Зв'язок
 • "Екскурсія до Чернівецького краєзнавчого музею"

 • КРОК ДО МАЙСТЕРНОСТІ

  КРОК ДО МАЙСТЕРНОСТІ

 • «Великодній дивосвіт»

  «Великодній дивосвіт»

 • День здоров'я

  День здоров'я

 • Батьківська громада і працівники СДНЗ № 34 прийняли участь у Великодній благодійній ярмарці

  Батьківська громада і працівники СДНЗ № 34 прийняли участь у Великодній благодійній ярмарці

"Екскурсія до Чернівецького краєзнавчого музею"

DSC 2455У дошкільному навчальному закладі №22 вже стало гарною традицією щороку відвідувати музеї нашого міста. Цього року діти старшої групи №3 «Ромашка» відвідали Чернівецький краєзнавчий музей, що знаходиться на вулиці О.Кобилянської.
Діти із великим захопленням ознайомилися з різноманітними експозиціями музею. Спочатку завітали до зали: «Природа рідного краю», де з цікавістю розглянули тварин, риб, плазунів та метеликів, які проживають на території Буковини. Діти були у захваті від побаченого, адже це було їх перше тісне знайомство із природою рідного краю.
Перейшовши в зал, де розташовані експонати з минулого Буковини (18-19ст.) діти побачили епоху Австро-Угорського правління: трон царя, фігури цісаря і цесарівни, плаття та костюми, в яких ходили люди у той час. В іншому залі екскурсовод розповіла про поселення на березі річки Прут «Чернь», від якої і пішла назва нашого міста Чернівці, а також побачили посуд, лук і стріли, захоронення людей, знаряддя праці.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

КРОК ДО МАЙСТЕРНОСТІ

IMG 3428Створення оптимальних умов для розвитку творчості, самореалізації та самовдосконалення є одним із важливих завдань міського методичного центру закладів освіти міста Чернівці. В квітні пройшли підсумкові засідання дванадцяти методичних формувань, які надають методичну допомогу молодим педагогам у розвитку їхньої професійної майстерності. Це: "Школи молодого вчителя" та "Школи педагогічного зростання" для вчителів різного фаху: початкових класів, математики, інформатики, біології, хімії, історії та суспільствознавства, англійської, німецької та французької мов, вихователів ГПД, практичних психологів. Протягом року молоді спеціалісти познайомились як з традиційними педагогічними технологіями, так і інноваційними: ТРВЗ, розвивальне навчання, інтерактивні, ІК-технології, модульно-розвивальне навчання, "case"-технології, хмарні технології.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Великодній дивосвіт»

DSCN2550До Великодніх свят для мешканців Чернівців та гостей міста уже традиційно відбуваються цікаві тематичні заходи. За ініціативою Чернівецької міської ради та управління освіти Чернівецької міської ради на Центральній площі міста 28 квітня проведено міське рукотворне свято «Великодній дивосвіт».
Позашкільні навчальні заклади міста залучились до проведення дійства та представили великодні композиції, виконані зі смаком та любов'ю. Для композицій виставки цього року характерні оригінальність, нестандартний підхід у підборі матеріалів та поєднанні різних видів технік; високий рівень композиційного рішення в оформленні великодніх композицій з використанням традиційної української писанки. Виставка вразила своєю неповторністю, колоритністю та якісним рівнем виконання представлених робіт.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

День здоров'я

5b1b64b2-3afc-4fb3-84ed-80b263954f18Однією з ефективних форм організації рухової активності дітей в СДНЗ № 34 є проведення Днів здоров'я.
Дні здоров'я організовуємо з першої молодшої групи один раз на місяць. До участі залучаємо весь педагогічний колектив.
Дні здоров'я спрямовані на зміцнення здоров'я дітей, загартування, покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути здоровими, сильними, витривалими, підняти настрій, викликати позитивні емоції, налаштувати дітей і їх батьків на здоровий спосіб життя, активно займатись спортом.
В рамках дня здоров» я 29 квітня проведено спортивні розваги, рухливі ігри на свіжому повітрі тематичні бесіди та заняття з валеології.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Батьківська громада і працівники СДНЗ № 34 прийняли участь у Великодній благодійній ярмарці

20160428 115219На початку травня всі православні християни відзначають світле свято Великодня. Перед великим святом Великодня особливо постають вічні питання: доброти, милосердя, жертовності і благодійності.
Батьківська громада і працівники СДНЗ № 34 прийняли участь у Великодній благодійній ярмарці. Кошти виручені від продажу різнобарвних писанок, пасочок, солодких смаколиків, дитячих великодніх кошиків у сумі 614 гривень передано на благодійність.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Рекомендовані завдання для проведення І етапу олімпіади з англійської мови у 2011-2012 н.р.
e-max.it: your social media marketing partner

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика