Зв'язок
 • Учні ЗОШ №19 на свята виготовлятимуть кікімори для військових АТО

  Учні ЗОШ №19 на свята виготовлятимуть кікімори для військових АТО

 • «Тепло сердець» втілене руками вихованців БТДЮ - воїнам АТО

  «Тепло сердець» втілене руками вихованців БТДЮ - воїнам АТО

 • Відкритий міський конкурс «Радіоконструктор»

  Відкритий міський конкурс «Радіоконструктор»

 • Диво Миколаєвої ночі в ЗОШ №40

  Диво Миколаєвої ночі в ЗОШ №40

 • Екскурсія учнів ЗОШ №40 до Чернівецького прикордонного загону

  Екскурсія учнів ЗОШ №40 до Чернівецького прикордонного загону

 • Засідання колегії управління освіти Чернівецької міської ради

  Засідання колегії управління освіти Чернівецької міської ради

 • Міжобласний турнір з вільної боротьби

  Міжобласний турнір з вільної боротьби

Учні ЗОШ №19 на свята виготовлятимуть кікімори для військових АТО

kikimУчнівський колектив 8 класу ЗОШ № 19 активно втілює в життя ідею виготовлення маскувальних халатів „Кікімора” для потреб наших героїв в зоні АТО. Не залишаючись осторонь великих справ учні школи вирішили під час зимових канікул продовжити роботу по виготовленню маскувальних халатів. Саме таким чином учнівська молодь долучається до підтримки наших військових, які захищають територіальну цілісність України.

Детальніше...

«Тепло сердець» втілене руками вихованців БТДЮ - воїнам АТО

tepserdВихованці гуртка в’язання «Чарівний клубочок» Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Воронюк Г.Ш.) долучилися до збору теплих речей воїнам АТО. Діти своїми руками вив’язали п’ятнадцять шарфів, п’ять пар шкарпеток. Вже традиційно у закладі проводиться щорічна благодійна виставка-ярмарок «Фабрика Діда Мороза». Вихованці гуртків декоративно-прикладного мистецтва презентують свої творчі роботи: новорічні подарунки, сувеніри, ялинкові прикраси. Зібрані кошти адресно передаються тим, хто потребує допомоги.

Детальніше...

Відкритий міський конкурс «Радіоконструктор»

KYYT.24.12.14.13 20 грудня 2014 року на базі міського клубу юних техніків «Кварц» відбувся Відкритий міський конкурс з радіоелектронного конструювання «Радіоконструктор». В конкурсі взяли участь 18 учасників з 3-ох позашкільних навчальних закладів: клуб юних техніків «Кварц», міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді та обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Детальніше...

Диво Миколаєвої ночі в ЗОШ №40

myknЗ метою виховання в учнів доброти чуйності, милосердя, бажання підтримувати ближнього у скрутну хвилину, робити добро не чекаючи винагороди, класоводом 2 класу Воєвідкою Галиною Василівною та вихованцями дитячого гурту «Рушничок» в ЗОШ № 40 було проведено виховний захід «Диво Миколаєвої ночі». Головні персонажі свята-добрі Ангели, небесні Зірочки, чарівні Сніжинки, Чортенята, Посланець Миколая та лісові звірята. Діти декламували вірші, співали пісні, водили хороводи.

Детальніше...

Екскурсія учнів ЗОШ №40 до Чернівецького прикордонного загону

ekmsУ рамках місячника військово-патріотичного виховання учнями ЗОШ №40 м. Чернівці було здійснено екскурсію до Чернівецького прикордонного загону. На його території організовано музей бойової слави. Учні мали можливість оглянути експонати часів Першої та Другої Світових війн. Також в музеї створено стіну, що викладена фотографіями із зони АТО.

Детальніше...

Засідання колегії управління освіти Чернівецької міської ради

kol1422 грудня 2014 року відбулась колегія управління освіти Чернівецької міської ради. На засіданні розглядалось 8 питань, з яких - 5 інформацій, 2 -планових, одне - на виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації. Григорій Олійник, голова колегії, начальник управління освіти міської ради, доповідав про стан та перспективи військово-патріотичного виховання в закладах освіти м.Чернівці, про стан дотримання законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в системі освіти міста.

Детальніше...

Міжобласний турнір з вільної боротьби

vbor20-21 грудня 2014 року в спортивному залі ЧОДЮСШ відбувся традиційний міжобласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений ветеранам боротьби Буковини до Дня Святого Миколая.

Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

Затверджую
Директор школи

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
 секретаря-друкарки

1.Загальні положення
 
1.1. Ця посадова інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики.
1.2. Секретар-друкарка призначається на посаду і звільняється з неї директором школи. На посаду секретаря-друкарки призначаються особи, які мають професійно-технічну освіту (без вимог до стажу робити) чи загальну середню освіту і спеціальну підготовку за встановленою програмою (без вимог до стажу роботи).
1.3. Секретар-друкарка підпорядковується безпосередньо директору школи.
1.4. Під час виконання посадових обов'язків секретар-друкарка керується постановами, розпорядженнями, наказами, іншими керівними нормативними документами, які стосуються ведення діловодства; стандартами уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації законодавством про працю та інструкцією про порядок ведення трудових книжок; правилами орфографії і пунктуації; правилами роботи з оргтехнікою; правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежного захисту, а також Статутом і Правилами внутрішнього трудового розпорядку школи і цією Інструкцією.

 
2.Функції
 
Основними напрямами роботи секретаря-друкарки є:
2.1. Виконання технічних функцій щодо забезпечення і обслуговування роботи директора школи та його заступників.
2.2. Ведення діловодства.
 
3. Посадові обов'язки
 
Секретар-друкарка виконує такі посадові обов'язки:
3.1. Отримує для директора школи і його за­ступників відомості про працівників школи, ви­кликає задорученням директора працівників шко­ли і учнів.
3.2. Організовує телефонні переговори дирек­тора школи.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
3.3. Приймає і передає телефонограми, запи­сує під час відсутності директора школи прий­няті повідомлення, і доводить їх до його відома.
3.4. Здійснює роботу щодо підготовки загаль­них зборів працівників школи, засідань ради школи, педагогічної ради, а також нарад, які прово­дить. директор школи (збір необхідних матеріалів; повідомлення учасників про час, місце, порядок денний наради та їх реєстрацію), за дорученням директора школи веде і оформляє протоколи за­сідань і нарад.
3.5. Слідкує за забезпеченням директора шко­ли; канцелярським приладдям, організаційною технікою, створює, умови які сприяють ефективній роботі директора.
3.6. Передає і приймає інформацію щодо роботи школи.
3.7. Друкує, за вказівкою директора школи різні документи і матеріали.
3.8. Веде діловодство, оформляєсправи відповідно до затвердженої  номенклатури, забезпечує їх збереження і у визначені строки здає їх до архіву.
3.9. Приймає кореспонденцію  що надходить на ім’я директора школи, здійснює її систематизацію відповідно до прийнятого в школі порядку і передає її після розгляду директором за призначенням конкретним виконавцям для використання її в процесі їхньої роботи, або підготовки ради, слідкує за термінами виконання доручень директора школи, взятих на контроль; відсилає кореспонденцію.
3.10. Приймає особисті заяви працівників, учнів та їхніх батьків (осіб, які їх замінюють)  до­кументи на підпис директору школи.
3.11. Організовує прийом відвідувачів, забезпечує оперативність розгляду прохань і пропозицій працівників.
3.12. Здійснює документальне забезпечення кадрової роботи в школі, веде книгу наказів і збе­рігає її, веде і зберігає журнал обліку руху трудових книжок, зберігає і веде у встановленому по­рядку трудові книжки працівників.
4. Права
 
Секретар-друкарка має право:
4.1.Вимагати від працівників школи, а в разі необхідності й від адміністрації школи необхіднуінформацію і матеріали, а також пояснення щодо причин затримки виконання доручень, які взяті на контроль.
4.2. Залучати працівників до виконання дору­чень, адміністрації школи.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
4.3. Вимагати від виконавців доопрацювання документів, підготовлених з порушенням встановлених правил складання й оформлення доку­ментів,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
4.4. Візувати проекти документів, пов'язаних з управлінською діяльністю школи.
4.5. Вносити, на розгляд адміністрації школи, пропозиції щодо покращення роботи з докумен­тами, удосконалення форм і методів управлінсь­кої діяльності з урахуванням застосування орга­нізаційної і обчислювальної техніки.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
5. Відповідальність
5.1. За невиконання або неналежне виконан­ня без поважних причин Статуту і Правил внут­рішнього трудового розпорядку школи; інших локальних нормативних актів, посадових обо­в'язків, встановлених цією Інструкцією, в тому числі за невикористання наданих прав, секретар-друкарка несе дисциплінарну відпові­дальність у порядку, встановленому трудовим законодавством.
5.2. За завдані школі чи учасникам навчально­го процесу у зв'язку з виконанням (невиконан­ням) своїх посадових обов'язків збитки секретар-друкарка несе матеріальну відповідальність у по­рядку і в межах, встановлених трудовим  чи ци­вільним законодавством.
6. Взаємовідносини (зв'язки за посадою) секретар-друкарка:
6.1. Працює в режимі ненормованого робочо­го дня за графіком, складеним виходячи з 40-го­динного робочого тижня.
6.2. Взаємодіє в процесі своєї діяльності з пе­дагогічним, адміністративним і обслуговуючим персоналом з питань підготовки і подання необ­хідної інформації та матеріалів на засідання ради школи, педагогічної і учнівської рад, перевірки виконання доручень, наказів і розпоряджень адміністрації школи, кадрової, фінансово-госпо­дарської діяльності школи.
 
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

.