Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна

Корисна інформація

Тематика звернень з боку батьків
1. Труднощі у адаптації дітей до умов ДНЗ та до навчання в школі
2. З питань готовності дитини до навчання в школі (гімназії)
3. З питань розвитку пізнавальної сфери дитини, виявлення причин труднощів у навчанні та низького рівня навчальної мотивації
4. Труднощі у вихованні дитини
5. Труднощі в емоційній сфері дитини (агресивна поведінка, імпульсивність, замкнутість, тривожність)
e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (tematyka zvernen.docx)tematyka zvernen.docx16 Kb

Детальніше...

«Надання соціально-психологічної допомоги
учасникам навчально-виховного процесу в
консультативній діяльності фахівців психологічної служби»
(30.11.2016 р.)
Соціальний педагог може бути консультантом, якщо він має додаткову спеціальність «практичний психолог». Оскільки у соціальній практиці віз спілкується з клієнтом, тому завжди надає консультативну допомогу. Однак консультація соціального педагога відрізняється від консультації психолога, тому носить назву «соціальна консультація».
Соціальне консультування виконує наступні функції:
• надання порад та рекомендацій;
• надання підтримки щодо прийняття рішення та розв'язання проблеми;
• надання інформації, необхідної для прийняття рішення.
e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (recomendacii MO.docx)recomendacii MO.docx15 Kb

Детальніше...

ПРОТОКОЛ індивідуальної консультації
e-max.it: your social media marketing partner
ПЛАН проведення методичного об'єднання фахівців психологічної служби (практичних психологів і соціальних педагогів) закладів освіти м.Чернівців
Тема: «Надання соціально-психологічної допомоги учасникам навчально-виховного процесу в консультативній діяльності фахівців психологічної служби»
e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (Plan_metodobednania 2016.docx)Plan_metodobednania 2016.docx15 Kb
Психологічне консультування в роботі
практичного психолога освіти
Психологічне консультування займає в роботі практичного психолога освіти значне місце. Досить часто цей вид діяльності психолог обирає як основну форму роботи. На це є певні причини. Перш за все тому, що організація в школі групових форм психологічної роботи забирає багато часу та енергії. Вчителі після уроків, як правило, зморені, поспішають додому або займаються написанням планів, перевіркою зошитів, підготовкою до уроків тощо. Подібні труднощі виникають і з учнями, коли психолог намагається організувати з ними групові заняття. Після уроків діти втомлені і потребують повноцінного відпочинку, до того ж у них ще попереду домашні завдання. Не завжди доцільно забирати учнів з уроків, тому що вони можуть відстати по даному предмету. Групова робота з батьками ускладнюється їх зайнятістю за основним місцем роботи, нерегулярним відвідуванням школи, частіше тільки після виклику класного керівника або адміністрації.
e-max.it: your social media marketing partner

Детальніше...