Зв'язок
 • Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ!

  Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ!

 • Україна –це ми!

  Україна –це ми!

 • День Незалежності в ДНЗ №10 «Попелюшка»

  День Незалежності в ДНЗ №10 «Попелюшка»

 • День Державного Прапора України відзначили в ДНЗ №41 ЦРД «Пізнайко

  День Державного Прапора України відзначили в ДНЗ №41 ЦРД «Пізнайко"

 • Подорож із Заліщик до Хотина по Дністру

  Подорож із Заліщик до Хотина по Дністру

Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ!

DSC00447Щорічно, наприкінці серпня, ми в дошкільному навчальному закладі № 43 «Вербиченька» відзначаємо державне свято День Прапора та День Незалежності України. На святі, діти разом з дорослими співали Гімн, слухали казку про державні символи – Герб -Тризуб та жовто-блакитний Прапор. Діти розповідали вірші, співали та танцювали, традиційно прикрашали вхід до дитячого садка жовто-синіми кульками та стрічками. Всі учасники свята були активними,

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Україна –це ми!

    IMG 4474 Україна-це ми! Під таким гаслом сьогодні в ДНЗ №7 комбінованого типу було проведено патріотичні заходи до свята державного прапора та 25 річниці Дня Незалежності України. Вранці батьків та дітей зустрічали букети калини на вишитому рушнику, а на балконі розвивався чотирьохметровий державний прапор.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

День Незалежності в ДНЗ №10 «Попелюшка»

10Сьогодні у дитячому садку

Зібрались друзі – он як їх багато!

Усіх з’єднало й привело сюди

День Незалежності – велике свято!

Наша рідна Батьківщина – Україна святкує 25 років своєї Незалежності. Цей день особливий для кожного з нас – і для дорослих, і для юних громадян молодої держави. Святково і урочисто пройшло свято до Дня Незалежності в дошкільному навчальному закладі № 10 «Попелюшка».

Вихованці старших груп разом з вихователями підготували незабутнє свято, на якому прославляли нашу державу у віршах, оспівували її у піснях, змальовували чарівну красу у танцях. Це радісне свято для нас усіх, і як годиться, кожному імениннику, бажали нашій славній Україні, наснаги, мужності і віри в те, що вона буде лише процвітати.

Батьки підготували для своїх дітей цікаві народні костюми, які так прикрасили маленьких дошкільнят своїм колоритом і різнобарвністю.

Апогеєм свята став флешмоб під фонограму пісні "Моя Україна" у виконанні дітей старших груп. Це був емоційний заряд позитивних емоцій всіх присутніх. Кожен відчув себе справжнім артистом, українським козаком, хоч і маленьким та патріотам своєї держави.

Батьківський комітет ДНЗ висловив свої побажання дітям:

Хай із кожним днем міцніє Україна,
Своє коріння, діти, збережіть.
Нехай у серці кожної дитини
Про Україну пісня зазвучить!


11111

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

День Державного Прапора України відзначили в ДНЗ №41 ЦРД «Пізнайко"

image-0-02-01-c56c45ca9991029060481d67f5426df1da59215156b2173c1c140b161666837e-VПрапор – це державний символ,

Він є в кожної держави,

Це для всіх ознака сили, це для всіх ознака слави.

Синьо – жовтий прапор маєм:

Синє – небо, жовте – жито,

Прапор свій оберігаєм,

Він святиня, знаєм всі ми.
День Державного Прапора України відзначили в дошкільному навчальному закладі №41 ЦРД «Пізнайко». Мета заходу направлена на розвиток інтересу до України, бажання спілкуватися рідною мовою, виховання громадянина своєї держави, любові до рідного краю, шанобливого ставлення до національних та державних символів, повагу до українського народу, гордість за красу і велич нашої Батьківщини.
Розпочали захід з читання вірша «Прапор України» та патріотичного флешмобу під пісню «Ми щасливі діти» сл. і муз. Анатолія Пронака.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Подорож із Заліщик до Хотина по Дністру

14111938 1017798528341767 379375727 nЗ 9 по 15 серпня 2016 року групою вихованців турклубу «Пілігрим» під керівництвом вчителя географії ЗОШ №37 Кіндрата О.Р. та керівника гуртків ОЦТКЕУМ Ткачука П.Д. здійснений спортивно-краєзнавчий водний похід по Дністру.
Маршрут був насичений краєзнавчими і природними пам’ятками. Під час сплаву діти побачили Хрещатинський скельний монастир,острови Кохання в урочищі Криве, площадку парапланеристів над селом Добрівляни, Успенський кулівецький монастир, устя річок Серет, Нічлава, Збруч, найвищі скелі над Дністром під назвою «Степи» висотою 240 м, Чернівецьку водопостачальну станцію,Худиківське відслонення нижньокрейдових відкладів, гроти- каменоломні часів Київської Русі, водоспади, паромні переправи, вали скіфського городища поблизу Рухотина, Дзвенигородське відслонення силуру та Хотинську фортецю.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

Матеріали Школи молодого психолога ДНЗ

e-max.it: your social media marketing partner
Яндекс.Метрика