Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
Популярні

Переглянуті найбільше


Новини

Новини
Семінар-практикум для вчителів інформатики
Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо вчити сьогодні так, ...
Семінар-практикум вчителів французької мови
29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів...
Нові досягнення юних математиків
IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на...
Перші перемоги на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики пройшов у Чернівгові з...
Школа молодого вчителя математики
Майстерність учителя полягає в умінні вчити дітей мислити; кожний педагог ...

Останні новини

Хто - Online
+ 1
0

Thumbnail imageВнаслідок необмеженої реалізації спиртних, енергетичних напоїв, пива, цигарок, ці вироби стають доступними дітям, що негативно впливає на здоров'я та поведінку підростаючого покоління

Про це повідомила Генеральна прокуратура України за результатами комплексних перевірок суб’єктів господарювання.

Перевірки проводилися з метою додержання законодавства про запобігання шкідливому впливу алкогольних напоїв та тютюнових виробів на дітей.

За результатами моніторингу, Генеральна прокуратура України повідомляє, що роздрібну торгівлю вказаними товарами в Україні здійснюють близько 250 тис. суб'єктів господарювання.

Натомість органами виконавчої влади та правоохоронними органами не вжито дієвих заходів щодо запобігання незаконному обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, притягнення до відповідальності осіб, які реалізують вказані товари дітям, розповсюдження соціальної реклами про шкоду тютюнопаління та зловживання алкоголем, повідомляють у прокуратурі.

Органи ж санітарного контролю та освітяни б’ють на сполох щодо загальнофізичного стану школярів, демонструючи статистику захворюванності.

Так, з 1994 по 2008 рік (за 14 років) кількість серцево-судинних захворювань в українських дітей виросла на 72%. У підлітків (це окрема категорія) – на 149%, а у дорослих – на 17%. Також, у 70% випускників середньої школи фіксують хронічні захворювання. У порівнянні з 2003 роком показник захворюваності дітей у 2009-му збільшився на 15%.

Харків - один з лідерів за кількістю юних курців в Україні. За даними Харківського інституту охорони здоров'я дітей та підлітків, ще у молодшій школі починають курити 12% учнів. Серед учнів 9-11–тих класів загальноосвітніх шкіл Харкова, майже чверть опитаних школярів сказали, що викурюють по дві цигарки на день. І кожен третій харківський підліток, згідно із останнім дослідженням інституту, зізнався, що за останній тиждень викурив хоча б одну цигарку.

"Для населення старше 12 років у 2009 році поширеність була 23,5%, а у 2008 році - 25,6%", - повідомив Костянтин Красовський, завідувач відділу контролю над тютюном Українського інституту стратегічних досліджень МОЗ України.

За даними Держкомстату України, українці займають друге місце в світі за кількістю курців після Греції. За даними 2010 року, серед регіонів лідером серед курців є Донбас, де палить 27,5% населення віком від 12 до 18 років. Половина цих підлітків викурюють за добу від 16 до 20 сигарет. Взагалі в Україні палять 45% юнаків і 35% дівчат.

За матеріалами: Освіта.ua

e-max.it: your social media marketing partner