0
- 1

IMG 5705Для того, щоб дитина виросла гармонійною та розвинутою особистістю необхідно, щоб її вихованням займалися спільно мама і тато. В реальності в цьому питанні багато прогалин. Часто в молодих сім'ях виникають труднощі, пов'язані з тим, що тато не знає як виховувати сина чи доньку.

Звідси і напрошується один із варіантів вирішення проблеми: саме в дитячому садочку під час проведення сюжетно-рольових ігор розвивати у хлопчиків батьківські почуття і надавати при цьому необхідні знання. Практичним психологам дошкільного закладу також необхідно приділяти більше уваги просвітницькій діяльності, з батьками і педогагами.
В ДНЗ№24 ЦРД «Джерело» відбулась чергова зустріч у «Школі молодого психолога» на тему: «Звідки береться справжній тато? Статева ідентифікація. Гендерне виховання». Власний досвід роботи презентувала практичний психолог закладу Тимошенко Г.В. Основна мета зустрічі: розширити обсяг знань учасників з питань статевої ідентичності та гендерного виховання; поглибити розуміння щодо ролі працівника психологічної служби дошкільного навчального закладу стосовно процесу статевої соціалізації; поділитися формами роботи в цьому питанні; підвищувати рівень професійної компетентності.


e-max.it: your social media marketing partner
Цены на замки КПП MUL-T-LOCK. Механический бесштыревой блокиратор КПП повышенной надежности с запатентованной личинкой замка Mul-T-Lock. Установка замка не предполагает внесения изменений в конструкцию КПП и не нарушает интерьер салона авто.
-->