+ 2
0

1357915776 6Відбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

11 січня 2013 року, під головуванням директора Дапартаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера, відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.


На порядку денному було розглянуто наступні питання: «Про роботу Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та перспективи його розвитку», доповідав Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; «Про затвердження Регіональної програми екологічної освіти та виховання в Чернівецькій області на 2013-2017 роки», доповідала Олена Григор’єва, доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППО ЧО; «Про виконання рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2011 року № 4/2 «Про виконання рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2010 № 5/1 «Про наслідки перевірки стану виконання відділом освіти Глибоцької райдердаміністрації делегованих повноважень в галузі освіти» та «Про виконання рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2011 року № 4/1 «Про наслідки перевірки стану виконання відділом освіти Заставнівської райдержадміністрації делегованих повноважень в галузі освіти», доповідав Георгій Куриш, начальник управління освіти і науки; «Про результати моніторингу якості освіти учнів загальноосвітніх навчальних закладів області з предметів природничо-математичного циклу», доповідала Світлана Прінько, начальник комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області»; «Про результати перевірки освітньої діяльності Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету», – Дмитро Марку, заступник начальника управління – начальник відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства управління сім’ї, молоді та з гендерних питань; «Про стан розгляду звернень громадян у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації», – Олена Пономаренко, начальник відділу фахової освіти, ліцензування та атестації управління освіти і науки; «Про погодження кандидатури щодо відзначення Премією Верховної Ради України», – Дмитро Марку, заступник начальника управління – начальник відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства управління сім’ї, молоді та з гендерних питань.  
У своєму виступі голова колегії Михайло Бауер охарактеризував роботу Інституту післядипломної педагогічної освіти: «Звичайно, варто відзначити, що з року в рік робота Інституту покращується та вдосконалюється. Той потенціал, який є в даній установі всиляє надію, що ми вирішимо всі проблемні питання. світові мотоновини Про проблеми також варто говорити: на сьогодні керівництву та працівникам Інституту необхідно терміново покращувати роботу кафедр, наукову роботу та роботу щодо курсової перепідготовки вчителів. Наукова складова повинна інтенсивно розвиватись.
На моє глибоке переконання, в Інституті мають працювати методисти, які мають стаж педагога не менше 5 років. Адже кадрове питання – одне із основних у роботі установи такого типу.
Що стосується кадрового потенціалу вважаю за потрібне наголосити на тому, що відповідним працівникам Інституту необхідно, у найкоротші терміни, організувати та запровадити школу молодого директора, школу резерву керівних кадрів».
У ході колегії Михайло Йозефович наголосив присутнім на тому, що сьогодні дуже важливо формувати в учнів еколого-зберігаючий світогляд. Ми з вами маємо сприяти активізації екологічного виховання молоді. «Необхідно думати про наш завтрашній день, про майбутнє. Саме з такою метою Департаментом освіти і науки, молоді та спорту було розроблено концепцію екологічної освіти, а згодом і Регіональну програму екологічної освіти та виховання в Чернівецькій області», – відзначив голова колегії.
Михайло Бауер також висловив думку щодо якості навчання та знань учнів: «Мене дуже турбує стан якості освіти. Тому наступні Крайові збори керівників навчальних закладів, які відбудуться 31 січня 2013 року, будуть присвячені саме цій темі. Адже знання дітей – найпріоритетніше у нашій роботі».
Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту вручив подяки керівникам районних управлінь освітою та професійно-технічних навчальних закладів, які показали кращі результати по підписці газети «Освіта Буковини». Михайло Йозефович висловив вдячність всім педагогам за належну підписку освітянського видання.
За результатами колегії було прийнято ряд рішень, які після доопрацювання та доповнення будуть розміщені на нашому сайті.

oblosvita.com

e-max.it: your social media marketing partner
-->