+ 1
0

4 березня 2011 року відбулася робоча поїздка начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайла Йозефовича Бауера на Хотинщину.
Головний освітянин краю першочергово зустрівся з працівниками відділу освіти Хотинської райдержадміністрації. Михайла Йозефовича цікавили умови праці та заробітня плата спеціалістів та методистів. Він наголосив, що працівники мають отримувати зарплату вчасно. Очільник освітянської галузі також цікавився проблемами дошкілля на Хотинщині.

Вказав, що треба прикласти максимум зусиль для розвитку цього напрямку роботи, для цього потрібно відкривати нові групи, створювати навчально-виховні комплекси. Під час робочої поїздки начальник Головного управління порушив питання оптимізації. Під час обговорення цього напрямку роботи були присутні начальник відділу освіти Хотинської райдержадміністрації О.В.Плаксивий, голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки Г.М.Василенко, завідуюча районним методичним кабінетом Р.Є.Якуба та голова Громадської ради з питань освіти, науки і виховання В. П.Боднар.
Після відвідання Хотинського районного будинку дітей та учнівської молоді та огляду методичного кабінету Михайло Йозефович зустрівся з педагогічним колективом Хотинської гімназії. Під час зустрічі з головним освітянином області були обговорені питання щодо забезпечення підручниками, вчасної виплати заробітної плати, контингенту учнів та оптимізації мережі.
Михайло Йозефович вказав, що у гімназії має посилитись роль психологічної служби. «Ми маємо відійти від застарілих виховних штампів», - наголосив начальник Головного управління. Вчитель своїм діями повинен показувати приклад учням.
Не оминув обговорення й процес демократизації у навчальному закладі. Головний освітянин області наголосив на обов’язковому виконанні наказу про демократизацію.
«Кожна гімназія має мати своє обличчя», - підкреслив Михайло Йозефович і одразу ж запропонував шляхи вирішення цього завдання. За переконаннями очільника освітян потрібно розширювати профілізацію у навчальному закладі та тісно співпрацювати з вищими навчальними закладами.
Також начальник Головного управління ознайомився з матеріально-технічною базою Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи, Хотинської загальноосвітньої школи №5 та Хотинської допоміжної школи-інтернату №1.

e-max.it: your social media marketing partner
И такой повод, как ремонт компьютеров Зеленоград, - как раз один из таких случаев Мы настолько привыкли к тому комфорту, который дарит нам компьютерная техника, что в случае выхода этой техники из строя, часто пытаемся решить проблему самостоятельно. Конечно, желание сэкономить вполне может появляться время от времени у каждого из нас. Но экономия не всегда уместна.
-->