+ 1
0

Thumbnail imageШкільні випускні за розмахом і капіталовкладенням наздоганяють корпоративи великих компаній. Як пише Кореспондент, у дорогих ресторанах з дорослим меню гуляють навіть учні четвертих класів з нагоди закінчення початкової школи.
Прощання зі школою Ольги Вандіної, випускниці столичної школи №48, відбудеться в ресторані п'ятизіркового InterContinental. Банкет, оформлення залу, ведучий та шоу-програма обійшлися в 1300 грн на людину.
"На цю суму запропонували п'ять варіантів меню, і ми вибирали так, щоб діти не залишились голодними", - пояснює мати випускниці Тетяна Вандіна.
Корреспондент пише, що в столиці такі витрати не межа. У British International School, де навчаються діти вітчизняної політичної еліти та іноземних дипломатів, на випускний, за словами одного із співробітників школи, здають по $2000.
Дотягнутися до фінансової планки, заданої British International School, можуть не всі, але більшість шкіл прагнуть не вдарити в бруд обличчям, і випускні перетворюються не в зворушливе прощання з дитинством, а в змагання з розкоші, що за розмахом не поступаються корпоративам великих компаній. Причому тепер розкішні вечірки влаштовуються навіть з нагоди закінчення початкової школи.
"4-6 тисяч грн з людини - це середня ціна, яку батьки готові заплатити за випускний (без урахування особистих приготувань). VIP-рівень рази в чотири дорожче", - підраховує координатор проектів івент-агентства Bonaparte Ганна Бурцева. Озвучені нею суми непорівняні з тими, що були десять років тому - тоді на випускний у столиці витрачали на порядок менше, відзначають експерти.
Часи балів в шкільних актових залах або недорогих кафе залишилися в минулому. "Живі столи-статуї (дівчата у спеціальних спідницях-пачках, на які можна ставити страви та напої), піраміди з шампанського і шоколадні фонтани", - описує побажання замовників ведуча і організатор випускних вечорів Ірина Бодрова.
Директор компанії Bestfun Аріна Ткаченко повідомила, що серед її замовників - батьки четвертокласників і навіть випускників дитсадка. Тільки у малюків замість ікри і зірок солодкий стіл і клоуни. "Дітей приводить у захват дим-машина", - відзначає вона.
Молодша дочка Тетяни Вандіної в минулому році закінчувала четвертий клас. "Ми були в заміському ресторані, були аніматори, було весело", - згадує Вандіна.
А цього року її племінницю, теж випускницю початкової школи, чекає боулінг під дитяче шампанське.
"Так має бути. Вони за рік так втомлюються, бідні, хочеться зробити їм щось приємне", - впевнена Вандіна.
За матеріалами: Освіта.ua
e-max.it: your social media marketing partner
-->