+ 1
0

1356533946 20121226 101141Сьогодні, 26 грудня 2012 року, за участю методиста Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Оксани П’ясти відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в місті/районі з питань проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року.


Відкрила нараду начальник Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Світлана Прінько, яка звернула увагу присутніх на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед випускників, вчителів, громадськості щодо процедури реєстрації на ЗНО-2013.
Оксана П’яста під час свого виступу детально ознайомила відповідальних за ЗНО в районі/місті з етапами проведення реєстрації та продемонструвала відповідну програму.
Вона також звернула увагу на особливостях проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році, а саме:
• Реєстрація для участі у ЗНО-2013 триватиме з 4 січня до 5 березня 2013 року. Абітурієнт може обрати не більше 4 предметів для складання тестів. Вносити зміни до реєстраційних даних у 2013 році можна лише до 19 березня.
• Тестування розпочнеться 3 червня (хімія) та завершиться 27 червня (світова література).
Зовнішнє незалежне оцінювання з двох предметів – іноземні мови (08.06) та географія (15.06) – буде проведено в суботу.
Тестування з української мови і літератури, історії України та математики відбудеться у 2 сесії.
О.А. П’яста акцентувала увагу присутніх на нововведеннях, які стосуються як процедури проведення тестування (реєстрація осіб, які в поточному році навчаються за кордоном; складання абітурієнтами тестів мовами нацменшин; підвищення контролю за недопущенням порушень процедур ЗНО на пунктах тестування тощо), так і його змістової частини (зменшення кількості тестових завдань з історії України, всесвітньої історії та фізики; внесення змін до критеріїв оцінювання власних висловлень та інші).
Про статистичні дані щодо реєстрації на пробне тестування випускників загальноосвітніх навчальних закладів області повідомила Любов Якименко, завідувач відділу тестових технологій та ЗНО Групи моніторингу. Кількість охочих взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні по Чернівецькій області становить 3553 (54,4% від загальної кількості випускників). З них 2740 учасників підтвердили свою готовність пройти пробне тестування, здійснивши оплату за надання цієї послуги.

oblosvita.com

e-max.it: your social media marketing partner
-->