Зв'язок
0
- 1

На сьогоднішній день Україна є європейським лідером з дитячого алкоголізму, і в цілому посідає останні місця за рівнем здоров'я молоді. Про це на прес-конференції повідомив депутат від Партії регіонів Віктор Корж, передає УНН.
"Фізична культура - це державна політика й не просто державна політика, а пріоритет, оскільки якщо нація хвора, то про жодний ріст говорити неможливо", - відзначив він.
Він також вважає, що спортивні клуби й секції повинні бути переважно державними: "Те, що стосується приватного сектора, то він сприймається на обмеженому сегменті. Це, наприклад, теніс, танці, футбол. Але покладатися на нього можна обмежено, оскільки все це відбувається на платній основі". щорічно проводить управління освіти Чернівецької міської ради
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я Україна посідає 1-е місце у світі за рівнем дитячого алкоголізму. Перше в Європі та Центральній Азії з поширення ВІЛ серед дорослих. Щорічні показники захворюваності на ВІЛ в Україні збільшилися з 2001 по 2010 роки більш ніж удвічі.
e-max.it: your social media marketing partner