Зв'язок
0
- 1

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
Відео фрагменти уроків в 11 класі з розвитку смислового сприйняття тексту, осмисленого читання та формування антиципації та в 9 класі з моделювання мовленнєвого висловлювання прокоментували Осіпкіна О.І. та Кушнірюк А.С. Пристендовий фрагмент уроку з удосконалення писемного зв’язного мовлення на старшому етапі вивчення іноземної мови провела з учасниками семінару Мельник Л.М.
Недужко Л.М. та Павлюк М.І. підвели підсумки семінару-практикуму, також були прийняті рекомендації семінару.
DSC 0229DSC 0237
DSC 0194
e-max.it: your social media marketing partner