Зв'язок
+ 1
0

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

У змаганнв взяли участь 416 учнів з 77 навчальних закладів України, а також одна учениця з Росії. Переможцям регіонального етапу олімпіади, які стали учасниками Київської відкритої олімпіади, як і минулого року, було забезпечено безкоштовний проїзд учням. Чернівецьку область представляли учні ЗНЗ міста:


Цепілова Олександра (8 клас, Чернівецький ліцей №1),

Гунчак Алла (8 клас, Чернівецька ЗОШ №37),

Бєня Валерія (10 клас, Чернівецька гімназія №5),

Гуцу Анжеліка (10 клас, Чернівецька гімназія №6).

Дуже приємно, що наша команда показала високий результат - абсолютне 5 місце серед 44 команд і отримала диплом ІІ ступеня.

Не менш вдало виступили дівчата і в особистому турі.

В молодшому заліку серед 142 учасників диплом ІІ ступеня отримала Олександра Цепілова, а Гунчак Алла - диплом ІІІ ступеня.

Серед 202 учасників особистого туру зі старших класів диплом ІІ ступеня здобула Валерія Бєня, а диплом ІІІ ступеня - Анжеліка Гуцу.

Незважаючи на щільний графік змагань, дівчатам вдалося і відпочити. Вони прогулялися центром Києва, а також відвідали Музей Новин, розташований у Мистецькому Арсеналі.
Вітаємо переможців та бажаємо їм нових перемог!
Щиру вдячність висловлюємо тренеру міської команди - Карловій Олені Олексіївні, доценту ЧНУ ім Ю.Федьковича, кандидату фізико-математичних наук, за підготовку команди.

1

e-max.it: your social media marketing partner