Зв'язок
+ 1
0

Дмитро Табачник. Біографія

Народився 26 листопада 1963 року у м.Києві

Із липня 1994 року по грудень 1996 року Голова Адміністрації Президента України

Із квітня 2006 року Депутат Верховної Ради АР Крим

Із 26 листопада 2002 року по 3 лютого 2005 року; повторно: із 4 серпня 2006 року по нинішній час Віце-прем'єр-міністр України

Доктор історичних наук (1995 р.), професор (1997 р.), академік Академії правових наук України (АПНУ) (Відділення історії і теорії держави та права, історія політ. і правових вчень, 12.2000 р.); Віце-прем’єр-міністр України (з 04.08.2006 р.); директор Національного експертного інституту НАНУ (з 02.2005 р.); головний науковий співробітник Ін-ту націонал. відносин і політології НАНУ (з 06.1997 р.); депутат ВР АР Крим (з 04.2006), член Блоку "За Януковича!".

Народився 26.11.1963 р. у місті Києві.

Освіта:

Київський ун-т ім. Т. Шевченка (1986 р.), історик; аспірантура Ін-ту історії України АНУ (1989 р.); канд. дис. "Масові репресії в Україні в другій половині 30-х - на початку 40-х рр." (1991 р.); док. дис. "Феномен тоталітарно-репресивного суспільства в Україні в 20-х - наприкінці 50-х рр." (1995 р.).

04.2002-03.2003 - Народний депутат України 4 скликання від блоку "За єдину Україну!", №21 у списку. На час виборів: нар. деп. України, член Політичної партії "Трудова Україна". 05.2002-06.2002 - Чл. фракції "Єдина Україна", уповноважений представник фракції партій ППУ і "Трудова Україна" (з 06.2002 р.), голова Комітету закордонних справ (з 06.2002 р.). 06.03.2003 р. - Склав депутатські повноваження.

03.1998-04.2002 - Народний депутат України 3 скликання, виборчий округ №91, Київ. обл. На час виборів: радник Президента України, професор кафедри політології Української академії державного управління при Президенті України. 03.1998 р. - кандидат у народні депутати України від виборчого блоку "Партія роботи і Ліберальна партія - разом!", №8 у списку. Позафракційний (05.1998-09.1999), чл. групи "Відродження регіонів" (09.1999-06.2000), позафракційний (06.-07.2000), чл. групи "Трудова Україна" (з 07.2000). Чл. комітету з питань бюджету (07.1998-06.2000), чл. комітету з правової політики (з 06.2000).

09.1980-10.1980 - фільмоперевіряльник 2-ої категорії держрозрахункової групи, Центральний державний архів кінофонофотодокументів УРСР.

08.1981-06.1986 – студент.

07.1983-09.1983 – інженер (тимчасово), Київський ун-т ім. Т.Шевченка.

09.1985-10.1986 – кореспондент, редакція "Київський університет".

10.1986 -11.1986 – архівіст 1-ї категорії, Центр. архів кінофонофотодокументів УРСР. 11.1986-11.1989 – аспірант.

11.1989-02.1990 – головний науковий співробітник, Ін-т історії АНУ.

02.1990-01.1991 – заступник відділу, Київський ГК ЛКСМУ/МДС.

01.1991-09.1992 – старший консультант, 09.1992-12.1992 - головний консультант, Секретаріат Комісії ВР України у справах молоді.

12.1992-03.1993 – керівник прес-служби КМ України. 03.1993-09.1993 - прес-секретар Кабінету Міністрів

України - начальник Головного управління інформації і зв’язків із друком і громадськістю КМ України.

09.1993-08.1994 – 1-й заст. голови Державного комітету України у справах друку, видавництва, поліграфії і книгорозповсюдження.

1994 р. – керівник виборчої кампанії кандидата в Президенти України Леоніда Кучми.

07.1994-12.1996 – Голова Адміністрації Президента України.

07.1997-10.1997 – головний науковий співробітник відділу національних меншин Інституту національних відносин і політології НАНУ.

09.1997-05.1998 – радник Президента України.

26.11.2002-03.02.2005 – Віце-прем’єр-міністр України.

11.1995-02.1999 – професор кафедри політології Української академії державного управління при Президенті України.

1999 р. - заст. керівника виборчого штабу Леоніда Кучми на виборах Президента України.

07.2003-08.2005 – професор Інституту міжнародних відносин Київського університету ім. Т. Шевченка.

08.1994-11.1996 – Чл. Ради національної безпеки при Президенті України; чл. Конституційної Комісії від Президента України (11.1994-07.96).

1990-1994 р. – депутат Київради. Чл. політвиконкому партії "Трудова Україна" (з 11.1999 р.); чл. Президії Політ. партії "Трудова Україна" (11.1999-11.2005).

1990-1994 р. – депутат Київради.

Чл. редколегій журналів: "Національна безпека", "Військова історія", "Губернатор", "Політика і час", "Український журнал міжнародного права", "Президент", "Пам’ятки України".

Був чл. Ради національної безпеки при Президенті України (08.1994-11.1996); чл. Конституційної Комісії від Президента України (11.1994-07.1996); чл. Ради з питань науки і тех. політики при Президенті України (03.1996-01.1997); голова Комісії з державних нагород України при Президенті України (08.1994-02.1997); чл. Комісії з державних нагород і геральдики при Президенті України (06.2002-04.2005); співголова Ради роботи з кадрами при Президенті України (07.1995-01.1997); голова Національної ради з питань молодіжної політики при Президенті України (11.1995-03.1997); чл. Комісії з питань відновлення видатних пам’яток історії і культури при Президенті України (12.1995-04.2000); чл. К-ту законодавчих ініціатив при Президенті України (06.1995-07.2000); голова Комісії з установлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при КМ України (01.2003-04.2005); голова Міжвідомчої комісії з рішення проблем жертв нацизму (з 06.2003 р.); голова Міжвідомчого комітету з проблем захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності (з 01.2003 р.); голова Комісії з питань гуманітарної допомоги при КМ України (з 01.2003 р.); голова Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства (з 01.2003 р.); голова Міжвідомчої комісії боротьби з туберкульозом (з 01.2003 р.); голова Міжвідомчого к-ту з питань виконання Національного плану дій з гігієни навколишнього середовища (з 01.2003 р.); голова Комісії з організації діяльності технологічних парків та інноваційних структур інших типів (01.2003-04.2005); голова Міжвідомчої ради з питань захисту прав споживачів (з 01.2003 р.); голова Міжвідомчої комісії з підготовки проекту Концепції розвитку санаторно-курортної області і здійснення заходів щодо захисту майнових інтересів держави під час приватизації оздоровчих установ (з 01.2003 р.); голова Координаційного центру з питань здійснення пенсійної реформи (з 01.2003 р.); голова Міжвідомчої координаційної ради з питань ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів (з 01.2003 р.); голова Міжвідомчої комісії з розгляду і вирішення питань соціального захисту громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (з 01.2003 р.); голова Міжвідомчої комісії з підготовки пропозицій щодо відновлення прав церков і релігійних організацій, що були порушені внаслідок проведення колишнім Союзом РСР тоталітарної політики щодо релігії (з 01.2003 р.); голова Міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти (з 01.2003 р.); голова Міжвідомчої координаційної ради з питань співробітництва з українською діаспорою (з 01.2003 р.); голова К-ту з присудження Премії КМ України за внесок молоді в розвиток держави (з 01.2003 р.); голова наглядової ради з питань реалізації спільного зі Світовим банком проекту "Контроль за туберкульозом і ВІЛ/СНІДОМ в Україні" (з 01.2003 р.); голова Координаційного центру з питань упровадження загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування (з 01.2003 р.); голова наглядової ради Українського національного фонду "Взаєморозуміння і примирення" при КМ України (з 01.2003 р.); голова Урядової комісії з питань боротьби з ВІЛ/СНІДОМ (з 01.2003 р.); голова наглядової ради Українського фонду боротьби з ВІЛ-інфекцією і СНІДОМ (з 01.2003 р.); голова наглядової ради Національного заповідника "Софія Київська" (з 03.2003 р.); голова комісії з комплексного обстеження стану фондів бібліотек, архівів і музеїв України (з 02.2003 р.); співголова Ради роботи з кадрами при Президенті України (07.1995-01.1997). Голова Національної експертної комісії України з питань захисту громадської моралі (08.2004-04.2005); голова наглядової ради Українського фонду соціальних інвестицій (01.2003-07.2005). Голова наглядової ради Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (з 2004 р.).

Член-кореспондент АПрНУ (1996 р.).

Чл. Національного союзу журналістів України (з 1986 р.). Заслужений діяч науки і техніки України (2002 р.).

Дипломат ранг - Надзвичайний і Повноважний посол (11.2004 р.).

Державний службовець 1-го рангу (08.1994). Лауреат Держ. премії України в області науки і техніки (1999 р.; за серію монографій "Українська фалеристика і боністика"). Ордени Богдана Хмельницького ІІІ ст. (12.1999 р.); князя Ярослава Мудрого V ст. (11.2003 р.). Почесна грамота КМ України (11.2003 р.). Лауреат премії Союзу Журналістів України "Золоте перо" (1989 р.), премії ім. М. Островського (1991 р.). 7 медалей України і СРСР. 17 орденів зарубіжних країн, зокрема Іспанії, Італії, Франції, Ватикану , Греції, Португалії, Литви, Бразилії, Індонезії, Чилі, Польщі , Бельгії, Перу, Болівії, Домініканської республіки.

Автор (співавтор) понад 400 наук. робіт, зокрема монографій, книг: "За стандартними обвинуваченнями" (1990), "Чорні роки історії" (1990), "Олексій Кириченко: штрихи до політичного портрета " (1991), "Останній з могікан застою" (1992), "Масові репресії в Україні" (1992), "Репресоване відродження" (1993), "Україна на порозі ХХІ століття " (1995), "Україна на шляху у світ " (1996), "Україна: альтернативи поступу. Критика історичного досвіду" (1996), "Нагороди України: Історія, факти, документи" (1996, у 3-х т.), "Україна: альтернативи поступу. Критика історичного досвіду" (1997), "Україна і 2 століття, історико-політологічні аспекти" (1998, угорською мовою), "Україна: третій шанс" (2002), "Пам’ятники російської історії і культури в Україні ХVІІ-ХХІ ст." (2003), "Україна: проблеми самоорганізації" (2003, у 2 т.), "Міжнаціональні відносини і національні меншини України" (2004), "Історія української дипломатії в особах" (2004), "Міжнаціональні відносини в Україні: стан, тенденції, перспективи" (2004), "Технологічні парки: світовий і український досвід" (2004), Україна – діаспора: можливості економічного співробітництва. Довідник" (2004, у 2 т.), Українська військова символіка" (2004), "Українська фалеристика. З історії нагородної спадщини" (2004), "Українська дипломатична енциклопедія" у 2 т. (2004-5), "Італійці та італійська культура в Україні" (2005), "Шляхи інноваційного розвитку України" (2005), розділів у 19 коллект. монографіях, численних публікацій з питань політичної та військової історії України, політичної персоналістики.

Родина:

Батько Володимир Ігорович (1940 р.н.) – інж.-авіабудівельник, пенсіонер; мати Алла Вікторівна (1938 р.н.) – інж.-будівельник, пенсіонер; брат Михайло Володимирович (1970 р.н.) – президент корпорації "ТІКО"; дружина Назарова Тетяна Євгенівна (1960 р.н.) – нар. арт. України, нар. арт. Росії, акторка Національного театру російської драми ім. Лесі Українки.

Володіє англійською мовою.

Захоплення: театр, полювання, колекціонування живопису і холодної зброї.

e-max.it: your social media marketing partner
риэлторские компании ставрополь Рынок недвижимости в Ставрополе: новостройки, вторичный жилой фонд, коммерческая недвижимость.