Зв'язок
+ 1
- 1

Thumbnail imageМовний центр Anglo-Continental розпочинає акцію "Приведи друга та пройди курс англійської безкоштовно"

Британська школа Anglo-Continental, заснована в 1950 році, розташована у Борнмуті, в одному з кращих курортів на південному узбережжі Великої Британії, в 160 км від Лондона.

Учбовий центр має у розпорядженні лекційні зали, мовну лабораторію, мультимедійний учбовий центр, а також ресторан самообслуговування й навіть розкішний сад.Школа Anglo-Continental пропонує студентам, які бажають вивчати англійську мову в Великій Британії, скоротити свої витрати на учбовий курс за умови, що студент заохотить свого друга пройти курс разом з ним.

Студент, який привів до школи друга, оплачуватиме лише проживання, реєстраційний збір і трансфер (курс вивчення англійської надається безкоштовно).

Вартість мовного курсу складає від 230 британських фунтів на тиждень. Проживання – від 100 фунтів на тиждень.

Акція діє з 3 жовтня по 23 грудня 2011 року; мінімальна тривалість програми – 2 тижні. Акція розповсюджується на всі курси англійської мови, окрім програми Executive Course - курсу для керівників підприємств.

За додатковою інформацією щодо акції звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

e-max.it: your social media marketing partner
Copyright © 2013 Vashikuxni.ru - Мебель для кухни на заказ Шкафы купе для дома и офиса. Мебель для кухни. Кухни "МДФ" классического стиля.