Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Thumbnail image

Історія  закладу

1 вересня 1974 року загальноосвітня школа №15 відкрила двері 637 школярам, дітям нового мікрорайону. Ще у серпні тривали ремонтні роботи, молоді завзяті вчителі, під керівництвом такого ж молодого і енергійного директора Калитки Юрія Васильовича готували школу до першого навчального року.
З 1976 – 1977 н.р. школа стала спеціалізованою з англійської мови та фізичного виховання.
З 1979 н.р. у школі поглиблено вивчають англійську мову.
Школа була з російською мовою викладання, а у 1991 році в школі почався поступовий перехід на українську мову навчання.
А у 2007 році загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 одержала статус гімназії №7.

 

Особливості діяльності

Досягнення наших учителів цінують не тільки наші учні, колеги, батьки, а й вони користуються популярністю серед редакторів фахових журналів та газет.
У 2008-2009 н.р. було опубліковано 32 статтіу періодичних фахових виданнях.

У 2009-2010 н.р. в освітніх засобах масової інформації публікувались:
• Яремійчук М.А. у науково-популярному природничому журналі для дітей « Колосок» №5, 6, 2009 р., № 1,2, 3, 2010;
• Кишкан С.І. у журналі «Інформатика» , № 29-30, 2009, у журналі «Комп’ютер в школі та сім’ї», №6, 2009, у журналі « Інформатика та інформаційні технології в освіті», № 6, 2009;
• Романчук Т.М. у журналі «Інформатика в школі», № 4 2010 р.;
• Гільчук Ю.В. у журналі «Англійська мова та література», № 5,6 2010 р.
• Карпенко О.О. є співавтором навчально-методичного посібника «Проект з громадянської освіти Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти», 2009 р.
Знахідки, накопичений досвід, напрацювання наших учителів були оформлені в посібники, які приносять користь та стали в нагоді не тільки вчителям гімназії, але й всім освітянам області.
 Філологи гімназії Сащук Т.М., Демченко О.Д. у співавторстві з вчителями міста взяли участь у розробці ґрунтовного збірника тренувальних завдань «Українська мова в тестах», схвалений Міністерством освіти і науки України (2009 р.);
 учителі інформатики Кишкан С.І. та Романчук Т.М. у співавторстві з Піддубною Л.А. взяли участь у розробці комплексу практичних робіт «Системи керування базами даних Access»(2008 р.).;
 учитель історії Писаренко С.А. у співавторстві з Федораком В.Ф. взяли участь у розробці посібника «Алгоритми роботи учнів на уроці історії та підготовки до них.» (2008 р.)
 учитель англійської мови Карпенко О.О. взяла участь у розробці навчального –методичного посібника “TheChernivtsiin-serviceteachertraininginstituteciviceducationproject” (2009 р.), «MeetBukovyna» (2010 р.)
 учителі української мови та літератури Шуліка Н.Г. та Зушман О.Р. в співавторстві з Агафоновою А.М. (викладач кафедри сучасної української мови) розробили «Комплекс занять електронно-дистаційного навчання, з української мови та літератури-підготовка до ЗНО за методом М.М. Попова» (2010 р.)
 учитель історії Писаренко С.А. була в групі рецензентів підручника 11 класу з історії України. (2010 р.)
Велика робота проводиться для формування в учнів уявлення про сучасний полікультурний та багатомовний світ, про загальнолюдські та національні цінності при вивченні профільних курсів для учнів 10-11 класів, а саме.
1. Країнознавство. Туризм і готельний бізнес. (Підготували: Карпенко О.О., Русінко Н.І.)
2. Література, творче письмо та техніка віршування. (Підготували: Вербова Н.Л., Вілігорська О.В., Куканова О.І.)
3. Економіка. Бізнес. Підприємництво. (Підгутували: Кузьміна О.Л., Молодек О.О.)
Учителі гімназії перемагають у конкурсі «Вчитель року»:
• Яремійчук М.А. –переможець міського, обласного етапів та лауреат Всеукраїнського (2008 р.);
• Кишкан С.І. –переможець міського, обласного етапів та лауреат Всеукраїнського (2009 р.)
• Молодек О.О. –переможець міського, обласного етапів та лауреат Всеукраїнського (2009 р.)
Учитель німецької мови Белінський П.В. виграв стипендію GOETHE-INSTITUT для проходження 2-х тижневих курсів підвищення кваліфікації вчителів німецької мови у Гамбурзі по темі «Країнознавство» (2010 р.)
Учителігімназії брали участь у програмі«Intel®навчання для майбутнього».Учителі Романчук Т.М. та Сидоряк Н.О. брали участь уфорумікращихнавчально-методичнихкомплексівсередвчителів-предметниківобласті за Программою«Intel®навчання для майбутнього».
Учитель Кишкан С.І. брала участь у Всеукраїнськомуконкурсіпроектів «Галицький проект – 2010». У суспільній акцїі « Громадянин» (2011 р.), у обласному конкурсі « Буковина – ЄС» (2010 р.).
Приємно відзначити перемогу роботи учениці Гакман Юлії «Чи є життя на Марсі?», яка виборола ІІІ місце у Відкритій Всеукраїнській освітньо-науковій конференції учнівської та студентської молоді «Всесвіт-2010» та отримання диплома лауреата Кудлою Ганною на ІІІ етапі Всеукраїнського відкритого конкурсу рефератів по атомній енергетиці та ядерній фізиці серед учнів старших класів; перемогу у ІІІ та ІV етапі, отримання диплома ІІІ ступеня Яшан Вікторією на ІІІ етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»,отримання диплома ІІ ступеня Яшан Вікторією на ІІІ етапі Всеукраїнськогог конкурсу науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях».
Педагогічний колектив гімназії працює над реалізацією виховної проблеми «Підвищення ефективності виховної діяльності у формуванні соціально активної особистості».
Завданнями виховної роботи гімназії на сучасному етапі є:
• Набуття учнями школи соціального досвіду, формування у вихованця позиції бути гідним прийняти естафету людської духовності;
• Успадкування духовних надбань нашого народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, залучення молоді до національної і світової культури;
• Формування в учнів особистісних ознак громадян української держави, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральності, художньо-естетичної, трудової та екологічної культури.
Успіх виховного процесу в гімназії залежить від відносин між учителем і учнем, які мають розвиватися на основі співробітництва і ділового партнерства. Учитель і учні рівноправні суб'єкти навчально-виховного процесу.
Для досягнення означеної мети передбачено реалізацію таких завдань:
- організація виховного процесу в класному колективі та з батьками на засадах проективної педагогіки;
- створення програми виховання для кожного класу з урахуванням власних педагогічних можливостей класних керівників, батьків, а також - результатів вивчення рівнів фізичного, соціального, психічного та духовного розвитку учнів;
- наповнення програми виховання змістом, відповідно до вікових особливостей учнів;
- задоволення базових потреб особистості вихованця (фізіологічних потреб, потреби в безпеці, любові та прихильності, визнанні та оцінці;
- реалізація у процесі роботи особистісно орієнтованого, діяльнісного, системного, творчого та компетентнісного підходів до організації виховного процесу в шкільному та класному колективах;
- оптимальне поєднання форм організації виховної роботи: індивідуальної, групової, масової;
- створення належних умов для особистісного зростання кожного вихованця (створення ситуацій успіху та підтримки), його психолого-педагогічний супровід;
- співпраця з органами учнівського самоврядування, дитячими громадськими організаціями;
- інтеграція зусиль батьківської громади, представників державної влади, громадських та благодійних організацій, правоохоронних органів та установ системи охорони здоров'я.
Виховний процес у гімназії здійснюється у відповідності до річного плану. Планування здійснюється на діагностичній основі, враховуючи думку учнів, батьків, педагогічних працівників.
Завдання гімназії полягає в тому, щоб не тільки збагатити учнів знаннями, а й формувати глибокі та стійкі пізнавальні інтереси. Свої завдання гімназія може вирішувати тим успішніше, чим більше в навчально - виховній роботі будуть ураховуватися індивідуальні особливості, нахили та пізнавальні інтереси дітей до того чи іншого виду діяльності. Їх напрямок, зміст у значній мірі залежать не тільки від успішного навчання в гімназії, але й від гармонійного розвитку особистості. Шкільна програма, хоч би як вона відповідала потребам часу, не може дати повного обсягу знань, не встигає за науковими відкриттями. Заповнити цю прогалину покликана система різноманітної за змістом і формами позаурочної роботи. Позаурочна робота є необхідною ланкою в єдиній системі виховання учнів. Вона є багатоплановою, всеохоплюючою.
Одна з особливостей позаурочної діяльності як педагогічного процесу полягає в тому, що дитина не боїться отримати незадовільну оцінку. Спираючись на унікальність і неповторність кожної дитини, педагог розвиває отримані знання, перетворює їх у соціальний досвід.
Розвиток сучасної освіти передбачає обов’язкове впровадження в навчальний процес нових форм і методів роботи з учнями в позаурочний час, підтримку талановитої та обдарованої молоді.
Педагоги гімназії створюють належні умови для творчого розвитку дітей, задоволення їхніх інтересів у гуртках, клубах, секціях.

Проблеми, над якими працює  Чернівецька гімназії № 7


o Інтерактивні технології навчання – шлях до формування творчої особистості учня
o Створення єдиного методичного навчального інформаційного поля гімназії


Напрямки роботи


 Розвиток інтелектуальних та пізнавальних здібностей учнів
 Вдосконалення рівня практичного володіння учнями англійською мовою
 Формування національної свідомості учнів
 Забезпечення, збереження і продовження українських культурно-історичних традиції, виховання шанобливого ставлення до української мови та культури
 Підвищення фахового рівня вчителів
 Створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості

Принципи організації  навчально-виховного процесу


 Гуманізація та гуманітаризація навчально-виховного процесу
 Єдність загальнолюдського і національного
 Розвиваючий характер навчання
 Співробітництво, співтворчість вчителя та учнів
 Оптимізація навчально-виховного процесу

 Чернівецька гімназія №7 у 2010-2011 навчальному році налічує 40 класів, в яких навчається 1164 учня, за таким розподілом: 16 класів початкової школи, 21 клас середньої та 3 класи старшої ланки гімназії. 

Працює – 102 педагоги.
З них:
• спеціалістів вищої категорії – 13
• спеціалістів І категорії – 9
• спеціалістів ІІ категорії - 8
• спеціалістів – 15
• зі званням «Вчитель-методист» – 35
• зі званням «Старший вчитель» - 21
• Відмінник освіти України – 14
• Нагороджені знаком “В.Сухомлинський” - 2
• Лауреат премії ім. О.Поповича – 1
• Лауреати премії ім. Ю.Федьковича – 2
У гімназії 67 навчальних класів, серед яких обладнані два комп’ютерні класи, кабінети біології, географії, хімії, фізики, зарубіжної літератури, української та іноземної мов тощо. Функціонують велика та мала спортивні зали, велика та мала актові зали, їдальня, кабінет психолога.


 

e-max.it: your social media marketing partner
Список каналов эфирного цифрового телевидения(первый мультиплекс) Общественное Российское Телевидение вышло в эфир 1 апреля 1995 года. Основные приоритеты канала:сохранение и развитие традиций просветительских, интеллектуальных, культурологических передач и программ, относящихся к развлекательному вещанию, в том числе самого популярного жанра – кинопоказа, а также новостного, общественно-политического и аналитического телевидения. Основой структуры Первого канала является информационное вещание.