Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

30 листопада 2011 року  в Центрі практичної психології та соціальної роботи Чернівецької міської ради  проведено  навчальний семінар-практикум соціальних педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м.Чернівців на тему: «Робота соціального педагога з попередження негативних явищ у шкільному середовищі та захисту прав та інтересів неповнолітніх».

В семінарі прийняли участь запрошені фахівці Спенул О.М.,  заступник начальника служби у справах дітей;  Чобан Л.В., директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; працівники управління освіти та  соціальні педагоги шкіл міста.

Метою  семінару-практикуму стало визначення напрямків превентивної роботи соціального педагога та ефективних шляхів їх вирішення; налагодження співпраці соціального педагога з працівниками правоохоронних та правозахисних органів з метою здійснення спільної профілактичної роботи з учнями; упорядкування та робота з документами дітей соціально вразливих категорій.

Перед присутніми виступили:

Чобан Л.В., директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді окреслила етапи  спільної роботи навчальних закладів  та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо попередження безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх, надала консультації щодо роботи з даного напрямку в навчальному закладі.

Спенул О.М.,  заступник начальника служби у справах дітей, наголосила про співпрацю навчального закладу  з питань захисту прав дітей зі службою у справах дітей Чернівецької міської ради та звернула особливу увагу на правильність оформлення документації та дотримання термінів при подачі документів,які стосуються встановлення опуки над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування.

Бідняк М.М., соціальний педагог Чернівецької ЗОШ №39 поділилася досвідом щодо співпраці навчального закладу з кримінальною міліцією у справах дітей в напрямку захисту прав та належного виховання дитини в сім’ї.

Кізіма С.С.,заступник директора з виховної роботи військово-спортивно ліцею-інтернату висвітлив основні принципи  роботи з соціально вразливими категоріями дітей: упорядкування особових справ соціально вразливих категорій дітей у відповідності з вимогами ділової документації.

Станкус О.В., головний спеціаліст управління освіти міської ради  підвела підсумки семінар та зосередила  увагу присутніх на необхідності забезпечення соціального та правового захисту  соціально вразливих категорій дітей навчального закладу, тісній співпраці  кожного навчального закладу з органами місцевого самоврядування, правоохоронніми органами, службами щодо забезпечення права на безпечні умови для життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу.

e-max.it: your social media marketing partner