Зв'язок
+ 1
0

Наближається професійне свято - День працівника освіти.  Праця вчителя, вихователя, наставника – особливе мистецтво, яке впродовж багатьох віків творить долю кожної людини, вплітаючи в життєву канву кожного з нас візерунки мудрості, знань, милосердя, людяності. Споконвіків  до людей цієї професії ставилися з повагою і вдячністю. На жаль, повага до педагога в суспільстві ототожнюється з примітивним збором коштів для його привітання, що викликає справедливе незадоволення батьківської громадськості. Цим престижність учительської праці нівелюється.

Напередодні освітянського свята звертаємося до батьківської громадськості. Повагу і вдячність до вчителя не можна ототожнювати з конвертом чи пакунком. Найбільшою винагородою за його працю є результативність у навчанні Ваших дітей, їх успішною самореалізацією в суспільстві. Якщо Ви справді любите свого вчителя, то убережіть його від  різного роду звинувачень, відмовившись від матеріальних привітань для нього.

Шановні освітяни. Гордо несіть звання «УЧИТЕЛЬ». Проявіть своє благородство і не піддавайтеся на спокуси, які впливають на оцінку Вашої особистості. Не забувайте слова Я.Коменського: «Учителями повинні бути люди ЧЕСНІ, діяльні і працьовиті; не тільки для годиться, а й насправді вони повинні бути живими взірцями чеснот, що їх вони мають прищепити іншим».

ШАНОВНА ЧЕРНІВЕЦЬКА ГРОМАДО!

Пам’ятаймо, які ідеали відстоювали учасники революції Гідності і за які ідеали борються і гинуть найкращі сини України. СЛАВА УКРАЇНІ!

e-max.it: your social media marketing partner