Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Перед ЗМІ області виступили викладачі Чернівецької філії МАУП та запрошені гості. Розмова велася про дві нові спеціальності, які відкрито у Чернівецькій філії МАУП – “Інформаційна діяльність підприємства” та “Оціночна діяльність”.

О.В.Поляк, директор Чернівецької філії МАУП, кандидат наук з державного управління розповіла про нові спеціальності: їх суспільну значимість в регіоні. Навчальний заклад орієнтується на три основні покази навчання: цінова політика, показники працевлаштування, якісний показник навчання. Олександра Василівна розповіла, що 75 % випускників Чернівецької філії працевлаштовані по спеціальності.
Про інструменти навчання нових спеціальностей та їх застосування розповіла Н.Є.Килипенко, заступник директора з навчальної та наукової діяльності Чернівецької філії МАУП,магістр з управління навчальним закладом, здобувач наукового ступеня кандидата економічних наук
М.І.Скрипник, завідувач бібліотекою Чернівецької філії МАУП, викладач вищої категорії ознайомила присутніх з бібліотечним фондом навчального закладу. Також Марія Іванівна зазначила, що заклад має потужну електронну бібліотеку.
Про те хто краще навчає: науковці чи практики розповіла Ю.Д.Добрянська, інспектор з кадрової роботи, викладач ЧФ МАУП, магістр філософії.
Питання про дві нові спеціальності висвітлили запрошені гості. Про спеціальність “Інформаційна діяльність підприємства”, про потребу ринку праці розповіла Т.П.Караванова, старший викладач кафедри “Педагогіки, психології та теорії управління освіти” інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Заслужений вчитель України.
Є.О.Каруценко, експерт з оцінки майна Чернівецької торгово-промислової палати розповів про спеціальність “Оціночна діяльність”: що оцінюється. Крім того Євгеній Олександрович зауважив, що важливим аргументом відкриття цієї спеціальності є те, що ринок праці наразі потребує експертних оцінювачів.
Випускники спеціальності “Інформаційна діяльність підприємства” матимуть змогу працювати у сферах державного управління, надання послуг підприємцям, рекламної діяльності, комунальних послуг, діяльності громадських та екстериторіальних організацій, інформаційних агентств тощо.
Метою підготовки фахівців зі спеціальності “Оціночна діяльність” є вміння оцінювати управлінську, освітню, соціальну, тендерну діяльність, а також об’єкти матеріальної сфери На кожну спеціальність відведено по 30 місць. Вартість навчання – 5200 гривень на рік.

Олександра Василівна, директор ЧФ МАУП запросила усіх присутніх на День відкритих дверей 12 березня для детальнішого ознайомлення з навчальним закладом.

Довідка.

Сьогодні ЧФ МАУП – це структурний підрозділ Міжрегіональної Академії управління персоналом і Тьюторський центр Телеуніверсиету МАУП, що веде підготовку молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів на денній, заочній та дистанційній формах навчання (Інтернет-навчання та з використанням мультимедійних технологій) із напрямків: “Правознавство”, “Менеджмент організацій”, “Економіка і підприємництво”, “Практична психологія”, “Управління навчальним закладом”, “Адміністративний менеджмент”.

За роки свого існування навчальний заклад підготував 1364 фахівці, які трудяться в різних галузях економіки Чернівецької області, а також в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органах, підприємствах та організаціях краю.

Організація навчальної діяльності здійснюється на основі навчальних програм, розроблених і затверджених у Міжрегіональній Академії управління персоналом, як базовому навчальному закладі. На сьогодні у ЧФ МАУП є в наявності 320 навчальних програм із відповідної кількості дисциплін, які містяться на 6-ти випусках CD-дисках з навчально-методичними розробками програм та різними методичними рекомендаціями. Наукову діяльність навчального закладу здійснюють 14 штатних викладачів і 56 викладачів-сумісників.

e-max.it: your social media marketing partner