Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Сім раз спробуй, щоб протестуватись за першим разом

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (надалі - пробне тестування) є добровільним і надає Вам можливість на практиці ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Це своєрідне тренування перед проходженням ЗНО-2011, яке допоможе Вам позбутися страху перед невідомістю, навчить бути господарем свого часу та почуватися впевнено в аудиторії тестування.
Право проведення пробного тестування у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях надано Івано-Франківському регіональному центру оцінювання якості освіти (далі - РЦОЯО).

Порядок проведення пробного тестування визначається "Положенням про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти", затвердженим наказом МОН України від 29.05.2008 №479, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.06.2008 за № 522/15213.
Проведення пробного тестування здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО). Вони будуть такими ж, як і на "бойовому" тестуванні.
Тести пробного тестування відрецензовано та схвалено фахівцями УЦОЯО.
Місце проведення - пункти пробного тестування, які будуть створені з дотриманням вимог УЦОЯО до їх організації.
Пробне тестування є одним з найкорисніших етапів підготовки до ЗНО. Крім іншого, участь у пробному тестуванні надає можливість:

 • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО та специфікаціям тестів 2011 року;

 • попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей;

 • перевірити вміння ефективно розподіляти час, відведений на виконання завдань тесту;

 • психологічно підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне тестування, як і ЗНО-2011, проводитиметься з дев’яти предметів.
Нижче наведено графік проведення пробного тестування 2011 року

Дата проведення

Предмет тестування*

2 квітня 2011 року

українська мова та література, фізика, біологія, англійська, німецька, французька, іспанська мови

9 квітня 2011 року

математика, історія України, хімія, географія, російська мова

 

* Зазначені в один день тестування розпочинаються одночасно.
Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб і є неприбутковим для організаторів.
Вартість участі у пробному тестуванні визначено УЦОЯО для всіх регіонів України і складає 84 грн. (у тому числі ПДВ - 14 грн.) за кожен предмет тестування, обраний при реєстрації.
Реєстрація на пробне тестування триватиме на сайті www.test.if.ua з 10 листопада 2010 року (з 00:00:00) до 10 грудня 2010 року (до 23:59:59)
Програма реєстрації передбачає, що кожен учасник має обрати адміністративно-територіальну одиницю (із числа запропонованих Івано-Франківським РЦОЯО - як правило, райцентр або обласний центр) для проходження пробного тестування.
 Радимо вам перед реєстрацією ознайомитися з «Умовами прийому до вищих навчальних закладів України»
Особам, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні, необхідно:

 • на початку реєстраціїознайомитися з представленими нормативними документами на сайті Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua;

 • заповнити реєстраційну форму (заяву) на сайті Івано-Франківського РЦОЯО у розділі «Пробне тестування», надавши достовірну інформацію про себе;

 • обрати адміністративно-територіальну одиницю, на території якої мають намір проходити пробне тестування (з числа запропонованих Івано-Франківським РЦОЯО);

 • обрати предмет(-и) тестування та замовити (за потребою) переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії мовами національних меншин (кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською);

 • уважно перевірити правильність зазначених при реєстрації даних;

 • роздрукувати інформаційну картку (на якій розміщено реєстраційні дані, логін та пароль), зберігати її до моменту проходження пробного тестування;

 • роздрукувати квитанції для сплати послуг за проведення пробних тестувань;

 • здійснити оплату за кожен обраний предмет пробного тестування (не пізніше 15 грудня 2010 року);

 • перевірити на персональній сторінці учасника пробного тестування інформацію про надходження платежу (через 10 днів після сплати);

 • роздрукувати запрошення-перепустку на пробне тестування, у якому буде зазначено час проведення та адресу пункту пробного тестування (інформацію буде розміщено після 1 січня, але не пізніше 15 лютого 2011 року);

 • прибути до пункту пробного тестування за адресою, указаною в запрошенні-перепустці, не пізніше ніж за 15 хвилин до початку пробного тестування.

У випадку зміни будь-яких реєстраційних даних, указаних під час реєстрації, повідомте, будь ласка, Івано-Франківський РЦОЯО через свою персональну сторінку чи в будь-який інший спосіб.
Вхід на пункт пробного тестування здійснюватиметься за такими документами:

 1. Паспорт або свідоцтво про народження (для осіб, яким не виповнилося 16 років).

 2. Запрошення-перепустка (роздрукуєте з персональної сторінки).

 3. Квитанція про сплату вартості послуг на проведення тестування з відтиском штампа банківської установи.

Важливо знати!
Результат учасника пробного тестування визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування після завершення тестування учасник отримує інформацію про правильні відповіді до бланків типу А та зразок виконання завдань із розгорнутою відповіддю, що передбачають надання відповіді в довільній розгорнутій формі (бланків типу Б).
Результати пробного ЗНО не використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищих навчальних закладів.
Учаснику, який зареєструвався, але не з’явився на пробне тестування, кошти не повертаються. Такий учасник має право впродовж 3-х робочих днів після проведення тестування з відповідного предмету з’явитися на пункт пробного тестування, указаний в запрошенні-перепусці, та  отримати примірник тестового зошита, бланків відповідей та правильні відповіді до завдань тестів.

 
 
e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (probne.doc)probne.doc0 Kb