Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

До уваги керівників ЗНЗ ! Про інформаційні листівки «Пробне тестування – 2012: читали, чули, знаємо!»  (форма 1.2)

 

З метою забезпечення поінформованості осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні, щодо нюансів проведення пробного ЗНО у 2012 році та підготовки до розіграшу заявлених раніше призів серед учасників пробного тестування просимо вас після 12 грудня 2011 року розповсюдити інформаційні листівки «ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ – 2012: читали, чули, знаємо!» (формат А-4, з двох сторін) серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів (додаток: форма 1.2 – одна на кожен 11 клас).

Інформаційні листівки «ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ – 2012: читали, чули, знаємо!» (форма 1.2), підписані випускниками та завірені директорами навчальних закладів, необхідно повернути  до 13 грудня 2011 року до управління освіти Чернівецької міської ради (каб.93, Починок А.І.).

Звертаємо вашу увагу: листівки підписують тільки ті учні, які зареєструвалися для участі у пробному тестуванні та оплатили послугу.                                                                                              ФОРМА 1.2

Пробне тестування - 2012:

читали, чули, знаємо!

 

ЗАПОВНЮЮТЬ УЧНІ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОБНОМУ ТЕСТУВАННІ НА САЙТІ www.test.if.ua  та ПРОПЛАТИЛИ ПОСЛУГУ У БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ УКРАЇНИ

 

?   Ми, учні _____класу ____________________________________

                                               навчальний заклад

______________________району/міста____________________області,

üзареєструвалися для участі у пробному тестуванні 2012 року,

üздійснили оплату за послугу у банківських установах України,

üзнайшли підтвердження реєстрації на своїх персональних сторінках на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua.

¦ Знаємо, що пробне тестування проводитиметься в одну зміну

o      24 березня 2012 року – з української мови та літератури, іноземної мови (за вибором), біології, фізики, всесвітньої історії;

o      31 березня 2012 року – з історії України, всесвітньої історії, математики, хімії, географії, російської мови.

H Повідомлені, що свої запрошення із зазначенням місця проведення пробного тестування зможемо самостійно роздрукувати з персональних сторінок на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua після 30 грудня 2011 року.

ª Нам відомо, що пропуск до пунктів пробного тестування здійснюватиметься до 10.50. за наявності

o      квитанції про сплату вартості послуги за проведення пробного тестування;

o      запрошення (реєстраційної картки);

o      паспорта (або свідоцтва про народження).

 

U Знаємо про приємні бонуси для учасників пробного тестування – розіграш 12 нетбуків та тренувальне комп’ютерне тестування.

ÏПоінформовані, що наші персональні дані, внесені під час реєстрації для участі у пробному тестуванні, зберігаються у базі даних ІФРЦОЯО

захищені від стороннього впливу та використовуватимуться тільки для організації проведення пробного тестування і розіграшу заявлених призів.  ?   Просимо вважати наші підписи на цій листівці свідченням ознайомленості з наведеною вище інформацією та одночасно письмовим підтвердженням заявки на участь у пробному тестуванні 2012 року.

Прізвища, імена учнів,

ЯКІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОБНОМУ ТЕСТУВАННІ НА САЙТІ www.test.if.ua  та ПРОПЛАТИЛИ ПОСЛУГУ У БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ УКРАЇНИ

 

 

 

Підпис

1.       

2.       

3.       

4.       

5.       

6.       

7.       

8.       

9.       

10.  

11.  

12.  

13.  

14.  

15.  

16.  

17.  

18.  

19.  

20.  

21.  

22.  

23.  

24.  

25.  

26.  

27.  

28.  

29.  

30.  

31.  

32.  

33.  

34.  

М.П.

Загальна кількість випускників навчального закладу,

які здобувають у 2011-2012 н.р. повну загальну середню освіту, -

_______________________

Класний керівник

Директор НЗ

e-max.it: your social media marketing partner