Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Про організаційно-методичні заходи щодо змісту та структури
 старшої профільної школи (на виконання Програми розвитку профільної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах
м. Чернівців на 2008-2010 роки)
РІШЕННЯ
 колегії управління освіти Чернівецької міської ради
10.12.2010р.                                                                              № 4/2010-1
Заслухавши та обговоривши питання «Організаційно-методичні заходи щодо змісту та структури старшої профільної школи (на виконання Програми розвитку профільної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах м.Чернівців на 2008-2010 роки)», колегія
ВИРІШИЛА:
1.    Довідку «Про організаційно-методичні заходи щодо змісту та структури старшої профільної школи (на виконання Програми розвитку профільної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернівців на 2008-2010 роки)» взяти до відома.
2.    Керівникам навчальних закладів:
2.1.     Забезпечувати доступне та якісне допрофільне та профільне навчання, що відповідають вимогам суспільства і запитам учнів шляхом створення умов для особистісного розвитку учасників навчально-виховного процесу, формування у школярів орієнтації на той чи інший вид майбутньої професійної діяльності.
2.2.     Посилити контроль за реалізацією профільного навчання, результативністю учнів з профільних предметів, підготовкою їх до зовнішнього незалежного оцінювання
2.3.     Удосконалити систему допрофільної підготовки учнів, забезпечувати чітку послідовність та наступність у виборі профілів.
2.4.    Забезпечити умови для професійного самовизначення випускників. Створити ефективну систему профорієнтаційної роботи з відповідним  психолого-педагогічним супроводом та орієнтацією на запити ринку праці.
2.5.    Забезпечити відкритий доступ громадськості до інформації щодо профілізації закладу (через дошки оголошень, ЗМІ, Web-сайти).
2.6.    Здійснювати діагностування інтересів та нахилів учнів, вивчення думки батьків щодо запровадження того чи іншого профілю.
2.7.    До перспективного та річного планів включити питання організації та  контролю профільного навчання.
2.8.    Щорічно здійснювати моніторинг ефективності профільного навчання, дотримуючись технологій його проведення.
2.9.    Удосконалити методичний супровід викладання профільних предметів.
2.10.     Залучати до роботи в профільних класах висококваліфікованих працівників.
2.11.     При формуванні робочих навчальних планів на 2011-2012 н.р. забезпечити ефективне використання інваріантної та варіативної складових на вивчення предметів профільного циклу.
2.12.     Посилити партнерські зв’язки та укласти відповідні угоди про співпрацю з вищими навчальними закладами різних рівнів акредитації, позашкільними закладами, організаціями та підприємствами з метою задоволення інтересів випускників у виборі майбутньої професії.
3.    Міському методичному кабінету:
3.1    Проаналізувати стан навчально-виховного процесу з профільного навчання в закладах міста на предмет якісної реалізації педагогічних проблем, спрямованих на модернізацію системи освіти міста.
 (січень-лютий 2012)
3.2    З метою організації роботи вчителів з пошуку інноваційних шляхів удосконалення навчально-виховного процесу провести науково-практичні семінари з проблеми «Особливості викладання предметів на профільному рівні та методичне забезпечення курсів за вибором» для вчителів всіх базових  предметів.
(листопад 2011)                                                   
3.3    Здійснити моніторинг професійної компетентності та рівня готовності вчителів-предметників до інноваційної та експериментально-пошукової діяльності у профільних класах.
(жовтень-листопад 2011)                                                                        
3.4    Розробити  та реалізувати систему заходів щодо удосконалення підготовки педагогічних працівників до викладання профільних предметів, спецкурсів, курсів за вибором, факультативів.
(жовтень-квітень 2011-2012)                                                                                                                                                                 
3.5    Узагальнювати та сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду з профільного навчання. Використовувати сайт управління освіти для ознайомлення з методичними розробками з профільних предметів.
(жовтень 2011)
4.    Управлінню освіти:
4.1.    Контролювати, координувати та коригувати роботу закладів щодо надання якісних освітніх послуг  з профільного навчання.
4.2.    Продовжувати цілеспрямовану роботу із системного запровадження, розвитку, підвищення якості та соціальної ефективності профільної освіти міста.
4.3.    Розробити ефективну систему управління кадровими, навчально-методичними, матеріально-технічними та фінансовими ресурсами в умовах профільної освіти.
4.4.    Забезпечити якісне завершення виконання «Програми розвитку профільної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернівців на 2008-2010 роки» та переходу школи ІІІ ступеня на новий зміст навчання.
5.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника начальника управління освіти Чернівецької міської ради Сірко Л.О.
Голова колегії                                                               В.С.Малишевська
e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (Рішення.doc)Рішення.doc0 Kb