Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

Зал прикрашено квітами, гумористичними малюнками дітей та дорослих, на сцені у центрі написано напис: „ З Днем народження!”

Ведуча:
Дорогі діти і гості!
Сьогодні у нас так святково, урочисто. Зала гарно прибрана. І діти наші красиві та чепурні. Чому? (відповіді) Так, правильно! У нас сьогодні справжнє свято!
Ми зібрались вшанувати наших іменинників, адже їм сьогодні виповнюється по ...років. (Оглядається).

А де ж вони, наші іменинники? Давайте поаплодуємо їм, та запросимо на свято.( Усі плещуть в долоні).
Хм, не йдуть.Давайте голосніше поплещемо вони, мабуть, погано чують!
(Усі плещуть, до залу забігають іменинники, їх садовлять на окремі стільці на видному місці).

Ведуча звертає увагу на іменинників, які вони красиві, гарно вдягнені. Розпитує, коли в кожної дитини був День народження, як святкували вдома, що найбільше сподобалося та запам”яталося з цього. ( Всі розповідають, показують малюнки – згадки про цей день, а дехто й вірші зачитує про цей день).

Після розповідей ведуча пропонує ще раз привітати дітей з Днем народження. В супроводі веселої музики та гучних оплесків іменинники обходять залу і сідають на свої місця.

На сцену виходять кілька учнів.

1. В класі нашім ясне свято;
Чути музику і сміх:
Тут ми будемо вітати іменинників своїх.

2. Катя, Петрик і Марина,
Шура, Павлик і Тарас
Святкувати іменини
Радо в гості кличуть нас.

3. З подарунками й квітками
Тут бабусі є і мами,
Татусі і дідусі,
Дуже гарні ви усі.(Сідають)

(Раптом cильний стук у двері).

Ведуча: Хто це стука в двері наші?
Що за гомін у дворі?

(Учні прислуховуються, стук повторюється, ведуча підходить до дверей) Це – говорить тьотя Паша,-
Наші юні поштарі.

Учні всі разом:
Поштарі, поштарі,
Друзі-поштарята.
Просим вас, поштарі,
Швидше до кімнати!

Поштарики:
1. Добрий день вам (дістає із сумки, рахує) -раз, два, три,-
Є у нас для дітвори
І листівки й телеграми-
Познайомтесь, любі, з нами...

2. Тру-ру-ру, тру-ля-ля,
Ось пакет від журавля
Й побажання в щасті жити,
Гарно вчитись і дружити.(Дістає подарунки. Це може бути якесь спортивне приладдя: обручі, скакалки, кеглі. А потім провести естафету.)

3. На листівці їжачок,
В нього сила голочок:
Іменинникам на спинці він приніс гостинці:
Квітку, яблуко, грибок
І цікавих сто казок.(Дарує книги).

4.Раз, два, три, чотири.
Ось дарунок Йвану й Ірі. (Дістає подарунок, розпаковує, а там касета чи CD)

Ведуча: Ну, й дарунок, що й казати!
Швидше, друзі, танцювати!

(Виконується будь-який загальний танок разом з батьками. Можна , по закінченню вибрати найкращу пару чи виконавця (звичайно, що це має бути іменинник), нагороджуються, сідають на місця).

Ведуча:
Ми так добре потанцювали на нашому святі, а іменинники танцювали краще всіх. (Вишиковує іменинників). Гляньте, будь ласка, які вони в нас сьогодні красиві, веселі, урочисті...Давайте, друзі (звертається до залу), наговоримо іменинникам у цей приємний для них день багато-багато добрих слів, побажань, щоб діти запам”ятали і взяли з собою у своє життя.

Учні розповідають усе хороше про однокласників-іменинників: Один сумлінно, наприклад, чергує, добрий, дозволяє гратися своїми іграшками; захищає молодших, дружить з ними тощо. І так про всіх інших учнів. Ведуча запитує, що ж ми побажаємо іменинникам.

Учні (хором):
ЗДОРОВ”Я! ЩАСТЯ! ВЕСЕЛОГО НАСТРОЮ! ДОБРОГО НАВЧАННЯ! (По черзі бажають).
Щоб росли розумними, поважали маму й тата, бабусю й дідуся, щоб любили і захищали менших, щоб гарно вчилися на радість всім. ВІТАЄМО!

(Однокласники вручають подарунки. По черзі підкидають іменинників, рахуючи роки. Бажаючі можуть виконати вірш, потанцювати, виконати музичний твір).

Вчитель музики:
Нумо всі за інструменти!
Ноти швидше розкривать!
Треба нам на іменинах
Із оркестром ще пограть.

(Оркестр шумових інструментів виконує номер, мелодія якого всім відома. „Інструментами” може бути що завгодно: ложки; склянки, наповнені квасолею; кришки від каструль; газети тощо).

Поштарик:
О, ледве не забув! Ось у мене ще одна листівка лишилася!

Ось, від Гени Крокодила
Привітання дуже миле:
„ Іменинників вітаю,
Свою пісню надсилаю”.
(Усі співають відому пісню із мультфільму).

Ведуча:
Ми співали й танцювали,
Поздоровлення читали, -
А тепер усіх до чаю:
Стіл святковий накриваєм.

1-й іменинник:
Ось і кухар на поріг -
На столі смачний пиріг.
Він, як сонечко на блюді.
Всім його ділити будем.

2-й іменинник:
Цей пиріг ми випікали
З тьотею Дариною
Разом щедро прикрашали
Вишнями й калиною.

(Усі пригощаються печивом, цукерками, запалюють свічки, знову „рахують роки, ділять іменинний пиріг, можна заспівати „Каравай”, солодкий стіл...)

e-max.it: your social media marketing partner