Зв'язок
 • Всесвітній День туризму

  Всесвітній День туризму

 • Туристсько-краєзнавчій тиждень в ліцеї №4

  Туристсько-краєзнавчій тиждень в ліцеї №4

 • «Буковинська миля 2014»

  «Буковинська миля 2014»

 • Святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.

  Святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.

 • Звернення Ради керівників навчальних закладів м.Чернівці

 • Краще гір - тільки гори!

  Краще гір - тільки гори!

 • Тепловізори, придбані в ході акції  “Школярі Чернівців – захисникам України”, - вже на фронті!

  Тепловізори, придбані в ході акції “Школярі Чернівців – захисникам України”, - вже на фронті!

Всесвітній День туризму

denj tur1405Завершилась першість міста серед школярів міста з пішохідного, водного та велосипедного туризму, що стартувала о 10.00 26 вересня 2014 року на території парку «Жовтневий». Напередодні Всесвітнього Дня туризму зібралися учні та вчителі, вболівальники та друзі з усіх шкіл міста показати свою майстерність, бажання та наполегливість у вмінні в'язати вузли, вправлятись з велосипедом,керувати катамараном, долати дистанцію з пішохідного туризму.

Детальніше...

Туристсько-краєзнавчій тиждень в ліцеї №4

Liz4.29.09.14.10Протягом тижня туристсько-краєзнавчої роботи вчителем географії було організовано екскурсії до краєзнавчого музею з 7-Б, зоо- та геомузеїв ЧНУ з 8-Б, екскурсія по місту з 7-Б і участь команди (учнів 8 і 10 кл.) у змаганні по пішохідному туризму в Жовтневому парку.

Детальніше...

«Буковинська миля 2014»

buk mulj 2014.828 вересня 2014р. на Соборній площі відбулись естафетні змагання «Буковинська миля 2014» І місце посіла команда ліцею №2 з результатом 4.28.9 ІІ місце військово-спортивний ліцей-інтернат з результатом 4.31.9 ІІІ місце гімназія №2 з результатом 4.35.9

Детальніше...

Святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.

d.dosh.26.09.146 Управління освіти Чернівецької міської ради спільно з міською організацією профспілки працівників освіти і науки вшанували працівників дошкільної галузі міста з нагоди їх професійного свята - Всеукраїнського Дня дошкілля.

 

 

Детальніше...

Звернення Ради керівників навчальних закладів м.Чернівці

Наближається професійне свято - День працівника освіти.  Праця вчителя, вихователя, наставника – особливе мистецтво, яке впродовж багатьох віків творить долю кожної людини, вплітаючи в життєву канву кожного з нас візерунки мудрості, знань, милосердя, людяності. Споконвіків  до людей цієї професії ставилися з повагою і вдячністю. На жаль, повага до педагога в суспільстві ототожнюється з примітивним збором коштів для його привітання, що викликає справедливе незадоволення батьківської громадськості. Цим престижність учительської праці нівелюється.

Напередодні освітянського свята звертаємося до батьківської громадськості. Повагу і вдячність до вчителя не можна ототожнювати з конвертом чи пакунком. Найбільшою винагородою за його працю є результативність у навчанні Ваших дітей, їх успішною самореалізацією в суспільстві. Якщо Ви справді любите свого вчителя, то убережіть його від  різного роду звинувачень, відмовившись від матеріальних привітань для нього.

Шановні освітяни. Гордо несіть звання «УЧИТЕЛЬ». Проявіть своє благородство і не піддавайтеся на спокуси, які впливають на оцінку Вашої особистості. Не забувайте слова Я.Коменського: «Учителями повинні бути люди ЧЕСНІ, діяльні і працьовиті; не тільки для годиться, а й насправді вони повинні бути живими взірцями чеснот, що їх вони мають прищепити іншим».

ШАНОВНА ЧЕРНІВЕЦЬКА ГРОМАДО!

Пам’ятаймо, які ідеали відстоювали учасники революції Гідності і за які ідеали борються і гинуть найкращі сини України. СЛАВА УКРАЇНІ!

Детальніше...

Краще гір - тільки гори!

eko 25.09.17-3Справжній натураліст повинен, в першу чергу полюбити природу рідного краю, збагнути її красу та неосяжність, а любов ця починається з тісного знайомства із наймальовничішими куточками нашого краю. Серед карпатських гір, де протікає стрімка та грайлива річка Черемош, розпочався шлях вихованців МЦЕНТУМ від гуртківця до натураліста.

Детальніше...

Тепловізори, придбані в ході акції “Школярі Чернівців – захисникам України”, - вже на фронті!

ato.24.09.14-7 Під час проведення акції, оголошеної 1-го вересня учнями, батьками та педагогами 22-х Чернівецьких шкіл(ЗОШ №2, 4, 5, 8, 12, 22, 24, 27, 28, 31, 37, 38, 39, 41, НВК «Любисток», гімназії №1,4,6, ліцеї №1,2,3,4), було зібрано 128000 гривень. За ці кошти придбано для воїнів Української армії 2 тепловізори. 16.09.14р. представниками учнівського самоврядування шкіл-учасників акції було передано через волонтерів вітання , найщиріші побажання, слова підтримки та придбані тепловізори воїнам, що несуть службу в зоні АТО (фото).

Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

ОСНОВНІ ПИТАННЯ СТАНУ ОХОРОНИ ПРАЦІ

В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

.
NS-Ic800, здесь также читайте .