Зв'язок
 • Учнівська еліта Чернівців

 • День вишиванки у ліцеї №4

  День вишиванки у ліцеї №4

 • Повернуте чемпіонство

  Повернуте чемпіонство

 • Відкритий чемпіонат м. Чернівців з настільного тенісу

  Відкритий чемпіонат м. Чернівців з настільного тенісу

 • День Цивільного захисту населення в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3

  День Цивільного захисту населення в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3

 • Презентація впровадження експерименту організації сніданків учнів 3-4 класів за типом «шведського столу»

  Презентація впровадження експерименту організації сніданків учнів 3-4 класів за типом «шведського столу»

 • День цивільного захисту ЗОШ №39

  День цивільного захисту ЗОШ №39

Учнівська еліта Чернівців

20 травня 2015 року в приміщенні Чернівецької міської ради відбулося традиційне нагородження переможців ІVетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, всеукраїнських і міжнародних учнівських конференцій та конкурсів.

На урочистій церемонії були присутні Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова, Ярослав Кушнірик, секретар міської ради, Олег Стецевич, секретар виконавчого комітету Чернівецької міської ради, Георгій Леонтій, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, Марія Порчук, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, Ганна Поштар, голова міського профспілкового комітету працівників освіти, учителі, батьки, директори навчальних закладів.

Начальник управління освіти Чернівецької міської ради Олійник Георгій Северинович привітав учнів, учителів, батьків із високими здобутками і зазначив, що кожен із присутніх зробив гідний внесок у розвиток науки, в життя нашого міста, краю і держави.

Із вітаннями й щирими побажаннями звернувся до присутніх Каспрук Олексій Павлович і вручив учням грошові винагороди.

Поштар Ганна Миколаївна нагородила вчителів подяками та грошовими преміями за вагомий внесок у розвиток творчих здібностей юних обдарувань.

Також до присутніх із вітальними словами звернулися декан факультету математики та інформатики, професор, доктор фізико-математичних наук Черевко Ігор Михайлович та Марченко Михайло Маркович, директор Інституту біології, хімії та біоресурсів,

Слова вдячності вчителям і батькам висловила щорічна переможниця Всеукраїнських і Міжнародних олімпіад із німецької мови Паневська Наталія, учениця гімназіїї №1.

Побажала учням нових перемог і злетів у життімати переможниці Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів Юлії Березовської, учениці 11 класу ліцею №3, – начальник відділу забезпечення інформаційної безпеки Західного регіону Національного банку України Березовська Алла Петрівна.

Завершилося відзначення переможців спільною фотографією учнів із керівниками міста на фоні міської ратуші.

Детальніше...

День вишиванки у ліцеї №4

24563461461Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Дотримуються українських традицій і педагоги та учні ліцею.
21 травня у навчальному закладі проведено День вишиванки. Учні та вчителі прийшли цього дня вдягнутими у національний одяг. Ліцей майорів різнобарвними візерунками української вишивки. Понад 500 учнів одягли вишиванки різних покроїв, кольорів, вишитих хрестиком, гладдю, бісером.
Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці ліцею разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Детальніше...

Повернуте чемпіонство

Tyruzm-21.05.15-6      З 14 по 17 травня в Садгірському лісництві проходили 59 обласні змагання з пішохідного туризму. У них активну участь взяла команда м.Чернівців, укомплектована вихованцями т/к «Пілігрим». Змагання проходили на двох дистанціях – «Крос-похід» та команда «Смуга перешкод».
   Цього року було введено багато цікавинок. Так, на крос-поході був масовий старт з вибором напрямку руху. Крім того,був такий захоплюючий етап,як спуск умовно травмованого зі схилу з супроводжуючим. На цій дистанції першими були вихованці центру туризму смт.Глибока,наша команда була другою, третє місце зайняла команда Глибоцького району. Тому другий день змагань мав для нас велике значення, щоб перемогти суперників і себе, і стати чемпіонами.
Детальніше...

Відкритий чемпіонат м. Чернівців з настільного тенісу

WP 20150516 00716-17 травня 2015 року в спортивному залі ФОК «Олімпія» відбувся відкритий чемпіонат м. Чернівців з настільного тенісу присвячений відзначенню «Дня Європи» в Україні. Змагання організували тренери відділення настільного тенісу ДЮСШ №1.Загальна кількість учасників 150 спортсменів . Від команди ДЮСШ №1 змагались 40 учнів. В індивідуальних групах переможцями та призерами стали:

Детальніше...

День Цивільного захисту населення в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3

5624141415 травня 2015 року в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 було проведено День цивільного захисту населення.
Згідно плану роботи захід розпочався загальною евакуацією учнів та педагогічних працівників школи о 10:00. Евакуація завершилася через 3 хвилини 30 секунд. На лінійці з нагоди проведення Дня цивільного захисту населення виступили:
1) Директор школи, керівник цивільного захисту школи Мокрогуз Світлана Олексіївна;
2) Вчитель математики, голова евакомісії школи Антоняк Я.М.
3) Вчитель предмету «Захист Вітчизни», помічник начальника штабу цивільного захисту школи Пушкарьов В.П.
Основними цілями та завданнями Дня ЦЗ були:

Детальніше...

Презентація впровадження експерименту організації сніданків учнів 3-4 класів за типом «шведського столу»

1431601896 dscf018014 травня 2015 року у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 відбулась презентація впровадження експерименту організації сніданків учнів 3-4 класів за типом «шведського столу». Метою нововведення є покращення організації харчування учнів початкової школи (сніданки), розширення асортименту сніданків, надання можливості вибору страв, виховання культури харчування, скорочення часу прийому їжі.
На презентації були присутні почесні гості: міський голова О.П. Каспрук, начальник управління освіти Г.С.Олійник, заступник начальника управління освіти, начальник відділу загальної середньої освіти С.В. Мартинюк, представники приватного підприємства «Мега-Крокус», батьківської громади.

Детальніше...

День цивільного захисту ЗОШ №39

0390У Чернівецькій загальноосвітній школі №39 успішно пройшов День цивільного захисту, до проведення якого було залучено працівників Чернівецького Товариства Червоного Хреста (практичні заняття з надання першої долікарської допомоги з учнями 7-8 класів) та працівників аварійно-рятувального загону спеціального призначення, які ознайомили всіх учнів з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Евакуація школярів з приміщення пройшла успішно, за планом. День цивільного захисту став цікавим, пізнавальним та корисним для учнів.

Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Циклограма роботи керівника загальноосвітнього закладу з охорони праці та безпеки життєдіяльності

 
№ п/п Зміст роботи Місяць
8 9 10 11 12 1 2 3 4 5
1. Оформлення акту підготовки школи до нового навчального року +                  
2. Наказ „Про призначення відповідальних за роботу з охорони праці та БЖ”   +                
3. Вступний інструктаж з новоприбулими працівниками протягом року
4. Перевірка наявності та ведення „Журналів вступного інструктажу для учнів”   +                
5. Контроль за проведенням поточного та первинного інструктажів співробітників   +                
6. Проведення місячника з ПДР   +                
7. Наказ про посилення протипожежного захисту в осінньо-зимовий період, про дотримання ПБ під час Новорічних свят     +   +          
8. Створити комісію з охорони праці +                  
9. Єдиний день протипожежної безпеки     +              
10. Проведення огляду кабінетів на предмет наявності інструкцій з ОЖ та БЖ +         +        
11. Наказ про заходи щодо попередження дитячого та виробничого травматизму       +            
12. Проведення атестації з ОП новоприбулих працівників         +          
13. Перевірка захисного заземлення й опору ізоляції електромережі         +          
14. Контроль за веденням журналу реєстрації нещасних випадків з учнями     +       +     +
15. Підсумковий річний наказ „Про стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності”         +          
16. Підписання угоди з охорони праці на новий календарний рік           +        
17. Перевірка комісією з ОП техніки в кабінетах, майстернях, спортзалі та на майданчику +           +      
18. Звіт комісії з ОП на зборах трудового колективу             +      
19. Контроль за проведенням конкурсів знавців пожежної справи та ПДР             +      
20. Перевірка класних журналів „Бесіди з ТБ та БЖ”     +     +       +
21. Перевірка викладання ОБЖ           +       +
22. Контроль за веденням журналів цільового інструктажу для учнів     +     +     +  
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

.