Зв'язок
 • Відзнака навчальних закладів за участь у проекті "Fair Play – Чесна Гра"

 • Організатори конкурсу «Рятувальник очима дітей» нагородили переможців

  Організатори конкурсу «Рятувальник очима дітей» нагородили переможців

 • Тиждень безпеки дитини в ДНЗ № 28

  Тиждень безпеки дитини в ДНЗ № 28

 • Зустріч школярів з учасниками військових дій в Східних регіонах України

  Зустріч школярів з учасниками військових дій в Східних регіонах України

 • ПРАЦІВНИКИ МЦЕНТУМ НА ВЕСНЯНІЙ ТОЛОЦІ

  ПРАЦІВНИКИ МЦЕНТУМ НА ВЕСНЯНІЙ ТОЛОЦІ

 • Педагоги ДНЗ № 43 поділилися своїми педагогічними знахідками, напрацюваннями та досягненнями.

  Педагоги ДНЗ № 43 поділилися своїми педагогічними знахідками, напрацюваннями та досягненнями.

 • «Тиждень безпеки дитини» в ДНЗ №41 «Центр розвитку дитини»

  «Тиждень безпеки дитини» в ДНЗ №41 «Центр розвитку дитини»

Відзнака навчальних закладів за участь у проекті "Fair Play – Чесна Гра"

 Завершується проект "Fair Play – Чесна Гра"  з формування навичок здорового життя у шкільної молоді, який впроваджувався в навчальних закладах міста фахівцями Центру практичної психології і соціальної роботи ЧМР відповідно до угоди з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). За активну участь у проекті у 2014-2015 н.р., сім навчальних закладів міста (ЗНЗ № 2, 5, 12, 28, 31, 33, багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей ) отримали спортивний інвентар, тренери – спортивні костюми.

 

 

 

Детальніше...

Організатори конкурсу «Рятувальник очима дітей» нагородили переможців

55З метою навчання правилам безпеки дітей та виховання у них культури безпечної поведінки, популяризації професії рятувальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області разом з Чернівецькою обласною організацією Добровільного пожежного товариства України, Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області та Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації організували впродовж лютого-квітня проведення літературно-художнього конкурсу «Рятувальник очима дітей».

Детальніше...

Тиждень безпеки дитини в ДНЗ № 28

1З метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я та життя, з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя, як форми систематизації знань дітей про безпечне довкілля, у ДНЗ №28 з 14 по 17 квітня 2015 року відбувся «Тиждень безпеки дитини» за участі педагогів, дітей та їхніх батьків.
Упродовж тижня було організовано та проведено різноманітні заходи: свята, розваги, вікторини, змагання; перегляд театралізованих вистав; зустрічі працівників дошкільного закладу, батьків, а також дітей з працівниками штабів ЦО та з надзвичайних ситуацій, пожежниками; виставки-огляди наочних посібників, ігрового та навчального обладнання; виставка малюнків «Бережи своє життя»; екскурсія старших дошкільнят до Державної пожежно-рятувальної частини-1.

Детальніше...

Зустріч школярів з учасниками військових дій в Східних регіонах України

jRC5fzyiFMwНапередодні Великодніх свят у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 відбулась щира зустріч школярів з учасниками військових дій в Східних регіонах України, які перебували у складі ІІ аеромобільної десантної роти 80-ї бригади. Особливо приємно було зустріти серед захисників колишнього учня нашої школи, випускника 2004 року Кухаря Володимира Вікторовича.
Представники учнівського самоврядування підготували для запрошених гостей привітальну програму, презентували роботу школи в рамках проекту «З Україною в серці», яка пов'язана з участю школярів, батьківської громади у благодійних акціях допомоги Українській армії. Надзвичайно зворушливим моментом зустрічі став виступ колишнього класного керівника Володимира Бачук Т.Г., яка поділилася з присутніми спогадами про шкільне життя свого учня.

Детальніше...

ПРАЦІВНИКИ МЦЕНТУМ НА ВЕСНЯНІЙ ТОЛОЦІ

DSC 693724 квітня в рамках весняного місячника санітарної очистки та благоустрою міста Чернівці, працівники міського центру еколого-натуралістичної творчості  учнівської молоді спільно із представниками державної екологічної інспекції в чернівецькій області зробили свій внесок у спільну справу, впорядкувавши одну із алей МКП Історико-культурного заповідника кладовища, що по вул. Зеленій.

Детальніше...

Педагоги ДНЗ № 43 поділилися своїми педагогічними знахідками, напрацюваннями та досягненнями.

DSC0697422 квітня в ДНЗ № 43 «Вербиченька» відбулася дружня зустріч з педагогічним колективом ДНЗ № 20 «Дзвіночок» м. Кам'янець-Подільського Хмельницької області. Зустріч була організована з метою обміну досвідом. Педагоги ДНЗ № 43 поділилися своїми педагогічними знахідками, напрацюваннями та досягненнями. Усі разом прийняли участь у «Великодній забаві», яку підготували вихованці старшої групи.
Логічним завершенням зустрічі була цікава екскурсія нашими рідними неповторними Чернівцями.
Колеги з м. Кам'янець-Подільського запросили нас також на багате історією Поділля та знайомство із діяльністю педагогічного колективу ДНЗ «Дзвіночок».

Детальніше...

«Тиждень безпеки дитини» в ДНЗ №41 «Центр розвитку дитини»

DSCN3136З 20 по 24 квітня 2015року в ДНЗ №41 «Центр розвитку дитини» проводився «Тиждень безпеки дитини».
До участі в заході були залучені всі працівники закладу та батьківська громадськість.
Педагоги закладу протягом тижня проводили заняття, бесіди, рольові та дидактичні ігри, екскурсії до пожежної частини, виставки дитячих малюнків, спортивні та музичні розваги, спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я та життя.
Вихователь – методист Відман Н.Г. підготувала презентацію «Формування основ безпечної життєдіяльності у дітей дошкільного віку»; практичний психолог Бузинська Ю.І. провела лекцію «Морально-психологічна підготовка працівників ДНЗ до дій в екстремальних ситуаціях»; соціальний педагог Вандишева Н.В.

Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Середній бал атестата розраховується як середнє арифметичне річних оцінок із предметів інваріантної складової навчального плану, виставлених у додатку до атестата, та оцінок, отриманих за державну підсумкову атестацію.
Округлення здійснюється до десятих частин бала (за 12-бальною шкалою).
Розрахунок здійснюється таким чином:
кількість предметів, з яких виставлено оцінки = 20; сума балів = 193; середній бал = 193:20=9,65≈9,7.
Предмети, з яких зроблено запис "звільнений (а)", у загальну кількість не враховуються.
Для випускників минулих років, розрахунок середнього бала атестата забезпечує приймальна комісія вищого навчального закладу та формує довідку за підписом відповідального секретаря приймальної комісії, засвідчену печаткою приймальної комісії, де вказується прізвище, ім'я, по батькові абітурієнта, серія та номер атестата та величина середнього бала.
Таблицю відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, значенням 200-бальної шкали


Додати коментар


Захисний код
Оновити

.