Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор школи

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА
З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ
_________________________________________________

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
1.1 Дана посадова інструкція складена на основі розробок Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів імені Бориса Грінченка.
1.2 Заступник директора з навчально-виховної роботи призначається і звільнюється з посади начальником міського управління освіти. На період відпустки та тимчасововї непрацездатності заступника директора з навчально-виховної роботи його обов'язки можуть бути покладені на другого заступника з навчально-виховної роботи. Тимчасове виконання обов'язків у цьому разі здійснюється на підставі наказу директора школи, виданого з дотриманням вимог законодавства про працю.

1.3 Заступник директора з навчально-виховної роботи повинен мати вищу освіту (професійну) і стаж педагогічної роботи не менше 5 років.
1.4 Заступник директора з навчально-виховної роботи підпорядковується посередньо директоу школи.
1.5 У своїй діяльності заступник директора з навчально-виховної роботи керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, рішеннями Кабінету Міністрів України та органів управління освітою всіх рівнів з питань навчання і виховання учнів, адміністративним, трудовим законодавством, правилами і нормами охорони праці, а також Статутом, правовими актами школи, трудовою угодою.
      Заступник директора з навчально-виховної роботи дотримується Конвенції про
права дитини.
2. ФУНКЦІЇ
 Основними напрямками діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи є:
2.1 Планування і організація навчально-виховного процесу.
2.2 Регулювання навантаження учнів.
2.3 Організація методичної роботи і підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
2.4 Складання тарифікаційних списків і табелю на заробітну плату педагогічним працівникам.
2.5 Організація виконання заходів по створенню здорових і безпечних умов проведення навчальних занять.
2.6 Здійснення керівництва постійно діючою Комісією по введенню в експлуатацію нових, реконструйованих навчальних приміщень і обладнання. Оформлення актів прийомки.
2.7 Організація проведення первинного, повторного, позапланового, цільового інструктажів, перевірку знань з ОП учнів.
 
3. ПОСАДОВІ ОБОВ'ЯЗКИ
Заступник директора з навчально-виховної роботи виконує такі посадові обов'язки:
3.1 Приймає участь у розробці плану школи, безпосередньо планує розділ "Робота з педагогічними кадрами".
3.2 Скаладає розклад, забезпечує заміну уроків.
3.3 Здійснює заходи по диференціації та індивідуалізації навчання.
3.4 Впроваджує в практику роботи педагогічного колективу досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду.
3.5 Здійснює контроль за виконанням навчальних програм і планів, викладанням предметів, роботою гуртків, факультативів.
3.6 Контролює правильність оцінювання успішності учнів, ведення зошитів, журналів.
3.7 Бере участь в підборі і розстановці педагогічних кадрів.
3.8 Організовує підвищення кваліфікації, підготовку і проведення атестації педагогічних працівників.
3.9 Здійснює контроль за станом медичного обслуговування учнів.
3.10 Залучається до роботи по оснащенню навчальних кабінетів сучасним обладнанням, наочними посібниками.
3.11 Організовує роботу по підготовці і проведенню екзаменів.
3.12 Організовує підготовку до внутрішкільних олімпіад і проводить їх разом з методичними об'єднаннями вчителів.
3.13 Відвідує уроки, факультативи, позакласні заходи, аналізує їх, надає допомогу вчителям.
3.14 Здійснює контроль за успішністю і поведінкою учнів.
3.15 Контролює наявність і використання навчального обладнання, приладів, хімічних реактивів під час навчально-виховного процесу.
3.16 Організовує навчання і підвищення кваліфікації учителів з питань життєдіяльності учнів.
3.17 Контролює роботу по розробці і періодчному перегляду 1 раз на 3 роки інструкцій з ОП.
3.18 Бере участь у розробці колективного договору.
4. ПРАВА
Заступник директора школи з навчально-виховної роботи в межах своєї компетенції має право:
4.1 Перевіряти роботу безпосередньо підпорядкованих працівників, бути присутнім на їх заняттях; давати їм обов'язкові для виконання розпорядження (без права давати зауваження під час проведення занять).
4.2 Притягати до дисциплінарної відповідальності учнів за скоєння, що дезорганізовують виховний процес, у порядку, встановленому Статутом школи. Правилами для учнів.
4.3 Вимагати від працівників необхідні відомості, документи, пояснення.
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.
 
5.1 За невиконання або неякісне виконання без поважних причин Статуту і Правил внутрішнього трудового розпорядку школи, законних розпоряджень директора, посадових обов'язків, встановлених даною інструкцією, у тому числі за невикористання наданих прав, заступник директора з навчально-виховної роботи несе дисцплінарну відповідальність у порядку, взначеному трудовим законодавством, за грубе порушення трудових обов'язків як дисциплінарне стягнення може бути застосоване звільнення. .1 За вжиття, у тому числі одноразове, методів виховання, пов'язаних з фізичним або психічним насиллям над особою учня, а також скоєння іншого аморального вчинку заступник директора з навчально-виховної роботи притягається до адміністративної відповідальності у порядку і межах, передбачених законодавством.
2 За нанесення школі або учасникам освітнього процесу значних збитків у зв'язку з виконанням (невиконанням) своїх посадових обов'язків заступник директора з навчально-виховної роботи несе майнову відповідальність у порядку і в межах, встановлених трудовим і цивільним законодавством.
6. ВЗАЄМОСТОСУНКИ. ЗВ’ЯЗКИ ЗА ПОСАДОЮ.
Заступник директора з навчально-виховної роботи:
6.1 Працює в режимі ненормованого робочого дня згідно з графіком, виходячи з40-годинного робочого тижня, затвердженого директором школи.
6.2 Самостійно планує свою роботу на навчальний рік і щотижневе (щомісячно).План роботи затверджується директором не пізніше п'яти днів з початкузапланованого періоду.
6.3 Надає директору письмовий звіт про свого діяльність.
6.4 Отримує від директора школи інформацію нормативно-правового іорганізаційно-методичного характеру.
6.5 Візує накази директора школи з питань організації навчально-виховної роботи.
 
З інструкцією ознайомлений(а) _________________________________
 
           дата "____"__________ 200__p.
 
 

e-max.it: your social media marketing partner