Зв'язок
 • Майстер-клас вчителів математики

  Майстер-клас вчителів математики

 • Осіння мандрівка у світ чарівних звуків

  Осіння мандрівка у світ чарівних звуків

 • Про роботу міського еколого-натуралістичного центру

  Про роботу міського еколого-натуралістичного центру

 • Cемінар-практикум вчителів біології

  Cемінар-практикум вчителів біології

 • 28 листопада в Ліцеї №2 пройшов Чемпіонат області з волейболу

  28 листопада в Ліцеї №2 пройшов Чемпіонат області з волейболу

 • Майбутнє починається сьогодні...

  Майбутнє починається сьогодні...

 • Перемога на Всеукраїнському турнірі юних фізиків

  Перемога на Всеукраїнському турнірі юних фізиків

Майстер-клас вчителів математики

IMG 1388"Сучасний урок - твір мистецтва,
де педагог уміло використовує
всі можливості для розвитку
 особистості учня."
М. Ебнер-Ешенбах

Відомо, що для ефективного навчання необхідна така його організація, за якої сам учень оперує навчальним змістом, тобто учень повинен вчитися сам, а  вчитель - мотивувати, організовувати, консультувати, контролювати. Саме такою є система модульного навчання.

27 листопада в Чернівецькій гімназії №2 для вчителів математики було організовано засідання майстер-класу з теми: "Впровадження елементів модульно-розвивальної системи навчання при викладанні математики".

Директор гімназії Матвійчина Світлана Володимирівна прадставила результати методичної роботи педколективу в напрямку дослідно-експерементальної роботи за темою "Особистісне зростання педагога в системі модульно-розвивального навчання".

Вчитель математики Ольга Петрівна Мартинюк презентувала розробки навчально-методичних комплексів для реалізації модульного викладання математики: модульно-календарне планування, граф-схеми навчальних курсів, навчально-методичні програми "Модуль учня".

Методичні прийоми укладання "Модуля учня" продемонструвала Ольга Олександрівна Мартинюк під час майстерно проведеного методичного тренінгу. Використовуючи покроковий алгоритм, організувала роботу вчителів в напрямку створення навчально-методичної програми "Модуль учня" з теми: "Розв"язування лінійних нерівностей" (алгебра 9 клас).

Методистом міського методичного центру закладів освіти Чернівецької міської ради Терлецькою Інною Дмитрівною було організовано обговорення ефективності та переваг модульно-розвивального навчання. Учасники майстер-класу набули навичок створення модульно-календарного планування, граф-схем, "Модуля учня" та позитивно оцінили впровадження елементів МРСН при викладанні математики.IMG 1390 - копия

IMG 1394 - копияIMG 1401 - копияIMG 1404 - копияIMG 1409 - копияIMG 1412 - копия

Детальніше...

Осіння мандрівка у світ чарівних звуків

DSCF027212 листопада у спеціальному ДНЗ №37 для дітей з вадами мови у рамках підготовки до педагогічної ради відбувся відкритий перегляд заняття-розваги «Осіння мандрівка у світ чарівних звуків».

На заході були присутні методист управління освіти Чернівецької міської ради Діана Марковська та завідувач міської ПМПК Наталія Наход.
У занятті взяли участь вихованці старшої групи, які ознайомлені із системою німецького композитора та педагога Карла Орфа. Під час заходу були використані такі види роботи, як жестове озвучення, імітаційно-рухові та мовленнєві вправи, творче музикування, логоритміка.
Детальніше...

Про роботу міського еколого-натуралістичного центру

q3515На початку 2015/2016 навчального року міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради була укладена угода про співпрацю з Буковинським державним медичним університетом, на підставі якої діє програма заходів.
В міському ЕНЦТУМ було створене наукове товариство «Юннат», до складу якого входять учні ліцеїв, гімназій та шкіл м.Чернівців. На чолі з методистом Фарбатюк Оленою Сергіївною керівники гуртків та вчителі біології шкіл міста Чернівці заохочують учнів до наукової діяльності.
9 листопада 2015 року на кафедрі БДМУ "Психологія та соціологія" завідуючою кафедри професором Борисюк Аллою Степанівною був проведений психологічний тренінг із самопізнання,
Детальніше...

Cемінар-практикум вчителів біології

IMG 135719 листопада на базі Чернівецької загальноосвітньої школи №2 відбувся семінар-практикум з проблеми: "Викладання курсу біології в умовах впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти".
Методистом міського методичного центру Кушнір Аллою Іванівною було створено три творчі групи вчителів, які працювали в напрямку вирішення методичних проблем: невідповідність програм змісту підручників, організація контрольно-оціночної діяльності, методика проведення практичних робіт, прийоми організації групового міні-проекту та критерії його оцінювання.
Детальніше...

28 листопада в Ліцеї №2 пройшов Чемпіонат області з волейболу

528 листопада в Ліцеї №2 пройшов Чемпіонат області з волейболу серед учнів 1999-2000 років народження. В змаганнях прийняло участь 9 команд. Детальніше...

Майбутнє починається сьогодні...

DSC 078926 листопада на базі СЗОШ №22 відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи в школі І ступеня м.Чернівців з проблеми «Впровадження креативних освітніх технологій у практику роботи школи І ступеня».
Учителі школи переконані в тому, що сьогодні слід відмовитися від негнучкої і неповороткої, давно і безнадійно застарілої авторитарної системи, докласти мудрості, любові та творчості й побудувати безпечну початкову школу, що допомагає дитині розвиватися в її природному темпі й напрямку.
Тому проблема запропонована для обговорення досить актуальна, бо зумовлена викликами часу і потребує вивчення.
Детальніше...

Перемога на Всеукраїнському турнірі юних фізиків

FIZYKUВперше за 16 років Чернівецька команда юних фізиків стала призерами Всеукраїнського турніру в Сумах (ІІІ місце). Учні Ліцею №1 міста Чернівці стали відкриттям для всієї України, адже наймолодша команда не лише змогла протистояти випускникам ліцеїв, які з року в рік їздять на такі змагання, але й стати на п’єдестал пошани та заявити про себе на всю державу як краща команда – дебют турніру.
Пауль Пшенічка, викладач ліцею №1 м Чернівці, Юрій Гудима, професор інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ - керівники команди-переможниці.
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

 ЗАТВЕРДЖУЮ
Начальник міського управління освіти
В.С.Малишевська

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ
№  _______
Чернівецька загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
1.1   Дана  посадова  інструкція  розроблена  на  основі  розробок   Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів імені Бориса Грінченка.

1.2  Директор школи призначається і звільняється з посади начальником управління освіти. На період відпустки та тимчасової непрацездатності директора його обов'язки можуть бути покладені на заступника директора з навчально-виховної роботи. Тимчасове виконання обов'язків у цьому разі здійснюється на підставі наказу директора школи, виданого з дотриманням вимог законодавства про працю.
1.3  Директор школи повинен мати вищу освіту (професійну) і стаж роботи (педагогічної) не менше 5 років.
1.4  Директор школи підпорядковується безпосередньо міському управлінню освіти
1.5  У своїй діяльності директор школи керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, рішеннями кабінету Міністрів України та органів управління освітою всіх рівнів з питань навчання і виховання учнів, адміністративним, трудовим законодавством, правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки і протипожежної охорони, а також Статутом, правовими актами, трудовою угодою. Директор школи дотримується конвенції про права дитини.
2. ФУНКЦІЇ
Основними напрямками діяльності директора школи є:
2.1  Організація навчально-виховного процесу школи.
2.2   Забезпечення реалізації державної освітньої політики.
2.3  Підбір і розстановка педагогічних працівників і молодшого обслуговуючого персоналу.
2.4  Ведення адміністративно-господарськоі і фінансової роботи.
2.5  Спрямування роботи з батьками і громадкістю на забезпечення навчальної діяльності учнів.
2.6    Організація роботи з ОП у школі.
2.7Створення служби охорони праці,
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3. ПОСАДОВІ ОБОВ'ЯЗКИ
Директор школи виконує такі посадові обов'язки:
3.1    Організовує виконання рішень, законодавчих і нормативних актів, загальне управління школою.
3.2    Створює умови для підвищення кваліфікації, організовує атестацію педагогічних працівників.
3.3    Розпоряджається в установленому порядку шкільним майном і коштами, забезпечує кошторис та організовує його виконання.
3.4    Видає в межах своєї компетенції накази та розпорядження, обов'язкові для    всіх учасників навчально-виховного процесу.
3.5За погодженням з профспілками затверджує правила внутрішнього трудового розпорядку, колективний договір, посадові інструкції працівників.
3.6Керує роботою педагогічної ради.
3.7Організовує планування роботи школи і адміністрації школи.
3.8 Здійснює контроль за якістю викладання, якістю знань, вмінь і навичок учнів, за роботою шкільної бібліотеки.
3.9 Створює належні навчальні, матеіальні, технічні, психологічні, етичні, естетичні умови для успішної реалізації задач навчання і виховання.
3.10 Закріплює учительські кадри за класами з врахз'ванням індивідуальних особливостей вчителів і учнів.
3.11 Організовує забезпечення навчальних кабінетів сучасними засобами навчання, зміцнює матеріально-технічну базу школи
3.12 Готує документацію про хід і результати навчальної діяльності (накази, рішення, звіти в МУО, інше).
3.13 Контролює ефективність методичної роботи.
3.14 Готує, проводить педагогічні ради, наради, збори.
3.15 Організовує проведення інструктажів з працівниками та учнями, а також навчання з ОП.
3.16 Організовує роботу по розробленню посадових інструкцій та інструкцій з ОП.
3.17 Щорічно укладає колективний договір та забезпечує його виконання.
3.18 Організовує проведення медичних оглядів працівників та учнів.
3.19 Повідомляє про нещасний випадок інспектора з ОП міського управління освіти.
3.20 Забезпечує проведення дозиметричного контролю у шкільних приміщеннях.
3. ПРАВА
         Директор школи в межах своєї компетенції має право:
4.1    Перевіряти роботу педагогічних працівників, бути присутнім на їх заняттях, давати їм обов'язкові для виконання розпорядження (без права давати зауваження під час проведення занять).
4.2Притягати до дисциплінарної відповідальності учнів за скоєння вчинків, що дезорганізовують навчально-виховний процес, у порядку, встановленому Статтутом школи, Правилами для учнів.
4.3 Притягати до дисциплінарної відповідальності працівників за порушення трудової дисципліни, за невиконання посадових обов'язків.
4.4   Вимагати від працівників необхідні відомості, документи, пояснення.
 
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
5.1 За свою діяльність директор школи несе відповідальність перед учнями, батьками, педагогічними працівниками та загальними зборами, місцевими органами державної виконавчої влади
5.2  За невиконання, або неякісне виконання без поважних причин Статуту школи, Правил внутрішнього трудового розпорядку, рішень органів управління освітою всіх рівнів, трудового законодавства, норм охорони праці директор несе дисциплінарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим законодавством. За грубе порушення трудових обов'язків може бути застосоване звільнення.
5.3  За вжиття, у тому числі однаразове, методів виховання, пов'язаних з фізичним або психічним насиллям над особою учня, а також скоєння іншого аморального вчинку директор школи притягується до адміністративної відповідальності у порядку і в межах, передбачених законодавством.
5.4  За нанесення школі або учасникам освітнього процесу значних збитків у зв'язку з виконанням (невиконанням) своїх посадових обов'язків директор школи несе майнову відповідальність у порядку і в межах, встановлених трудовим і цивільним законодавством.
6. ВЗАЄМОСТОСУНКИ. ЗВ’ЯЗКИ ЗА ПОСАДОЮ.
       Директор школи:
6.1  Працює в режимі ненормованого робочого дня, виходячи з 40-годинного робочоготижня.
6.2  Планує разом з заступниками роботу школи на навчальний рік.
6.3 Отримує від МУО інформацію нормативно-правового та організаційно-правового характеру.
 
 
З інструкцією ознайомлений(а) ____________________________________
 
                дата "______"________200__p.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

часы настольные Sabadin Для подарка на юбилей женщине, например свекрови, на нашем сайте можно купить статуэтку. В нашем магазине легко можно подобрать подарок начальнику на день рождения, к примеру, набор для водки. Такой подарок будет смотреться дорого и презентабельно.