Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 2
0

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

Затверджую
Директор школи

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
 гардеробника

 1. Загальні положення
1.1.Ця посадова інструкція розроблена на ос­нові тарифно-кваліфікаційної характеристики з загальногалузевої професії робітника «гардеробник».
1.2.Гардеррбник приймається; на роботу і звільняється з неї директором школи і на основі подання заступника директора з адміністративно-господарської роботи з числа осіб, яким ви­повнилося 18 років (без вимог до освіти і досвіду роботи).
1.3.Гардеробник підпорядковується безпосе­редньо заступнику директора школи з адміністративно-господарської роботи.
1.4.У своїй роботі гардеробник керується пра­вилами прийому і зберігання особистих речей; правилами оформлення документів у випадку втрати жетона; графіком роботи школи; прави­лами й нормами охорони праці, техніки безпе­ки, виробничої санітарії та протипожежного за­хисту, а також Статутом і Правилами внутріш­нього трудового розпорядку школи і цією Інструкцією.

 
2.Функції
Основне призначення гардеробника — прийом і Зберігання верхнього одягу учасників навчаль­ного процесу і відвідувачів школи
 
3.Посадові обов'язки
Гардеробник виконує такі обов'язки:
3.1.Приймає на зберігання верхній одяг, головні убори, інші особисті речі від праців­ників школи, учнів, батьків .учнів і відвіду­вачів школи.
3.2.Видає працівникам школи, учням, батькам учнів або відвідувачам школи жетони із за­значенням номера місця зберігання речей і ви­дає одяг та інші речі після повернення йому жетона.
3.3.Утримує в чистоті й порядку приміщення гардеробної.
3.4.Надає допомогу інвалідам, малолітнім і особам похилого віку під чає роздягання й одя­гання.
3.5.Забезпечує збереження речей, зданих на зберігання.
3.6.Негайно повідомляє адміністрацію школи про втрату речей, зданих на зберігання, і вживає заходів щодо їх пошуку.
 4.Права
Гардеробник має право:
4.1. На обладнання робочого місця (гардероб­ної) згідно з встановленими нормами, які забез­печують можливість виконання ним посадових обов'язків.
5.Відповідальність
5.1.За невиконання чи неналежне виконан­ня без поважних причин Правил внутрішнього трудового розпорядку школи, законних наказів і розпоряджень адміністрації школи та інших локальних нормативних актів, посадових обо­в'язків, встановлених цією Інструкцією, гардеробник несе дисциплінарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим законодавством.
5.2. Гардеробник несе повну матеріальну відповідальність у випадку втрати або псування речей, зданих на зберігання, на основі письмового договору про повну матеріальну відповідальність, якщо не доведе, що збитків завдано не з його вини.
 
6. Взаємовідносини (зв'язки за посадою)
Гардеробник:
6.1.Працює в режимі нормованого робочого дня за графіком, складеним виходячи 40-годинного робочого тижня і затверджений директором школи за поданням заступника директора з адміністративно-господарської роботи.
6.2.Проходить інструктаж з правил прийому і зберігання особистих речей, а також з техніки безпеки, виробничої санітарії та пожежної безпеки під керівництвом заступника директора школи з адміністративно-господарської роботи.
6.3.У випадку простою (відсутності роботи в гардеробній) може бути тимчасово залучені до виконання обов'язків прибиральника службових приміщень згідно з розпорядженням заступника директора з адміністративно-господарської роботи.
 
 
З інструкцією ознайомлений(а) _________________________________
 
                              дата "____"________ 200__р.
 

e-max.it: your social media marketing partner