Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор школи

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ ВЧИТЕЛЯ

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1 Дана посадова інструкція складена на основі розробок Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів імені Бориса Грінченка.
1.2 Вчителя приймає і звільняє начальник міського управління освіти.
1.3 Вчитель повинен мати професійну освіту (вищу чи середньо-спеціальну).
1.4 Вчитель підпорядковується заступнику директора з навчально-виховної роботи, заступнику директора з виховної роботи, директору школи.
1.5 У своїй діяльності вчитель керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, рішеннями Кабінету Міністрів України та органів управління освітою всіх рівнів з питань навчання і виховання учнів, адміністративним, трудовим законодавством, правилами і нормами охорони праці, а також Статутом, правовими актами школи, трудовою угодою.

         Вчитель дотримується Конвенції про права дитини.
2.  ФУНКЦІЇ
2.1 Планує, здійснює навчання, виховання учнів, сприяє становленню їх як особистості.
2.2 Використовує ефективні форми, методи; засоби навчально-виховного процесу.
2.3 Виховує в учнів повагу до батьків, жінки, культурно-національних, духовних, історичних цінностей України, дбайливе ставлення до навколишнього середовища.
2.4 Вимагає від учнів дотримання навчальної дисципліни, Статуту школи.
2.5 Контролює забезпечення здорових, безпечних умов навчання та праці.
2.6 Проводить інструктажі з учнями з обов'язковою реєстрацією у журналі інструктажів.
2.7 Веде профілактичну роботу щодо запобігання травматизму серед учнів.
 
3. ПОСАДОВІ ОБОВ'ЯЗКИ
3.1 Забезпечує умови для засвоєння учнями освітніхпрограм на рівні обов'язкових державних вимог.
3.2 Вивчає індивідуальні особливості учнів, дбає про розвиток їхніх здібностей.
3.3 Проводить позакласну роботу з учнями з предмета, що викладає.
3.4 Особистим прикладом утверджує повагу до принцпів загальнолюдської моралі,
3.5 Готує вихованців до самостійного життя.
3.6 Додержується педагогічної етики, поважає гідність учнів, захищає їх від будь-яких форм фізичного або психічного насильства.
3.7 Підтримує зв'язки з батьками, надає їм консультативну допомогу з питань навчання тавиховання їхніх учнів.
3.8 Постійно підвищує свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру.
3.9   Мусить знати предмет викладання, педагогогіку, психологію, вікову фізіологію.
3.10 Повинен володіти державною мовою відповідно до чинного законодавства.
3.11 Повідомляє керівника про нещасний випадок, що трапився. Організовує надання першої допомоги потерпілому.
3.12 Інструктує учнів під час проведення позакласних і позашкільних заходів, проводить вступний інструктаж з обов'язковою реєстрацією у відповідному журналі.
3.13 Дотримується етичних норм поведінки в школі, побуті, громадських місцях, які відповідають громадському стану педагога.
3.14 Проходить періодичні медичні обстеження.
4. ПРАВА
Вчитель має право у межах своєї компетенції:
4.1 Вибирати ефективні форми, методи, засоби навчально-виховного процесу.
4.2 Притягати до дисциплінарної відповідальності учнів за скоєння вчинків, що дезорганізовують навчально-виховний процес, у порядку, встановленому Статутом школи. Правилами для учнів.
4.3 Відмовитися від дорученої роботи роботи, якщо створилася  виробнича ситуація, небезпечна для його життя чи здоров'я або для людей, які його оточують, і навколишнього середовища.
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
 
5.1 За невиконання або неякісне виконання без поважних причин Статуту і Правил внутрішнього трудового розпорядку школи, законних розпоряджень директора, посадових обов'язків, встановлених даною інструкцією, у тому числі за невикористання наданих прав, вчитель несе дисциплінарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим законодавством, за грубе порушення трудових обов'язків як дисциплінарне стягнення може бути застосоване звільнення.
5.2 За вжиття, у тому числі одноразове, методів виховання, пов'язаним з фізичним або психічним насиллям над особою учня, а також скоєння іншого аморального   вчинку   вчитель   притягується   до   адміністративної відповідальності у порядку і межах, передбачених законодавством.
5.3. За нанесення школі або учасникам освітнього процесу значних збитків у зв'язку з виконанням (невиконанням) своїх посадових повноважень вчитель несе майнову відповідальність у порядку і в межах, встановлених трудовим і цивільним законодавством.
5.4.Відповідає за безпечне проведення навчально-виховного процесу.
5.5.Несе особисту відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів.
6. ВЗАЄМОСТОСУНКИ. ЗВ'ЯЗКИ ЗА ПОСАДОЮ.
6.1 Працює в режимі ненормованого робочого дня.
6.2 Самостійно складає календарні плани та плани виховної роботи і подає назатвердження директору школи не пізніше 5 днів з початку запланованогоперіоду.
6.3 Отримує від директора школи, заступників інформацію нормативно-правовогоіорганізаційно-методичного характеру.
6.4 Систематично обмінюється інформацією з питань, які входять в йогокомпетенцію, з адміністрацією і педагогічними працівниками школи.

 
e-max.it: your social media marketing partner