Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

Затверджую
Директор школи

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
бібліотекаря (завідувача бібліотеки)

 1.Загальні положення
1.1.Ця посадова інструкція розроблена на ос­нові тарифно-кваліфікаційних характеристик за­відувача бібліотеки і бібліотекаря.
1.2.Бібліотекар (завідувач бібліотеки) призна­чається на посаду і звільняється з неї директором школи.
1.3.Бібліотекар повинен мати вищу або се­редню спеціальну професійну освіту (без ви­мог до стажу роботи) чи загальну середню ос­віту, курсову підготовку і стаж роботи на по­саді бібліотекаря (бібліографа) не менше ніж З роки.
1.4.Бібліотекар підпорядковується безпосеред­ньо заступнику директора школи з навчально-ви­ховної роботи.

1.5.У своїй діяльності бібліотекар керується законодавством України про культуру, освіту і бібліотечну справу; постановами Уряду України з питань розвитку культури; керівними докумен­тами органів управління освітою з питань бібліо­течної роботи; правилами організації бібліотеч­ної роботи, обліку, інвентаризації; правилами з охорони праці, техніки безпеки і протипожежно­го захисту, а також Статутом і Правилами внут­рішнього трудового розпорядку школи, і цією Інструкцією.
 
2.Функції
 
Основними напрямами діяльності бібліотекаря є:
2.1.Інформаційне забезпечення навчально-ви­ховного процесу в школі.
2.2.Пропаганда читання як форми культур­ного дозвілля та інтелектуального розвитку.
 
3.Посадові обов'язки
 
Бібліотекар виконує такі посадові обов'язки:
3.1.Організовує роботу бібліотеки школи, формування, облік і збереження бібліотечного фонду.
3.2.Складає каталоги, картотеки, довідники, тематичні списки та огляди літератури.
3.3.Обслуговує учнів і працівників школи на абонементі й у читальному залі, організовує і здійснює пов'язану з цим інформаційну роботу (виставки, оформлення вітрин та інші заходи щодо пропаганди книг); здійснює підбір літератури на вимогу читачів:
3.4.Веде облік роботи бібліотеки і подає відпо­відну звітність.
3.5.Приймає книжкові фонди на відповідне зберігання за актом та разовими документами і веде відповідний облік, бере участь в інвентари­зації книжкових фондів, списанні застарілої і знищеної літератури з визначених причин та відпо­відно до чинних норм.
3.6. Здійснює у встановленому порядку заходи щодо компенсування шкоди, завданої книжко­вому та іншим фондам; бібліотеки з вини читачів (користувачів) чи пов'язаної з нестачею, втратою або псуванням книг.
3.7.Встановлює і підтримує зв'язки з інши­ми бібліотеками, організовує міжбібліотечний обмін:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
3.8. Оформляє передплату школи на періодичні видання, контролює їх доставку.
3.9.Здійснює заходи щодо забезпечення бібліо­теки необхідним обладнанням.
3.10.Організовує читацькі конференції, літе­ратурні вечори та інші масові заходи.
3.11.Дотримується правил з охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту; сте­жить за належним санітарним станом приміщень і фондів бібліотеки.
 
4. Права
Бібліотекар має право:
4.1.Давати обов'язкові для виконання вказів­ки учням і працівникам школи з питань, які сто­суються дотримання правил користування бібліотечними фондами.
4.2.Контролювати й спрямовувати роботу при­биральника службових приміщень і працівника з обслуговування і поточного ремонту приміщень, споруд та обладнання бібліотеки.
4.3.Брати участь у засіданнях педагогічної ради школи з правом дорадчого голосу.
 
5. Відповідальність
 
5.1.За невиконання чи неналежне виконан­ня без поважних причин Статуту і Правил внут­рішнього трудового розпорядку школи, закон­них розпоряджень директора школи та інших локальних нормативних активів посадових обо­в'язків, встановлених Інструкцією, в тому числі за невикористання наданих, йому прав, бібліотекар несе дисциплінарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим -законодав­ством.
5.2.За навмисно завдані школі чи учасни­кам навчального процесу у зв'язки з виконан­ням (невиконанням) своїх посадових обов'язків збитки бібліотекар несе матеріальну відпові­дальність у порядку і в межах, встановлених
 
6. Взаємовідносини (зв'язки за посадою). Бібліотекар:
 
6.1.Працює за графіком, складеним виходячи з 40-годинного робочого тижня і затвердженим директором школи за поданням заступника директора з навчально-виховної роботи.
6.2.Може бути залучений за розпорядження заступника директора з навчально-виховної роботи до заміни тимчасово відсутніх учителів і вихователів у межах нормативної тривалості свого робочого часу з додатковою погодинною оплатою педагогічної роботи.
6.3.Отримує від директора школи і його заступників інформацію нормативно-правового та організаційно-методичного характеру, ознайомлюється з відповідними документами.
6.4. Працює в тісній взаємодії з учителями, батьками учнів (особами, які їх заміняють) систематично обмінюється інформацією з питань, що належать до його компетенції, з адміністрацією, педагогічними працівниками школи.
 

e-max.it: your social media marketing partner