Зв'язок
 • Заняття педагогічного колективу ЗОШ №20 з цивільного захисту

  Заняття педагогічного колективу ЗОШ №20 з цивільного захисту

 • Чернівецькому міському Народному фольклорному театру-студії

  Чернівецькому міському Народному фольклорному театру-студії "Ґердан" - 20!

 • Методичне об’єднання вихователів середніх груп

  Методичне об’єднання вихователів середніх груп

 • Читаймо українською від заходу до сходу

  Читаймо українською від заходу до сходу

 • Психолого-педагогічний тренінг «Розвиток творчих здібностей педагога»

  Психолого-педагогічний тренінг «Розвиток творчих здібностей педагога»

 • Майстер-клас для вчителів англійської мови

  Майстер-клас для вчителів англійської мови

 • «Україна понад усе»

  «Україна понад усе»

Заняття педагогічного колективу ЗОШ №20 з цивільного захисту

zanczznz2005.03.2015 р. у Чернівецькій ЗОШ № 20 відбулося заняття педагогічного колективу з цивільного захисту за темою «Перша домедична допомога», яке проводили шефи школи військовослужбовці в/ч А 2308 під керівництвом заступника командира частини майора Куранова О. О., а також заступника голови батьківської ради школи. Заняття передбачали як теоретичну (медичне сортування, надання допомоги при переломах, зупинення кровотечі, штучне дихання тощо), так і практичну частини

Детальніше...

Чернівецькому міському Народному фольклорному театру-студії "Ґердан" - 20!

dngerd     Управління освіти, педагоги-позашкільники вітають з 20-річчям унікальний творчий колектив - Чернівецький міський Народний фольклорний театр-студію "Ґердан".

  Мистецькі досягнення справжньої театральної школи здобули визнання на близько 50-ти всеукраїнських та міжнародних фольклорних і театральних конкурсах та фестивалях, зокрема у Франції, Словаччині, Австрії, Польщі, Румунії, Угорщині та в Україні.

Детальніше...

Методичне об’єднання вихователів середніх груп

movsgrЗ метою підвищення професійної майстерності педагогів 26 лютого 2015 року в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів середніх груп на тему: «Формування екологічної компетенції дошкільнят засобами інтегрованої освітньої діяльності». Після відкриття засідання методичного об’єднання завідувач ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» Квасецька М.В. ознайомила присутніх з історією розвитку дошкільного закладу, його життям та сьогоднішніми успіхами.

Детальніше...

Читаймо українською від заходу до сходу

akchukrВ рамках проведення акції відділом Волонтерської служби добровольчого українського корпусу «Правий сектор», за сприяння референтурного підрозділу ВО «Тризуб» «Жіноча Січ», наш ДНЗ №28 з радістю долучився та провів ряд заходів під девізом «Читаюча дитина – розвинута країна». 23 лютого відбулося за участю старших дошкільників тематичне свято, присвячене Міжнародному дню рідної мови під гаслом «Рідна – мова солов’їна».

Детальніше...

Психолого-педагогічний тренінг «Розвиток творчих здібностей педагога»

trrtvosНові освітні орієнтири спонукають психологічну службу дошкільної освіти до пошуку нових форм і методів співпраці з педагогами. Саме тому першочерговим завданням психологічної служби є пошук новітніх технологій формування креативної компетенції вихователів та активізації їхнього творчого потенціалу. 26 лютого в ДНЗ №9 в рамках підготовки до педагогічної ради «Плекаємо творчу особистість» практичним психологом Михайлюк І.М. проведено психолого-педагогічний тренінг для педагогів «Розвиток творчих здібностей педагога».

Детальніше...

Майстер-клас для вчителів англійської мови

mkanglm03 березня 2015 р. на базі Чернівецької гімназії №5 відбувся майстер-клас на тему «Мотивація та шляхи вивчення усної англійської мови». Майстер-клас проводила вчитель вищої категорії, старший вчитель Яківчик Олеся Мирославівна. Вчителі обговорювали питання про те, як вони навчають дітей усного мовлення, які труднощі виникають у вчителя й учнів та шляхи їх подолання.

Детальніше...

«Україна понад усе»

ukrpuse24 лютого у Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 проведено виховний захід патріотичного спрямування «Україна понад усе», який підготували учні 5 та 10 класів під керівництвом учителя українознавства Веренько І.В.. Продемонстровано історію України від давніх часів до гіркого сьогодення. Учні декламували вірші, співали патріотичні пісні, молилися за учасників АТО та вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

.