Зв'язок
 • Майстер-клас вчителів математики

  Майстер-клас вчителів математики

 • Осіння мандрівка у світ чарівних звуків

  Осіння мандрівка у світ чарівних звуків

 • Про роботу міського еколого-натуралістичного центру

  Про роботу міського еколого-натуралістичного центру

 • Cемінар-практикум вчителів біології

  Cемінар-практикум вчителів біології

 • 28 листопада в Ліцеї №2 пройшов Чемпіонат області з волейболу

  28 листопада в Ліцеї №2 пройшов Чемпіонат області з волейболу

 • Майбутнє починається сьогодні...

  Майбутнє починається сьогодні...

 • Перемога на Всеукраїнському турнірі юних фізиків

  Перемога на Всеукраїнському турнірі юних фізиків

Майстер-клас вчителів математики

IMG 1388"Сучасний урок - твір мистецтва,
де педагог уміло використовує
всі можливості для розвитку
 особистості учня."
М. Ебнер-Ешенбах

Відомо, що для ефективного навчання необхідна така його організація, за якої сам учень оперує навчальним змістом, тобто учень повинен вчитися сам, а  вчитель - мотивувати, організовувати, консультувати, контролювати. Саме такою є система модульного навчання.

27 листопада в Чернівецькій гімназії №2 для вчителів математики було організовано засідання майстер-класу з теми: "Впровадження елементів модульно-розвивальної системи навчання при викладанні математики".

Директор гімназії Матвійчина Світлана Володимирівна прадставила результати методичної роботи педколективу в напрямку дослідно-експерементальної роботи за темою "Особистісне зростання педагога в системі модульно-розвивального навчання".

Вчитель математики Ольга Петрівна Мартинюк презентувала розробки навчально-методичних комплексів для реалізації модульного викладання математики: модульно-календарне планування, граф-схеми навчальних курсів, навчально-методичні програми "Модуль учня".

Методичні прийоми укладання "Модуля учня" продемонструвала Ольга Олександрівна Мартинюк під час майстерно проведеного методичного тренінгу. Використовуючи покроковий алгоритм, організувала роботу вчителів в напрямку створення навчально-методичної програми "Модуль учня" з теми: "Розв"язування лінійних нерівностей" (алгебра 9 клас).

Методистом міського методичного центру закладів освіти Чернівецької міської ради Терлецькою Інною Дмитрівною було організовано обговорення ефективності та переваг модульно-розвивального навчання. Учасники майстер-класу набули навичок створення модульно-календарного планування, граф-схем, "Модуля учня" та позитивно оцінили впровадження елементів МРСН при викладанні математики.IMG 1390 - копия

IMG 1394 - копияIMG 1401 - копияIMG 1404 - копияIMG 1409 - копияIMG 1412 - копия

Детальніше...

Осіння мандрівка у світ чарівних звуків

DSCF027212 листопада у спеціальному ДНЗ №37 для дітей з вадами мови у рамках підготовки до педагогічної ради відбувся відкритий перегляд заняття-розваги «Осіння мандрівка у світ чарівних звуків».

На заході були присутні методист управління освіти Чернівецької міської ради Діана Марковська та завідувач міської ПМПК Наталія Наход.
У занятті взяли участь вихованці старшої групи, які ознайомлені із системою німецького композитора та педагога Карла Орфа. Під час заходу були використані такі види роботи, як жестове озвучення, імітаційно-рухові та мовленнєві вправи, творче музикування, логоритміка.
Детальніше...

Про роботу міського еколого-натуралістичного центру

q3515На початку 2015/2016 навчального року міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради була укладена угода про співпрацю з Буковинським державним медичним університетом, на підставі якої діє програма заходів.
В міському ЕНЦТУМ було створене наукове товариство «Юннат», до складу якого входять учні ліцеїв, гімназій та шкіл м.Чернівців. На чолі з методистом Фарбатюк Оленою Сергіївною керівники гуртків та вчителі біології шкіл міста Чернівці заохочують учнів до наукової діяльності.
9 листопада 2015 року на кафедрі БДМУ "Психологія та соціологія" завідуючою кафедри професором Борисюк Аллою Степанівною був проведений психологічний тренінг із самопізнання,
Детальніше...

Cемінар-практикум вчителів біології

IMG 135719 листопада на базі Чернівецької загальноосвітньої школи №2 відбувся семінар-практикум з проблеми: "Викладання курсу біології в умовах впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти".
Методистом міського методичного центру Кушнір Аллою Іванівною було створено три творчі групи вчителів, які працювали в напрямку вирішення методичних проблем: невідповідність програм змісту підручників, організація контрольно-оціночної діяльності, методика проведення практичних робіт, прийоми організації групового міні-проекту та критерії його оцінювання.
Детальніше...

28 листопада в Ліцеї №2 пройшов Чемпіонат області з волейболу

528 листопада в Ліцеї №2 пройшов Чемпіонат області з волейболу серед учнів 1999-2000 років народження. В змаганнях прийняло участь 9 команд. Детальніше...

Майбутнє починається сьогодні...

DSC 078926 листопада на базі СЗОШ №22 відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи в школі І ступеня м.Чернівців з проблеми «Впровадження креативних освітніх технологій у практику роботи школи І ступеня».
Учителі школи переконані в тому, що сьогодні слід відмовитися від негнучкої і неповороткої, давно і безнадійно застарілої авторитарної системи, докласти мудрості, любові та творчості й побудувати безпечну початкову школу, що допомагає дитині розвиватися в її природному темпі й напрямку.
Тому проблема запропонована для обговорення досить актуальна, бо зумовлена викликами часу і потребує вивчення.
Детальніше...

Перемога на Всеукраїнському турнірі юних фізиків

FIZYKUВперше за 16 років Чернівецька команда юних фізиків стала призерами Всеукраїнського турніру в Сумах (ІІІ місце). Учні Ліцею №1 міста Чернівці стали відкриттям для всієї України, адже наймолодша команда не лише змогла протистояти випускникам ліцеїв, які з року в рік їздять на такі змагання, але й стати на п’єдестал пошани та заявити про себе на всю державу як краща команда – дебют турніру.
Пауль Пшенічка, викладач ліцею №1 м Чернівці, Юрій Гудима, професор інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ - керівники команди-переможниці.
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

.

Додати коментар


Захисний код
Оновити