Зв'язок
 • Школа - духовна колиска народу

 • «Буковинська писанка» - до свята Великодня

  «Буковинська писанка» - до свята Великодня

 • Гімназисти розписали писанку метрової величини

  Гімназисти розписали писанку метрової величини

 • В очікуванні свята...

  В очікуванні свята...

 • Відкритий Чемпіонат України з судномодельного спорту

  Відкритий Чемпіонат України з судномодельного спорту

 • Конкурс на кращий навчально-методичний посібник 2014 року

  Конкурс на кращий навчально-методичний посібник 2014 року

 • Тиждень іноземних мов у гімназії №4

  Тиждень іноземних мов у гімназії №4

Школа - духовна колиска народу

   16 квітня 2014 р. у Чернівецькій гімназії №3 відбувся семінаручителів художньої культури на тему «Розвиток духовності школярів засобами художньої культури»

Попадюк О.В., директор гімназії , ознайомила присутніх з історією та сьогоденням навчального закладу, звернувши особливу увагу на роботу педагогів в напрямку формування національних цінностей, духовних надбань. Учитель художньої культури Мойсюк О.В. запросила колег на демонстраційний урок «Художня культура та середовище» (9 кл)  

   Досвідом роботи польського культурного центру, який діє при гімназії, поділилися його керівники - Г.М.Провальська, А.І.Зубчук. «Єдність у розмаїтті» - таку назву мав захід, представлений вихованцями культурного центру.

   Надзвичайно яскравим було fashionshow «Вишиваний дивосвіт», на якому голова батьківського комітету 10 класу Архілюк Л.І. презентувала свої роботи - вишиванки, виконані у різних техніках.

   Довершив мистецький блок тематичний показ дизайнерських робіт студентів Чернівецького коледжу дизайну та економіки «Літературні образи в творчості О.Кобилянської», «Мій Т.Шевченко»(керівник Л.А.Зайцева)

Підсумувала роботу гімназії в напрямку духовного виховання учнів  заступник директора з виховної роботи Василинчук Н.Г.

   Особливого настрою заходу надала шкільна виставка пасхальних композицій «Писанковий рай».

   Педагоги міста під час підведення підсумків семінару відзначали високий професійний та методичний рівень проведення всіх заплановах заходів, роботу гімназії в напрямку естетичного виховання учнів, а найголовніше, що в навчальному закладі насправді панує атмосфера духовності та національного патріотизму .  

Детальніше...

«Буковинська писанка» - до свята Великодня

sv-pys-nvk bЦієї неділі у всі родини прийде одне з найрадісніших та найвеличніших свят — світлий Великдень. Воскресіння Христа – це торжество правди і перемоги добра над злом, це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, великий дарунок Господньої любові. Саме на передодні світлого свята Воскресіння Господнього в навчально-виховному комплексі «Берегиня» протягом тижня відбувались різноманітні заходи.

Детальніше...

Гімназисти розписали писанку метрової величини

dn-pash-trУ гімназії №4 з 14 по 23 квітня тривають дні Пасхальних традицій. Притримуючись багатовікових звичаїв учні гімназії вчились власноруч розписувати писанки, щоб христосуватися ними у Великодній вівторок. Про давні буковинські звичаї складання Великоднього кошика, вливаних понеділка та вівторка, цокання розповіли учні 9-Б класу у радіолінійці.

Детальніше...

В очікуванні свята...

vel-vystУ Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 напередодні Великодня провели позакласні заходи, години спілкування, виставки дитячих малюнків та композицій «А вже недалечко – червоне яєчко». Найбільш цікаво було 14 квітня.

Детальніше...

Відкритий Чемпіонат України з судномодельного спорту

konk-sdnmЗ 03 по 08 квітня 2014 року в Державному політехнічноу музею при Національноу технічному університеті "КПІ" (м. Київ) відбувся відкритий Чемпіонат України з судномодельного спорту (моделей секції С), в якому взяли участь юні судномоделісти клубу юних техніків "Кварц" під керівництвом Олександра Павлюка.

Детальніше...

Конкурс на кращий навчально-методичний посібник 2014 року

konkd16.04.2014 р. на базі ДНЗ  №52 комбінованого типу відбувся міський конкурс «Кращий навчально-методичний посібник 2014 року в рамках акції «Ярмарок фахових сподівань».

Детальніше...

Тиждень іноземних мов у гімназії №4

tjd-frmУ межах тижня проведено різноманітні та цікаві заходи, мета яких створення та підтримання активної мотивації в учнів до вивчення іноземних мов, а також спонукання до генерації оригінальних ідей та стимулювання творчої активності та творчого мислення учнів гімназії.

Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

.