Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Кваліметрія — наукова дисципліна, в рамках якої вивчаються методологія і проблематика комплексної, кількісної оцінки якості об'єктів будь-якої природи: одушевлених або неживих, предметів або процесів, продуктів праці або продуктів природи, які мають матеріальний чи духовний характер.

Бібліотечна кваліметрія використовує методи загальної кваліметрії в бібліотечних вимірюваннях для комплексної, кількісної оцінки психолого-педагогічних та дидактичних об'єктів.
Кваліметричний метод діагностики бібліотечної позиції полягає у визначенні сильних професійних сторін бібліотекаря та окресленні шляхів ліквідації виявлених прогалин.

Складовими професійної позиції бібліотекаря є:
1. Когнетивно-діяльністний аспекти професійної діяльності бібліотекаря:
 знання і професійний розвиток;
 планування;
 обґрунтоване прийняття рішень (бібліотечних, психологічних, організаційних);
 внутрішня дисципліна бібліотекаря;
 здатність до рефлексії.
2. Мотиваційно-ціннісний аспект включає такі складові:
 мотиви діяльності;
 бібліотечна етика;
 творчість та ініціатива;
 емоційність поведінки;
 соціальне відчуття;
 управління власним емоційним станом.
3. Комунікативний аспект включає в себе такі складові:
 партнерство у взаємодії;
 організація спілкування;
 рольова поведінка;
 соціальна адаптованість.

Для створення еталону професійної позиції бібліотекаря необхідно визначити її критеріальну основу-параметри, фактори, критерії та показники.

1. Когнітивно-діяльнісний фактор професійної позиції бібліотекаря включає в себе такі критерії:
 система знань та вмінь, необхідних для професійної діяльності, знання про професійний розвиток;
 цілепокладання і планування;
 прийняття рішень, бібліотечна етика, внутрішня дисципліна бібліотекаря,
 здатність до рефлексії.
2. Комунікативний фактор містить такі критерії:
 партнерство у взаємодії;
 організація спілкування;
 рольова поведінка;
 соціальна адаптованість.
Вагомості параметрів, факторів та критеріїв знаходиться в межах одиниці, тобто її частинах сама одиниця — це найвища якість розглядуваного критерію чи фактора прояву професійної позиції бібліотекаря.

Значення коефіцієнта відповідності теж виражається в частинах й має такі норми:
 повна відповідність вимогам (так) — 1;
 частково позитивна відповідність вимогам (більше так ніж ні — 0,75–0,99);
 урівноважена відповідність вимогам (і так, і ні) — 0,5-0,74;
 частково-негативна відповідність вимогам (більше ні ніж так) — 0,15–0,49;
 невідповідність вимогам (ні) — 0,0–0,14.
Висновок про рівень сформованості професійної позиції бібліотекаря здійснюються на основі такої шкали (Р — рівень сформованості професійної діяльності):
0,25 < Р ≤ 0,45 — низький рутинний рівень професійної позиції;
0,46 ≤ Р ≤ 0,65 — середній репродуктивний рівень професійної позиції;
0,66 ≤ Р ≤ 0,85 — високий адаптивний рівень, професійної позиції;
0,86 ≤ Р ≤ 1,0 — найвищий інноваційний рівень професійної позиції.

e-max.it: your social media marketing partner