Зв'язок
 • Перемога на Всеукраїнському турнірі юних фізиків

  Перемога на Всеукраїнському турнірі юних фізиків

 • Вчитися ніколи не пізно...

  Вчитися ніколи не пізно...

 • Засідання методичного об'єднання вихователів середніх груп ДНЗ №10

  Засідання методичного об'єднання вихователів середніх груп ДНЗ №10

 • Міжнародний день обіймів

  Міжнародний день обіймів

 • Семінар-практикум вчителів математики

  Семінар-практикум вчителів математики

 • Засідання школи молодого вчителя німецької мови

  Засідання школи молодого вчителя німецької мови

 • «Країна дитячих мрій»

  «Країна дитячих мрій»

Перемога на Всеукраїнському турнірі юних фізиків

FIZYKUВперше за 16 років Чернівецька команда юних фізиків стала призерами Всеукраїнського турніру в Сумах (ІІІ місце). Учні Ліцею №1 міста Чернівці стали відкриттям для всієї України, адже наймолодша команда не лише змогла протистояти випускникам ліцеїв, які з року в рік їздять на такі змагання, але й стати на п’єдестал пошани та заявити про себе на всю державу як краща команда – дебют турніру.
Пауль Пшенічка, викладач ліцею №1 м Чернівці, Юрій Гудима, професор інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ - керівники команди-переможниці.
Детальніше...

Вчитися ніколи не пізно...

4645645Вчитися ніколи не пізно і навіть потрібно, якщо ти обрав собі вічну професію – педагога. Міським управлінням освіти в цьому навчальному році організовано майстер-класи для музичних керівників міста, де молоді освітяни набираються досвіду від старших колег з тих чи інших питань.
Одне з таких засідань нещодавно відбулося на базі дошкільного навчального закладу №9 темою якого було «Розвиток дошкільників засобами ритміки та хореографії». Під час теоретичної частини майстер-класу хореограф закладу Рацой А.С. поділилася своїм досвідом роботи, розкрила етапи та прийоми проведення занять з хореографії.
Детальніше...

Засідання методичного об'єднання вихователів середніх груп ДНЗ №10

317 листопада 2015 року на базі дошкільного навчального закладу №10 «Попелюшка» відбулося засідання методичного об'єднання вихователів середніх груп на тему: «Формування громадянської компетентності дошкільників в контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини засобами патріотизму і толерантності». Метою даного заходу було визначення основних завдань, форм, методів громадянського виховання та освіти. Формування громадянської свідомості, толерантності, патріотизму, професіоналізму, спрямованого на саморозвиток педагогів.
За допомогою вправи «Знайомство», яку провела практичний психолог Заброцька І.В., учасники мали змогу ближче познайомитись та пізнати один одного.
Детальніше...

Міжнародний день обіймів

201511231420054 грудня - Міжнародний день обіймів. Тож напередодні цього дня серед педагогів ДНЗ№44 «Журавлик» практичним психологом Косован Л.М. та вихователем -методистом Осипчук Л.О. проведений всеобуч .
За своєрідним «повір'ям», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Існують і наукові обґрунтування корисності обіймів: доброзичливі дотики, підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну , а також іншого гормону – окситоцину, що викликає доброзичливе ставлення до інших людей, що ти в цьому світі не один і комусь потрібен.
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів математики

 
DSCN2871 - копияЖиття прекрасне двома речами:
можливістю вивчати математику
й можливістю викладати її
С. Пуасон
24 листопада на базі ЗОШ № 28 відбувся семінар-практикум вчителів математики з проблеми: «Вироблення стійкої системи знань з математики шляхом розвитку логічного мислення, самостійної діяльності та формування предметних компетентностей учнів».

Директор школи Килинич Олексій Володимирович ознайомив педагогів із здобутками та планами школи на наступні роки.

Під час теоретичної частини Стрельнікова Наталія Іванівна, заступник директора школи з НВР, представила вчителів математики, які працюють у даній школі. Вчитель математики Палійчук Олександра Дмирівна поділилася досвідом з присутніми з проблеми: «Компетентнісний підхід у системі особистісно-орієнтованого навчання математики».

Під час практичної частини учасники семінару відвідали урок алгебри у 9 класі на тему: «Розв’язування нерівностей ІІ степеня з однією змінною. Метод інтервалів», який провела вчитель-методист Романюк Марія Дмитрівна та факультативне заняття з математики у 11 класі на тему: «Рівняння — це просто, складно і цікаво…», який підготувала вчитель-методист Жарко Орися Миколаївна.

Методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна закцентувала увагу на особливості проведення ЗНО та ДПА в 2015/2016 н. р. Вчитель математики гімназії №5 Гоян Ольга Василівна поділилася досвідом роботи у використання різних форм колективної та індивідуальної роботи з учнями з метою створення умов для розвитку логічного мислення і творчого опанування знань.

По завершенню семінару його учасники за круглим столом ділилися враженнями від почутого та побаченого, ухвалили ряд рекомендацій.
DSCN2877 - копия
DSCN2885 - копияDSCN2884 - копия2015-11-24 15.31.43 - копияDSCN2892 - копияDSCN2893 - копия
Детальніше...

Засідання школи молодого вчителя німецької мови

IMG 594924 листопада на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 відбулося перше засідання школи молодого вчителя німецької мови.
Методист міського методичного центру Недужко Л.М. ознайомила молодих вчителів з планом засідання та методичними рекомендаціями. Лідія Михайлівна акцентувала увагу на вивченні передового педагогічного досвіду в галузі застосовування ігор на уроках іноземної мови.
Вчитель Краміна Л.В. провела фрагмент уроку у 6 класі на тему: «Вільний час. Хобі». Цікаві комунікативні ігри, аудіовізуальні засоби навчання, роздатковий матеріал сприяли активності та самостійності учнів, розвитку комунікативно-ігрової та пізнавальної діяльності.
Детальніше...

«Країна дитячих мрій»

ok4kua6GGuM25 листопада у Будинку творчості дітей та юнацтва, в зв'язку з п'ятирічним ювілеєм, відбувся звітний концерт гуртка естрадного вокалу «Гармонія» (керівник Ірина Василівна Кабачій). Детальніше...
Previous
Наступна

ГПД, Обсл. види праці

Фільтрувати за назвою      Показати #  
# Заголовок Статті Автор Перегляди
1 Зміст виховання у ГПД Котова Марія Пафеніївна 1195
2 Програма з обслуговуючих видів праці. 6 клас Котова Марія Пафеніївна 908
3 Зразки завдань для теоретичного етапу ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади Котова Марія Пафеніївна 2060
4 Методичні рекомендації щодо викладання трудового навчання у 5-х класах Котова Марія Пафеніївна 2034
5 Календарно-тематичне планування роботи ГПД Котова Марія Пафеніївна 13900
6 Нова програма з обслуговуючих видів праці для 5 - 9 класів Котова Марія Пафеніївна 8030
7 Нова програма з трудового навчання для 5-9 класів Котова Марія Пафеніївна 10587
8 Планування спортивно-оздоровчих занять в ГПД на ІІ семестр Котова Марія Пафеніївна 8422
9 Витяг з довідки про вивчення стану проведення занять в ГПД Котова Марія Пафеніївна 9683
10 Методичний порадник. ІІ семестр Котова Марія Пафеніївна 6421