Зв'язок
 • Організатори конкурсу «Рятувальник – очима дітей» нагородили переможців

  Організатори конкурсу «Рятувальник – очима дітей» нагородили переможців

 • ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ!

  ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ!

 • "Тричі мені являлася любов..." (І.Франко)

 • Великдень всіх на гостину кличе

  Великдень всіх на гостину кличе

 • Благодійна акція

  Благодійна акція "Писанкова Україна - 2016"

Організатори конкурсу «Рятувальник – очима дітей» нагородили переможців

5З метою навчання правил безпеки дітей, виховання у них культури безпечної поведінки та популяризації професії рятувальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області разом з Чернівецькою обласною організацією Добровільного пожежного товариства України організували проведення конкурсу дитячо-юнацької творчості на протипожежну та техногенну тематику. Сам конкурс тривав упродовж лютого-квітня, а його учасниками стали учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позакласних гуртків, які надіслали понад 300 робіт.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ!

IMG 1987Найважливішою проблемою сучасної цивілізації є збереження життя на планеті. Для екологічного порятунку людства потрібно зробити дуже багато, перш за все - сформувати екологічне мислення. 26 квітня вчителі біології та екології м.Чернівців обговорювали на семінарі-практикумі актуальну тему: «Формування екологічної компетентності учнів".Відкрила семінар викладач ІППО ЧО, кандидат хімічних наук Юзькова Валентина Дмитрівна, яка презентувала програму заходів експериментального майданчика з проблеми: «Формування екологічної компетентності учнів та педагогів шляхом системної екологізації навчально-виховного процесу».Системна робота щодо "екологізації" навчально-виховного процесу тривалий період здійснюється в ЗОШ №25. Це означає, що екологія вивчається як окремий предмет на профільному рівні, а при викладанні інших навчальних курсів логічно "вплітаються" питання екологічної проблематики. Шляхи формування екологічних знань на уроках англійської мови представила вчитель-методист, викладач англійської мови Богач Наталія Михайлівна.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

"Тричі мені являлася любов..." (І.Франко)

DSC 4190У загальноосвітніх навчальних закладах міста продовжується відзначення 160-ї річниці з дня народження Івана Франка. Зокрема у Чернівецькій гімназії №5 вчитель української мови та літератури Жанна Палійчук з учнями 10-го класу провела "філософський стіл" на тему "Філософія кохання у творчості Івана Франка".
"Одне з основних завдань учителів-філологів – допомогти дітям зрозуміти самих себе, причини своїх вчинків, настроїв, - наголошує Жанна Володимирівна. - Тому вчителі української мови та літератури Чернівецької гімназії № 5 урізноманітнюють шкільне життя, особливо позакласну діяльність. Саме з цією метою був проведений "філософський стіл". Учасники заходу шукали відповіді на важливі запитання у творах Каменяра. Наприклад, з-поміж усіх поетичних збірок митця саме «Зів’яле листя» оперує категоріями екзистенційної філософії.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Великдень всіх на гостину кличе

20160427 103813 У ДНЗ №25 ЦРД «Малюк» 27.04.2016 року до свята Великодня відбулася музична розвага для дітей молодшого дошкільного віку «Великдень всіх на гостину кличе».   У розвазі приймали участь педагоги, діти та батьки. На святі співали обрядові пісні – гаївки, читали вірші, грали українські народні ігри, танцювали. Святкова атмосфера сприяла святковому та радісному настрою, емоційним відгукам глядачів.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Благодійна акція "Писанкова Україна - 2016"

golovnaВербної неділі, 24 квітня 2016 року, на Центральній площі Чернівців відбулася благодійна акція «ПИСАНКОВА Україна-2016», зорганізована волонтерами ВО «Буковина – українському війську» (вул.Грушевського, 1, к.101). До акції долучилися і чернівецькі школи. На вкритих рушниками столах, під яскравим весняним сонцем переливалися барвами писанки, кошики, рушнички, випічка – все це та ще багато іншого можна було побачити на виставці великодніх атрибутів «Великдень просить на гостину!».
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна

ГПД, Обсл. види праці

e-max.it: your social media marketing partner
Фільтрувати за назвою      Показати #  
# Заголовок Статті Автор Перегляди
1 Майстер-клас "Диво-писанка" для вчителів трудового навчання Німіжан Сільва Костянтинівна 33
2 Зміст виховання у ГПД Котова Марія Пафеніївна 1534
3 Програма з обслуговуючих видів праці. 6 клас Котова Марія Пафеніївна 1184
4 Зразки завдань для теоретичного етапу ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади Котова Марія Пафеніївна 2268
5 Методичні рекомендації щодо викладання трудового навчання у 5-х класах Котова Марія Пафеніївна 2293
6 Календарно-тематичне планування роботи ГПД Котова Марія Пафеніївна 16088
7 Нова програма з обслуговуючих видів праці для 5 - 9 класів Котова Марія Пафеніївна 8943
8 Нова програма з трудового навчання для 5-9 класів Котова Марія Пафеніївна 13466
9 Планування спортивно-оздоровчих занять в ГПД на ІІ семестр Котова Марія Пафеніївна 9500
10 Витяг з довідки про вивчення стану проведення занять в ГПД Котова Марія Пафеніївна 10619
Яндекс.Метрика