Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

                ПОГОДЖЕНО:  

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Чернівецької   міської ради                                          С.В. Дяконюк

           ЗАТВЕРДЖЕНО:

               Начальник управління               освіти  

               Чернівецької міської ради

            В.С. Малишевська

                                    

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про міські дитячі спортивні ігри

серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

“Старти надій” на 2012-2013 н.р.

 1. Мета і завдання

      Міські дитячі спортивні ігри “Старти надій” проводяться з метою:

- подальшого покращення спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи в                       загальноосвітній навчальних закладах;

-     більш масового залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою і спортом;

-    виявлення кращого класу і кращої загальноосвітньої школи зі спортивно-масової роботи;

-   виконання Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011роки, Указу Президента України „Про деякі заходи щодо вдосконалення системи фізичного виховання дітей у навчальних закладах і розвиток дитячо-юнацького спорту в Україні”.

 

                                             2.   Термін та місце проведення

 

Міські дитячі спортивні ігри проводяться в чотири етапи:

1-й етап – шкільні змагання (до дня фізичної культури та спорту та Олімпійського тижня)

2-й етап - міські змагання, стадіон „Буковина”;

3-й етап -  обласні змагання, стадіон “Буковина”;

4-й етап - Всеукраїнські фінальні змагання в МДЦ “Артек”.

            Міські змагання проводяться 18-19 жовтня 2012 року.

            Засідання суддівської колегії відбудеться 28 вересня 2012 року о 1500 в ЗОШ № 33 вул. Червоноармійська,152-А

            Команди-переможці змагань отримують право взяти участь у фінальних обласних змаганнях.

 

                                                  3. Керівництво проведенням дитячих спортивних ігор

 

Організаторами міських змагань є міське управління освіти. Загальне керівництво підготовкою і проведенням ігор на місцях здійснюють вчителі фізичної культури та суддівська колегія.

Суддівська колегія розглядає та затверджує програму ігор, календар проведення змагань, проводять організаторську, методичну і пропагандистську роботу.

 

                      4. Учасники змагань, вимоги до них

 

   До участі у міських  дитячих спортивних іграх „Старти надій” допускаються учні, які навчаються у сьомому класі (у поточному навчальному році) та за станом здоров´я допущені лікарем до участі у змагання.  

У І етапі змагання проводяться серед учнів 5-9класів (клас бере участь у повному складі).

У ІІ та ІІІ етапах  беруть участь учні сьомих класів однієї школи. Склад команди –   14 осіб (7хл.+7дів) та вчитель фізичної культури і представник.

 

 

                                                   5. Програма змагань

            - біг 60 м;

- біг 600 м (дівчата);

- біг 800 м (хлопці);

- стрибки в довжину з місця;

- метання м’яча на дальність;

- піднімання тулуба в сід лежачи на підлозі за одну хвилину (юнаки та дівчата);

- естафета 6 х 50 (залік серед дівчат і хлопців окремо);

- згинання і розгинання рук в упорі лежачи (хлопці). 

Умови виконання – згідно з відповідними правилами змагань.

 

            6. Визначення переможців

            Переможці змагань визначаються в особистому та командному заліках.

Команда – переможець у кожному виді програми змагань на першість школи, міста визначається за сумою 14 (7хл.+7 дів.) кращих результатів. Якщо у команди немає заліку, додається гірший результат серед усіх учасників змагань.

У змаганнях з бігу, естафеті переможець визначається за найменшою сумою результатів, а в інших випадках програми – за найбільшою сумою результатів.

Загальнокомандне місце у комплексному заліку визначається за найменшою сумою місць, набраних командою в окремих видах програми. Якщо сума місць у двох чи більше команд однакова, перевага надається команді, у якої більше І, ІІ, ІІІ... командних місць. У разі рівності і цього показника, перевага надається тій команді, у якої більше І, ІІ, ІІІ, місць в особистому заліку.

 

                        7. Фінансові витрати

            Витрати, пов’язані з організацією і проведенням першого етапу змагань, несуть навчальні заклади, другого етапу – міське управління освіти.

 

              8. Нагородження переможців

            Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця в загальному заліку, нагороджуються призами і грамотами міського управління освіти.

 

                                           9. Оскарження результатів

            Результати змагань можуть бути оскаржені представником команди у письмовій формі до головної суддівської колегії не пізніше ніж за 30 хв. Після закінчення змагань.

Оскарження негайно розглядаються головним суддею або головною суддівською колегією змагань.

 

                                                   10. Підготовка спортивних споруд

            У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998року    № 2025 „ Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно – видовищних заходів”:

- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

- контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення техніки безпеки під час 

проведення змагань здійснює робоча комісія навчального закладу.

Власник спортивної споруди має мати акт про її готовність до проведення змагань

Не виконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

 

 

головний спеціаліст управління освіти

Чернівецької міської ради                                                                                 В.В. Цуркан

e-max.it: your social media marketing partner