Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 2
0

1357915776 6Відбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

11 січня 2013 року, під головуванням директора Дапартаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера, відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.


На порядку денному було розглянуто наступні питання: «Про роботу Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та перспективи його розвитку», доповідав Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; «Про затвердження Регіональної програми екологічної освіти та виховання в Чернівецькій області на 2013-2017 роки», доповідала Олена Григор’єва, доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППО ЧО; «Про виконання рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2011 року № 4/2 «Про виконання рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2010 № 5/1 «Про наслідки перевірки стану виконання відділом освіти Глибоцької райдердаміністрації делегованих повноважень в галузі освіти» та «Про виконання рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2011 року № 4/1 «Про наслідки перевірки стану виконання відділом освіти Заставнівської райдержадміністрації делегованих повноважень в галузі освіти», доповідав Георгій Куриш, начальник управління освіти і науки; «Про результати моніторингу якості освіти учнів загальноосвітніх навчальних закладів області з предметів природничо-математичного циклу», доповідала Світлана Прінько, начальник комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області»; «Про результати перевірки освітньої діяльності Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету», – Дмитро Марку, заступник начальника управління – начальник відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства управління сім’ї, молоді та з гендерних питань; «Про стан розгляду звернень громадян у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації», – Олена Пономаренко, начальник відділу фахової освіти, ліцензування та атестації управління освіти і науки; «Про погодження кандидатури щодо відзначення Премією Верховної Ради України», – Дмитро Марку, заступник начальника управління – начальник відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства управління сім’ї, молоді та з гендерних питань.  
У своєму виступі голова колегії Михайло Бауер охарактеризував роботу Інституту післядипломної педагогічної освіти: «Звичайно, варто відзначити, що з року в рік робота Інституту покращується та вдосконалюється. Той потенціал, який є в даній установі всиляє надію, що ми вирішимо всі проблемні питання. світові мотоновини Про проблеми також варто говорити: на сьогодні керівництву та працівникам Інституту необхідно терміново покращувати роботу кафедр, наукову роботу та роботу щодо курсової перепідготовки вчителів. Наукова складова повинна інтенсивно розвиватись.
На моє глибоке переконання, в Інституті мають працювати методисти, які мають стаж педагога не менше 5 років. Адже кадрове питання – одне із основних у роботі установи такого типу.
Що стосується кадрового потенціалу вважаю за потрібне наголосити на тому, що відповідним працівникам Інституту необхідно, у найкоротші терміни, організувати та запровадити школу молодого директора, школу резерву керівних кадрів».
У ході колегії Михайло Йозефович наголосив присутнім на тому, що сьогодні дуже важливо формувати в учнів еколого-зберігаючий світогляд. Ми з вами маємо сприяти активізації екологічного виховання молоді. «Необхідно думати про наш завтрашній день, про майбутнє. Саме з такою метою Департаментом освіти і науки, молоді та спорту було розроблено концепцію екологічної освіти, а згодом і Регіональну програму екологічної освіти та виховання в Чернівецькій області», – відзначив голова колегії.
Михайло Бауер також висловив думку щодо якості навчання та знань учнів: «Мене дуже турбує стан якості освіти. Тому наступні Крайові збори керівників навчальних закладів, які відбудуться 31 січня 2013 року, будуть присвячені саме цій темі. Адже знання дітей – найпріоритетніше у нашій роботі».
Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту вручив подяки керівникам районних управлінь освітою та професійно-технічних навчальних закладів, які показали кращі результати по підписці газети «Освіта Буковини». Михайло Йозефович висловив вдячність всім педагогам за належну підписку освітянського видання.
За результатами колегії було прийнято ряд рішень, які після доопрацювання та доповнення будуть розміщені на нашому сайті.

oblosvita.com

e-max.it: your social media marketing partner