Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

ПОЛОЖЕННЯ

про виставку-фестиваль «Обдаровані діти України»

Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України до Міжнародного Дня захисту дітей започатковано та проводиться щорічна Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України».

Головною метою проведення щорічної всеукраїнської виставки-фестивалю є стимулювання талановитої молоді, презентація досягнень в різних галузях, популяризація дитячої та юнацької творчості, висвітлення талантів, обдарувань дітей, сприяння розвитку зацікавленості до проблем талановитої дитини в суспільстві.

1. Положення про фестиваль-виставку «Обдаровані діти України»

1. 1.    Загальні положення

Щорічна Всеукраїнська виставка-фестиваль творчості обдарованих дітей «Обдаровані діти України» (далі - виставка) проводиться в Києві щороку і має статус Всеукраїнської виставки-фестивалю.

1.2. Засновником виставки є Інститут обдарованої дитини НАПН України.

1.3. Організаторами виставки є: Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія наук України, Національна академія педагогічних наук України, Національний центр «Мала академія наук України», Київський палац дітей і юнацтва.

1.4. Виставка-фестиваль проходить як щорічна Всеукраїнська акція, яка висвітлюється засобами масової інформації.

1.5.   Всеукраїнська виставка-фестиваль відбувається  у травні місяці щорічно.

2.  Обгрунтування концепції виставки-фестивалю «Обдаровані діти України».

Цільові програми, направлені на захист обдарованих дітей, як категорії громадян, що особливо потребують соціальної підтримки держави, особливо актуальні у сучасному світі. Необхідно направити увагу державних організацій, що займаються проблемами обдарованих дітей, на вирішення соціально-економічних, адміністративно-правових, а також обширного комплексу освітніх проблем.

Довгий час питання підтримки обдарованості в нашій країні переважно розглядалася на рівні добродійних фондів і цільових грошових виплат окремим обдарованим дітям. Останнім часом активніше стали вирішуватися питання створення для обдарованих дітей інфраструктури, здатної допомогти розвитку талантів, вирішенню соціальних питань, моральної та матеріальної підтримки дітей і сімей в яких вони виховуються.

Не дивлячись на безумовну важливість і необхідність вирішення поставлених проблем, необхідно відзначити, що уваги громадських організацій і засобів масової інформації до проблем талановитої молоді  явно недостатньо.

Основним напрямом діяльності виставки є залучення уваги громадськості до талановитих дітей країни, їх досягнень та проблем.

3. Мета і завдання виставки-фестивалю

Основною метою виставки є підтримка обдарованих дітей України, стимулювання талановитої молоді, презентація досягнень в різних галузях, популяризація дитячої та юнацької творчості, висвітлення талантів, обдарувань дітей, сприяння розвитку зацікавленості до проблем талановитої дитини в суспільстві.

Основні завдання виставки:

• привернення уваги суспільства до інтелектуально-творчої діяльності обдарованих дітей;

• сприяння розвитку творчих здібностей обдарованих дітей, реалізації їх творчого і інтелектуального потенціалу у сфері культури, науки спорту і інших сферах суспільної діяльності;

• виявлення молодих талантів, підтримка творчо обдарованих дітей і молоді;

• розширення творчих контактів обдарованих дітей з однолітками  з різних куточків нашої країни, налагодження контактів фахівців у сфері творчої діяльності дітей в Україні і за кордоном,  обговорення психолого-педагогічних аспектів професійної діяльності.

Планується, що в результаті діяльності виставки буде розкрито багатогранність творчої особистості обдарованої дитини, значно підвищиться рівень інтересу до цих дітей в суспільстві, який надалі сприятиме формуванню соціально-активної позиції організацій і фондів по відношенню до талановитої молоді.

4. Оргкомітет виставки

4.1. Для координації організаційної і творчої діяльності в період підготовки і проведення виставки створюється Оргкомітет.

4.2. Склад Оргкомітету затверджується не пізніше, ніж за 1 місяць до початку виставки і продовжує працю до повного закінчення всіх заходів.

4.3. До складу Оргкомітету входять представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України,  Національного центру «Мала академія наук України» та Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Оргкомітет затверджує:

- Положення про виставку-фестиваль,

- програму виставки-фестивалю,

- склад жюрі,

- склад почесних гостей,

- дату відкриття і закриття виставки,

- вносить зміни і доповнення до Положення про виставку, що не суперечать принциповим позиціям.

Директор організації - виконавця є художнім керівником-директором виставки-фестивалю.

5. Порядок проведення виставки-фестивалю

Порядок проведення Фестивалю, умови участі, критерії відбору учасників, а також терміни подачі заявок, премії і дипломи визначаються «Положенням про виставку-фестиваль «Обдаровані діти України».

6. Номінації:

Музично - виконавче мистецтво:

- Солісти- вокалісти: народний, класичний, естрадний, джазовий спів

- Сольне музичне виконання (виконання на музичному інструменті)

- Музичні гурти: духові, народні, джазові (від 2 до 10 осіб)

- Вокальні гурти (від 2 до 10 осіб)

- Фольклорні колективи

Танцювальне мистецтво (кількість учасників - не більше 10 осіб)

- Хореографічні мініатюри

- Бальні танці

- Народні танці

- Модерн

- Брейк-данс

- танці за напрямами

Декламування та мистецтвознавство

Виконання поетичних або коротких прозових творів (не більше 5 хв)

Образотворче мистецтво.

Теми: довільні (масло, акварель, гуаш, туш, олівець, змішана техніка). Формат не більше 42x30 (формат А3, без паспарту).

Роботи мають бути оформлені (прізвище, ім'я, вік, країна, місто, формат роботи, техніка).

Декоративно-прикладна творчість

(кераміка, батік, квілт, бісероплетіння, різьблення по дереву, чеканка, флористика, ляльки)

Теми: довільні. Роботи мають бути оформлені (прізвище, ім'я, вік, країна, місто, формат роботи, техніка).

Науково-технічна та дослідницько-експериментальна творчість.

Теми: довільні, матеріал – будь-який, розміри не регламентуються.

Роботи мають бути оформлені (прізвище, ім'я, вік, країна, місто, формат роботи, назва).

Спортивні досягнення та циркове мистецтво

Спортивні або циркові колективи (від 2 до 10 осіб) або юні спортсмени/циркачі з показовими виступами у рамках концерту.

Спортивні досягнення мають бути представлені у вигляді фотографій зі змагань, нагород (кубки, грамоти, медалі і т.і.).

Еколого-натуралістична творчість

Теми: довільні, матеріал – будь-який, розміри не регламентуються.

Експонати мають бути оформлені (прізвище, ім'я, вік, країна, місто, назва).

Фотографія

Теми: довільні.

Роботи мають бути оформлені (прізвище, ім'я, вік, країна, місто, формат роботи).

7. Учасники Виставки-Фестивалю

До участі запрошуються: 

- Управління освіти, що мають можливість представити творчість дітей області у повному обсязі.

- шкільні та позашкільні навчальні заклади та організації по роботі з обдарованими та талановитими дітьми (Будинки та Палаці творчості, станції юних техніків, регіональні МАН, гуртки тощо…)

- особи молодші за 18 років включно. Вік учасників визначається на 20.04.2011 р.

Всі кандидати для участі у виставці повинні вислати до _20_ _квітня_ 2011 року наступні документи:

- заповнену заявку учасника;

- заповнену заявку організації;

- коротку біографію, складену таким чином, щоб вона могла бути використана для публікації;

- ксерокопії свідоцтва про народження або паспорта;

- кольорову фотографію учасника.

Організації-учасники виставки-фестивалю мають змогу представити  свій заклад в рамках самопрезентації окремим блоком (буклети, візитка колективу, етапи розвитку тощо…) (Додаток 3) 

Документи надсилати в електронному вигляді за адресою:  iod@iod.gov.ua

або на паперових носіях на поштову адресу:


03190, м.Київ, вул.Салютна, 11а.

Інститут обдарованої дитини НАПН України.

Кандидати в учасники по номінаціях «музично-виконавське мистецтво», «танцювальне мистецтво» повинні надіслати відео- або DVD -запис із запропонованим номером виступу на виставці-фестивалі.

e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (pologenna pro vistavky.doc)pologenna pro vistavky.doc0 Kb