Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Вельмишановні директори шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів!

Юридичний науковий журнал «De Lege Ferenda» запрошує учнів 9-11 класів до публікації наукових робіт. Тема номера: «25 років незалежності України: здобутки, реалії та перспективи правової системи України». Роботи приймаються до 01 грудня 2016 року включно.

Просимо Вас довести до учнів Вашого навчального закладу інформацію, що міститься у цьому листі та додатках до нього, та посприяти їх участі у публікації наукових робіт.

НАПРЯМКИ, ЗА ЯКИМИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НАБІР НАУКОВИХ РОБІТ:

I. Загально-правова тематика. Теми що можна віднести до різних галузей права: конституційного, кримінального, цивільного, земельного і т.д.

II. Історія України та всесвітня історія. Історія держави та права. Історія політичних і правових учень. Філософія права.

III. Англійська мова. Напрямок передбачає написання робіт на англійській мові на узагальнену тему «Let me introduce my Ukraine». Теми есе можуть стосуватися: правової системи, історії, географії, культури і т.д.

IV. Гостро-соціальна тематика. Есе направлене на вирішення актуальних проблем сучасного українського суспільства.

V. Приймаються також роботи на іншу юридичну тематику, що має потенціал наукового дослідження чи практичного впровадження.

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ РОБІТ:

Редакція протягом 5 робочих днів після отримання роботи направляє її автору на електронну пошту, зазначену в Інформаційній формі про автора наукової роботи, висновок про прийняття роботи до публікації або вказує зауваження, які необхідно усунути для публікації роботи.

Авторські примірники ЮНЕЖ «De Lege Ferenda» будуть надіслані на електронні та поштові адреси авторів наукових робіт не пізніше, ніж через 20 днів з моменту спливу строків на подання робіт.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Головний редактор - В'юник Марина Сергіївна.

61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77, каб. 222-П.

W: www.dlf-journal.com.ua

@:redactor@dlf-journal.com.ua

T: +38 (095) 641-93-82; +38 (097) 641-93-82 (дзвінки приймаються з 10.00 год. до 18.00 год.).

Ми в соціальних мережах:

https://vk.com/sciencedlf

https://www.facebook.com/sciencedlf

З вимогами до оформлення та особливостями подачі наукових робіт можна ознайомитись в додатку до цього листа.
e-max.it: your social media marketing partner