Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Шановні друзі!
Чи хотіли би Ви зробити щось корисне?
Так?
Проголосуйте за наш проект до 31.10.2016року. Це просто!
1.Зайдіть на сайт https://gb.city.cv.ua або ЦНАП- вул.Героїв Майдану,7.
2.Проголосуйте за проект «Реновація садочку-крок в майбутнє» №95
3.Якщо наберемо достатню кількість голосів, то вже наступного року місто профінансує капітальний ремонт дитячих павільйонів.
Я впевнена, що спільними зусиллями ми зробимо наше життя кращим.
Завідуюча Квасецька М.В.
Й ОПИС
Кращий спосіб зробити дітей хорошими-це зробити їх щасливими.
Дитячий садок-місце, де починається соціалізація дитини,її виховання та освіта. Знаходження в садочку не повинно бути для дитини важким
випробуванням,неприємним обовязком. Завдання дитячого садочку-створити маленькій
людині всі умови для радісного повноцінного розвитку.
РАЙОН
АДРЕСА
ДНЗ «Оселя талановитих» вул. Комарова,28В м.Чернівці
БЮДЖЕТ НА РЕАЛІЗАЦІЮ
299 484 грн.
Розрахунок бюджету
ОПИС
Опис проекту
Більшість ДНЗ потребують реставрації, ремонту, заміни і оновлення дитячих майданчиків. Керівництво спільно з батьками намагаються покращити ситуацію та все ж на глобальні речі грошей не вистачає. Дитячі майданчики облаштовані гірками та
качелями радянського зразка-заржавілі і не придатні для експлуатації. Павільйони в застарілому стані,а деякі з них в аварійному ,що добре видно на поданих фотофіксаціях.
Підлога павільйону потріскала, з вибоїнами та горбами, що створює небезпечні умови перебування. Тому першочерговим завданням проекту є заміна павільйонів. Проект та кошторис додається.Особливої уваги вимагають майданчики для наймолодших, адже вони ще не навчені взаємодіяти і самостійно гратись. Тому проектом передбачається закупівля спортивних
комплексів для найменших .Якщо це в наших силах, якщо зініціювавши проект, якщо подавши ідею, ми можемо
спільно щось зробити для міста, для жителів,для нашого майбутнього,це буде чудово!!! Пропоную почати створювати оновлені садочки почавши з одного об"єкту, адже в них
навчаються наші діти, наше майбутнє. Створивши комфортні і цікаві ігрові майданчики ,діти з радістю йтимуть в садочок,а не
плакатимуть від нудьги.
Обґрунтування бенефіціарів проекту
Ігровими майданчиками в дитячому садку будуть користуватися наймолодші жителі міста-дошкільнята. І так покоління за поколінням.
Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста
Майданчиками зможуть користуватися тільки діти, які відвідують дитячий садочок в робочі години садочку з 8 ранку по 19 вечора.
Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту
Результатом від реалізації проекту буде зменшення кількості небажаючих діточок залишатися в дитячому закладі. Діти зростатимуть і виховуватимуться в відповідних умовах прописаних законодавством. Менше травмуватимуться фізично через несправні гірки і спортивні комплекси , горби і ямки. Менше травмуватимуться морально через заборони і небезпеку, повязаних з тими ж проблемними ділянками. Усунеться небезпека
обвалу даху на діточок. Для виконання бажаного(а в садочку є дуууже багато побажань) не вистачить коштів, не з одного разу завершимо справу, але будемо сподіватись на розуміння і підтримку мешканців в даному проекті. Доведемо собі що зміни в країні починаються з кожного з нас. Маю надію,що тут справдиться приказка: Стукай ,і тобі відкриють.
Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об'єкту, що є результатом проекту
Ні
ФОТО / СХЕМИ / КРЕСЛЕННЯ / ТОЩО
ЛЮДЕЙ ПІДТРИМАЛИ ПРОЕКТ
35
ДО ЗАКІНЧЕННЯ ГОЛОСУВАННЯ
7 ДНІВ
Проголосувати
EMAIL
e-max.it: your social media marketing partner