Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА з 05.05 по 28.05.2015 р. буде проведено обласний інтерактивний фотоконкурс «Моя Буковина» (далі – Конкурс).
Метою Конкурсу є естетичне виховання дітей та молоді засобами фотомистецтва, популяризація наукових та технічних досягнень в мистецтві фотографії, виявлення творчо обдарованої молоді області, відкриття юних обдарувань та сприяння розвитку їх творчої особистості.
Завданням Конкурсу є: формування дбайливого відношення до збереження і використання культурної спадщини у підростаючого покоління, розвиток творчої активності учнівської молоді в галузі технічної, прикладної та художньої фотографії, підвищення ролі фотоаматорства у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління, збільшення мережі гуртків юних фотоаматорів в загальноосвітніх та позашкільних закладах Чернівецької області, популяризація кращих робіт юних фотоаматорів, підтримка талановитої й обдарованої молоді.


Учасниками Конкурсу є творчі колективи загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, окремі учасники (далі – Учасники). Вік учасників Конкурсу не повинен перевищувати 23 років.
Умови проведення Конкурсу
Конкурс проводиться у два етапи.
І етап – надсилання фотографій в електронному варіанті та відбір не більше 100 (ста) учасників ІІ етапу Конкурсу.
І етап проводиться з 05.05. по 13.05.2015р.
ІІ етап – надсилання на адресу організаторів друкованих фото переможців І етапу та визначення переможців Конкурсу.
ІІ етап проводиться з18.05 по28.05.2015р.
Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях:
молодша – Учасники віком з 8 до 14 років (включно);
середня – Учасники віком з 15 до18 років (включно);
старша – Учасники віком з 19 до 23 років (включно).
Тематика Конкурсу «Моя Буковина», номінації:
Портрет, пейзаж, натюрморт, анімалістичний, жанрове фото, «фото прикол».
Учасник представляє на Конкурс не більше 5 робіт. Кількість учасників від закладу – довільна.
І етап Конкурсу передбачає: реєстрацію учасників Конкурсу шляхом заповнення ними заявки на участь в обласному інтерактивному конкурсі юних фотоаматорів та направлення заявки та фоторобіт на електронну адресу Центру ocnttum@gmail.com. Фотороботи надсилаються у форматі JPEG, колірна модель RGB, можлива попередня обробка знімка за допомогою фоторедактора. Використання програми Adobe Photoshop допускається лише в категорії «експериментальне фото».
До участі в Конкурсі не допускаються роботи, що містять елементи насильства, расової, національної, релігійної або соціальної нетерпимості, а також фотографії оголеної натури.
Журі Конкурсу відбирає 100 робіт переможців та надсилає на їх адресу повідомлення про участь у ІІ етапі до 15.05.2015 року..
ІІ етап Конкурсу передбачає: представлення на розгляд Журі в кожній віковій категорії готових фоторобіт, розміром 20х30 см. без рамок та паспарту, визначення переможців Конкурсу.
Виставка фоторобіт та нагородження переможців орієнтовно 30.05.2014р. в м. Чернівці.
Заявка оформлюється на кожного учасника окремо. Всі 5 робіт від учасника надсилаються разом із заявкою. Файл «заявка» перейменовується прізвищем учасника, його фото нумеруються відповідно до заявки.

Директор П. Плешко

e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (98768536456.docx)98768536456.docx28 Kb