Зв'язок
 • Зустріч з буковинською поетесою

  Зустріч з буковинською поетесою

 •  

  Христос Воскрес, лине з небес!

 • "Великодній вернісаж"

 • "Екскурсія до Чернівецького краєзнавчого музею"

 • КРОК ДО МАЙСТЕРНОСТІ

  КРОК ДО МАЙСТЕРНОСТІ

Зустріч з буковинською поетесою

фотоВже вкотре педагоги та діти ДНЗ №23 провели цікаву та надзвичайну теплу зустріч з нашою буковинською поетесою Станіславою Володимирівною СОЛОНАР. Станіслава Володимирівна презентувала маленьким слухачам свою нову збірку «Гостинна поляна» . До яскравої збірки увійшли вірші, які вчать малечу любити й шанувати природу, її маленьких і великих мешканців, помічати й дивуватися прекрасному світу тварин, які прикрашають нашу рідну землю. Поетеса провела цікаву розповідь дітям про героїв її збірки, навчила дітей робити перші кроки в римуванні. Вихованці закладу також поділилися з гостею своїми першими кроками в декламаторському мистецтві.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Христос Воскрес, лине з небес!

20160504-0077Після Різдва найбільшим християнським святом є Великдень або Великий День. До цього свята готуються заздалегідь. Готувалися до нього і вихованці старшої групи №13 ДНЗ№45. 4 травня було проведено святковий захід «Христос Воскрес, лине з небес!» вихователем Ткачук О.В. та музичним керівником Грінкою Р.Б.
Метою заходу було дати дітям уявлення про великий день Воскресіння Христового, про звичаї і обряди, пов'язані з цим святом, розкрити красу і чарівність народних традицій, прищеплювати бажання більше дізнатися про родинні звичаї, виховувати інтерес і повагу до історії свого народу.
Діти зуміли відобразити звичаї та традиції нашого народу у піснях, іграх, гаївках, віршах.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

"Великодній вернісаж"

20160428 105228У квітні в дошкільному навчальному закладі №6 пройшов "Великодній вернісаж". Під час заходу було продемонстровано креативність виробів дошкільнят та їх родин, захопливо спостерігали малюки за театралізованим дійством "Великодня курочка Ряба". Особливістю свята стала "Вулична майстерня", де вихованці разом з батьками мали змогу повчитися розписувати яєчка воском, виготовляти пасхальні сувеніри із солоного тіста, створювати ляльку - мотанку, а також навчалися вишиванню бісером...
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

"Екскурсія до Чернівецького краєзнавчого музею"

DSC 2455У дошкільному навчальному закладі №22 вже стало гарною традицією щороку відвідувати музеї нашого міста. Цього року діти старшої групи №3 «Ромашка» відвідали Чернівецький краєзнавчий музей, що знаходиться на вулиці О.Кобилянської.
Діти із великим захопленням ознайомилися з різноманітними експозиціями музею. Спочатку завітали до зали: «Природа рідного краю», де з цікавістю розглянули тварин, риб, плазунів та метеликів, які проживають на території Буковини. Діти були у захваті від побаченого, адже це було їх перше тісне знайомство із природою рідного краю.
Перейшовши в зал, де розташовані експонати з минулого Буковини (18-19ст.) діти побачили епоху Австро-Угорського правління: трон царя, фігури цісаря і цесарівни, плаття та костюми, в яких ходили люди у той час. В іншому залі екскурсовод розповіла про поселення на березі річки Прут «Чернь», від якої і пішла назва нашого міста Чернівці, а також побачили посуд, лук і стріли, захоронення людей, знаряддя праці.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

КРОК ДО МАЙСТЕРНОСТІ

IMG 3428Створення оптимальних умов для розвитку творчості, самореалізації та самовдосконалення є одним із важливих завдань міського методичного центру закладів освіти міста Чернівці. В квітні пройшли підсумкові засідання дванадцяти методичних формувань, які надають методичну допомогу молодим педагогам у розвитку їхньої професійної майстерності. Це: "Школи молодого вчителя" та "Школи педагогічного зростання" для вчителів різного фаху: початкових класів, математики, інформатики, біології, хімії, історії та суспільствознавства, англійської, німецької та французької мов, вихователів ГПД, практичних психологів. Протягом року молоді спеціалісти познайомились як з традиційними педагогічними технологіями, так і інноваційними: ТРВЗ, розвивальне навчання, інтерактивні, ІК-технології, модульно-розвивальне навчання, "case"-технології, хмарні технології.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Нормативні документи по основних напрямках роботи фахівців психологічної служби в 2013-2014н.р.

e-max.it: your social media marketing partner

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика