Зв'язок
 • Триває «Тиждень огляду методичних кабінетів позашкільних навчальних закладів міста»

 • Вихованці МЦЕНТУМ відвідали Придністровське мисливське господарство

  Вихованці МЦЕНТУМ відвідали Придністровське мисливське господарство

 • Витвором педагогічної майстерності педагога-позашкільника є гурткове заняття

  Витвором педагогічної майстерності педагога-позашкільника є гурткове заняття

 • Міська виставка науково-технічної творчості

  Міська виставка науково-технічної творчості

 • Бронзові призери чемпіонату області з художньої гімнастики

  Бронзові призери чемпіонату області з художньої гімнастики

 • Семінар із української мови та літератури в ЗОШ №10

  Семінар із української мови та літератури в ЗОШ №10

 • Відкриття виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва

  Відкриття виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва

Триває «Тиждень огляду методичних кабінетів позашкільних навчальних закладів міста»

Триває «Тиждень огляду методичних кабінетів позашкільних навчальних закладів міста».

            26.03.2015 року зустріч методистів та заступників з навчально-виховної роботи ПНЗ відбулась у Будинку творчості дітей та юнацтва м. Чернівці. Своїми методичними скарбничками та творчими наробками поділились методист закладу Негрич Альона Михайлівна та заступник з НВР Корнецька Ірина Миколаївна.

            «Полотно щастя» - тренінг для учасників провела інструктор – методист ДЮСШ №4 Юзюк Оксана Борисівна.

            Доброзичлива та дружелюбна атмосфера заходу допомогла присутнім більше навчитися та обмінятись досвідом.

Детальніше...

Вихованці МЦЕНТУМ відвідали Придністровське мисливське господарство

eksmalВ канікулярний час вихованці МЦЕНТУМ відвідали Придністровське мисливське господарство в с. Малинці Хотинського району. Цікаву та пізнавальну екскурсію для дітей провів начальник мисливського господарства Нижник Віктор Васильович, який розповів про особливості збирання березового соку та його користі для здоров’я. Діти залюбки куштували свіжозібраний сік. Зачарували дітей також лісові галявини, вкриті килимом шафранів Гейфеля.

Детальніше...

Витвором педагогічної майстерності педагога-позашкільника є гурткове заняття

mkmazУ рамках «Тижня огляду методичних кабінетів позашкільних навчальних закладів міста» 25.03.2015 р. в міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся майстер-клас заступника директора з НВР Мурзенко С.І. «Гурткове заняття – це жива клітинка навчально-виховного процесу», який пройшов у формі ділової гри. Методисти, заступники директорів ПНЗ мали змогу програти конкретні методичні ситуації, щодо роботи з педагогами-позашкільниками.

Детальніше...

Міська виставка науково-технічної творчості

vstnttumНа базі міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. Небесної Сотні, 23) розпочала свою роботу міська виставка науково-технічної творчості учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів  "Наш пошук і творчість тобі, Україно!". До уваги відвідувачів більше сотні оригінальних експонатів.

Детальніше...

Бронзові призери чемпіонату області з художньої гімнастики

chmpgimnУ спортивному залі ОДЮСШ відбувся чемпіонат Чернівецької області з художньої гімнастики за програмою КМС (багатоборство, групові вправи).

Гімнастки ДЮСШ №1 повернулись з бронзою. Так ІІІ місце посіли: у багатоборстві Гій Іванка, у групових вправах Гаврилова Любов та Гій Іванка – тренер-викладач Михайлова А.В.,

Детальніше...

Семінар із української мови та літератури в ЗОШ №10

semumПроблема розвитку дитячих творчих здібностей є досить актуальною на сучасному етапі. «Якщо хочеш бути красивим, працюй до самозабуття, працюй так, щоб ти відчував себе творцем, майстром, господарем улюбленої справи. Працюй так, щоб очі твої виражали одухотвореність великим людським щастям – щастям творчості», – ці слова В.Сухомлинського стали лейтмотивом міського семінару-практикуму вчителів української мови та літератури шкіл із навчанням мовами нацменшин із проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури і в позаурочний час», що відбувся 20 березня 2015 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10.

Детальніше...

Відкриття виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва

vdpm24 березня 2015 р. у Чернівецькій гімназії ім. Т.Шевченка №1 урочисто відкрито традиційну в нашому місті виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва учнівських творчих робіт загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. До учасників з вітальним словом звернулась М.П. Котова, методист ММК, яка зазначила, що в експозиції нараховується понад 900 творчих робіт 540 вихованців ЗНЗ та ПНЗ, а виставку представляють 2 ліцеї , 5 гімназій , 30 шкіл та 5 ПНЗ. Поряд із вправними руками старшокласників пробують себе і тендітні пальчики молодших школярів.

Детальніше...
Previous
Наступна
0
0

Нормативні документи по основних напрямках роботи фахівців психологічної служби в 2013-2014н.р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

.