Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Положення міських змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний мяч

"ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО
Начальник управління з питань Начальник управління освіти
фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради Чернівецької міської ради __________В.С.Малишевська
________________С.В.Дяконюк

ЗАТВЕРДЖЕНО
голова міської федерації футболу
___________________С.Г. Задорожняк

ПОЛОЖЕННЯ
міських змагань з футболу на призи клубу
„ Шкіряний м'яч"
2013/2014 н.р.

І. Мета і завдання

Міські змагання на призи клубу „ Шкіряний м'яч" проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в країні, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров'я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу на Буковині.

ІІ. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює управління освіти Чернівецької міської ради спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради та з міською федерацією футболу

ІІІ. Учасники змагань

Змагання юних футболістів на призи клубу „ Шкіряний м'яч" проводяться у чотирьох вікових групах:
- Молодша 2003 р.н.
- Середня 2002 р.н.
- Старша 2001 р.н.
2000 р.н.

На першому етапі в змаганнях на першість школи беруть участь команди класів. На всіх подальших етапах виступають збірні команди, сформовані з учнів відповідної вікової групи однієї школи. Футболісту дозволяється виступати лише за одну команду однієї вікової групи. За команду дозволяється заявляти 17 футболістів.
Склад команди, яка бере участь у змаганнях – 14 футболістів.

ІV. Терміни і місця проведення змагань

І - етап шкільні змагання в загальноосвітніх навчальних закладах.
ІІ - етап зональні змагання Шевченківського, Першотравневого, Садгірського районів.
Команди-переможці зональних змагань усіх вікових груп отримують право взяти участь у фінальних змаганнях ІІІ- етапу.
ІІІ -етап фінальні міські змагання у чотирьох вікових групах проводяться в жовтні 2013р. на стадіоні ДЮСШ № 1; 4 м. Чернівці. Початок змагань 15.00

V.Заявки і документи на учасників змагань.
Представник команди подає до мандатної комісії 03 жовтня 2013р. в ЗОШ № 33 о 15.00 такі документи:
1. Заявку завірену директором школи і лікарем.

VІ. Умови проведення змагань.
Порядок проведення змагань на місцях визначається міським штабом клубу „Шкіряний м'яч" відповідно до даного Регламенту із врахуванням наступного:
- учасники змагань допускаються до гри тільки після медичного обстеження;
-у грі приймають участь 8 польових гравців і воротар. Кількість замін необмежена;
- змагання першого етапу можуть проводитись на майданчиках зменшених розмірів, з меншою кількістю гравців у команді, але не менше чотирьох.
- Тривалість гри:
молодша вікова група: два тайми по 15 хв. з перервою 5 хв.
середня вікова група : два тайми по 20 хв. з перервою 5 хв.
старша вікова група : два тайми по 25 хв. з перервою 10 хв.
- Положення „поза грою" не існує;
-будь-яке порушення у штрафній площадці карається 9-ти метровим штрафним ударом.
- футболісти допускаються до участі в іграх у спортивному взутті.
Футболіст, який отримав два попередження, пропускає чергову гру, а також пропускає чергову гру після кожного наступного попередження. Футболіст, вилучений з поля, автоматично пропускає чергову гру. Він допускається до участі в змаганнях лише після рішення головної суддівської колегії.
Командам, що не з'явилися на гру або залишили поле до того, як пролунав фінальний свисток, зараховується поразка(0:3) а команді – суперниці перемога (3:0).Команда, яка не з'явилась на одну з відбіркових ігор, до участі в подальших змаганнях не допускається.

VІІ. Протести

Представник команди, який подає протест, повинен після закінчення гри повідомити про це арбітра та представника команди-суперника. Заява про подачу протесту фіксується в рапорті арбітра.
Письмовий протест повинен бути мотивований, завірений представником команди, і подається головному арбітру, не пізніше ніж, через 24 години після завершення гри. Несвоєчасно подані та не зафіксовані у рапорті арбітра протести не розглядаються.

VІІІ. Організаційні заходи та фінансові витрати

Витрати на організацію та проведення міських змагань з футболу на призи клубу „Шкіряний м'яч" на відповідних етапах несуть:
І- етап Загальноосвітні школи.
ІІ- етап Управління освіти Чернівецької міської ради:
- оренда спортивних споруд;
- придбання грамот та дипломів;
- забезпечення арбітражу;
Міська федерація футболу:
- виготовлення та придбання кубків ( три вікові групи )
ІХ. Нагородження
Команди-призери фінальних змагань усіх вікових груп нагороджуються кубком та відповідними грамотами  .
Підготовка спортивних споруд
У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998року № 2025 „ Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно – видовищних заходів":
- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників Губкинский портал ;
- контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення техніки безпеки під час
проведення змагань здійснює робоча комісія навчального закладу.
Власник спортивної споруди має мати акт про її готовність до проведення змагань.
Не виконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

Змагання з елементів техніки футболу
для учасників змагань на призи клубу „Шкіряний м'яч"

Вправа № 1 Жонглювання м'ячем.
За поданим сигналом у центральному колі футболіст починає жонглювати м'ячем будь-яким способом, у будь-який послідовності. Виконання вправи припиняється при першому дотику м'яча до землі. За розмітку центрального кола виходити не дозволяється.
Переможцем визначається гравець, який жонглював м'ячем найбільшу кількість разів.
Вправа № 2 Удари по воротах на точність.
Ворота діляться стрічкою на дві рівні половини. На лінії штрафного майданчика встановлюють п'ять м'ячів. Футболіст виконує п'ять ударів по воротах у визначену половину воріт. М'яч повинен перетнути лінію воріт по повітрю. Шкала оцінок: 5 результативних ударів -5 балів: 4-4 бали і т.д.
Перемагає футболіст, який набрав більшу суму балів.
Вправа № 3 Удари м'яча на дальність.
Удар виконується по нерухомому м'ячу любим способом з розбігу, в „ коридор" завширшки 7 метрів. Надається дві спроби. Зараховується відстань, яку м'яч пролетів у межах „ коридору" в кращій спробі.
Перемагає футболіст, у якого кращий результат.
Примітка:
1. На першому етапі у змаганнях беруть участь 14 футболістів з кожної команди.
2. На всіх наступних етапах змагань беруть участь по три кращих футболісти з кожної команди.

ЗАТВЕРДЖЕНО
Начальник управління освіти
Чернівецької міської ради
_________ В.С.Малишевська

Міський штаб
По підготовці та проведенню змагань з футболу на призи клубу
„Шкіряний м'яч"
2013 / 2014 н.р.

1. Барчук Володимир Петрович – голова міського штабу клубу „ Шкіряний м'яч",
вчитель географії ЗОШ № 33

2. Слободян Віктор Романович - секретар штабу клубу „Шкіряний м'яч" ,
вчитель фізичної культури ЗОШ № 33

3. Гатрич Степан Михайлович - заступник начальника управління з питань фізичної
культури та спорту Чернівецької міської ради

4. Задорожняк Сергій Григорович – голова Чернівецької міської федерації футболу ,
директор обласної ШВСМ.

5. Цуркан Володимир Васильович – головний спеціаліст управління освіти Чернівецької
міської ради.

6. Збіхлі Віталій Анатолійович - вчитель фізичної культури ЗОШ № 30

7. Довгий Валентин Миколайович – вчитель фізичної культури гімназії № 7

8. Каланча Микола Петрович – вчитель фізичної культури ЗОШ № 22

9. Гуменюк Вадим Анатолійович – вчитель фізичної культури ЗОШ № 16

10. Ласота Ярослав Мар'янович - вчитель фізичної культури ЗОШ № 39

e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (Шкіряний мяч.doc)Шкіряний мяч.doc54 Kb