Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

     Міжнародний оргкомітет запрошує учнів 1-11 класів загальноосвітніх закладів усіх видів і типів, а також студентів та учнів перших курсів закладів початкової та сеедньої професійної освіти до участі у ІХ Міжнародній олімпіаді з основ наук (далі Олімпіада).

     Змагання кожної дисципліни проходить на честь  сучасних визначних особистостей. Цього навчального року серед них: королева Єлизавета ІІ, лауреати Нолелевської премії біохімік Ада Іонат та фізик Констянтин Новосьолов, а також український поет, Герой України Борис Олійник, Заслужений журналіст України, Лауреат премії імені Івана Франка Олександр Пономарів, відомий учений. історик, Лауреат премії Союзу журналістів України Володимир Сергійчук.

 

     Унікальність Олімпіади полягає в тому, що учасником змагань може стати кожен школяр, незалежно від його загальноз успішності. Попередній відбір відсутній. Завдання для Олімпіади розробляється інтернаціональною командою висококваліфікованих спеціалістів різних галузей знань.

     Змагання проходить у два етапи. Перший етап для учнів початкової школи відбудеться з 17 по 31 грудня 2012 року, фінальний - з 11 по 23 березня 2013 року. Учні середніх та старших класів перший етап проходитимуть з 21 січня по 22 лютого 2013 року, фінальний - 19-20 квітня 2013 року.

     Перший етап проходить у школі. Для тестування учень може вибрати один або кілька навчальних предметів. Тестування здійснюється дистанційно за допомогою тестового комплексу. Учасники першого етапу, які набрали достатню кількість балів, продовжують змагання у фіналі. Незалежно від результату всі учасники нагороджуються Сертифікатами, де вказується набрана кількість балів.

      За результатами фінального етапу кожен учасник отримує Диплом та сувеніриіз символікою Олімпіади, а переможці - золоті, срібні, бронзові медалі та подарунок - планшетний ПК. Вчителі, які підготували фіналістів Олімпіади, отримують Грамоти та цінні подарунки. Батьки фіналістів отримують листи-подяки за високі результати діітей. Учасники фінального етапу, які посіли з 1 по 10 місце отримують знижку на навчання в Університеті "Україна" у розмірі 10-90% від вартості (повна інформація міститься у Загальному положенні про проведення ІХ Міжнародної олімпіади з основ наук).

     Учасники мають можливість обрати місце проходження фіналу. Це можуть бути опорні школи у регіоні, філії Університету "Україна", або закордонні майданчики (навчальні заклади країн-учасниць в містах Анталії, Варшаві, Празі, Єкатеринбурзі та МДЦ "артек").

     Минулого навчального року у змаганнях взяли участь більше 300 тис. школярів із Болгарії, Білорусії, Казахстану, Німесинни, Польщі, Росії, Таджикистану, Туреччини, України, Чехії.

     За кількістю отриманих нагород Україна посіла 3 місце у рейтингу, зокрема українські школярі здобули 52 медалі (21 золотих, 17 срібних, 14 бронзових). Учасники фінального етапу із Донецька взяли участь в Олімпіаді на закордонному майданчику у Празі (Чехія).

     У Києві в Університеті "Україна" було організовано міжнародний майданчик, до якого приїхали школярі з Росії, Туреччини та України. Окрім основної частини проведення тестувань, учням, вчителям та батькам було організовано культурну програму, тренінги та розвивальні ігри.

    Прийом заявок на участь у першому етапі Олімпіади для учнів початкової школи здійснюється до 12 грудня 2012 р., для учнів середніх та старших класів - до 13.01.2013 р. на сайті  www.urfodu.ru

     Додаткову інформацію щодо порядку проведення та умов участі в Олімпіаді можна отримати в Представницькому проекту "Міжнародна олімпіада з основ наук" в Україні: м. Киів, вул. Львівська, 23, к. 702 (корпус 1), тел. (044)423-72-30, (050)443-61-91, e-mail: interolimpua@gmail.com , або на сайті  www.urfodu.ru .

e-max.it: your social media marketing partner