Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

 Про інформаційні листівки «Зовнішнє незалежне оцінювання – 2012: читали, чули, знаємо!»

З метою ознайомлення учнівської молоді з етапами проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році просимо керівників ЗНЗ розповсюдити інформаційні листівки «Зовнішнє незалежне оцінювання – 2012: читали, чули, знаємо!» (формат А-4, з двох сторін) серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів (додаток: форма 1.1 – одна на кожен     11 клас).

Інформаційні листівки «Зовнішнє незалежне оцінювання – 2012: читали, чули, знаємо!», підписані випускниками та завірені директорами навчальних закладів, необхідно повернути до 23 січня 2012 року до управління освіти Чернівецької міської ради (каб. 93, Починок А.І.).

 ФОРМА 1.1

зовнішнє незалежне оцінювання - 2012:

читали, чули, знаємо!

?  Ми, учні _____класу __________________________________________________________

                                                                           навчальний заклад

_____________________________________району/міста__________________________області, знаємо, що у 2012 році вступити до вищих навчальних закладів України можна за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

¦ Ми поінформовані, що ЗНО у 2012 році проводиться з хімії15 травня, російської мови17 травня, географії19 травня, математики21, 22 травня, всесвітньої історії24 травня, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської – однієї на вибір) 26 травня, української мови та літератури – 28, 29 травня, історії України – 31 травня, 1 червня, фізики – 5 червня, біології – 7 червня. У нас є можливість обрати не більше чотирьох тестувань.

ëЗнаємо, що про права та обов’язки абітурієнта, підстави анулювання роботи можемо довідатись з пунктів ІІ, VІІ (7.16) Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році (наказ МОНСМС України від 03.11.2011 №1254), розміщеного на сайті центру www.test.if.ua.

6 Отже, тим з нас, хто виявить бажання взяти участь у ЗНО-2012, необхідно зареєструватися з 01 січня до 20 лютого 2012 року.

:+›Про спосіб та умови реєстрації ми повідомлені з листівки «ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ-2012», котру отримав кожен з нас.

ÏПоінформовані, що наші персональні дані, внесені під час реєстрації для участі тестуванні, зберігаються у базі даних УЦОЯО захищено від стороннього впливу та використовуватимуться тільки для організації та проведення ЗНО, а саме:

встановлення особи абітурієнта та персоніфікації результатів ЗНО,

оперативного повідомлення про проходження ЗНО,

розподілу абітурієнтів між сесіями тестування та пунктами тестування,

урахування індивідуальних потреб абітурієнта для створення для нього специфічних умов.

.Ми знаємо, що, за умови правильного оформлення реєстраційних матеріалів, з регіонального центру до кожного з нас надійде лист з

aреєстраційною карткою абітурієнта,        aСертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання,

aінформаційним бюлетенем,                 aповідомленням про створення специфічних  умов (за потреби).

,Попереджені: якщо впродовж трьох тижнів не отримаємо лист-відповідь від ІФРЦОЯО, ми повинні у першу чергу звернутися до поштового відділення, яке нас обслуговує.

Нам також відомо, що інформація про рух поштових відправлень від нас до ІФРЦОЯО, від ІФРЦОЯО до нас буде розміщена на сайті центру www.test.if.ua.

qПоінформовані, що документи про внесення змін до реєстраційних даних слід надсилати тільки після отримання Сертифіката від ІФРЦОЯО та не пізніше 5 березня 2012 року (дата визначається за поштовим штемпелем).

3 Повідомлені, що Сертифікат слід зберігати не ламінуючи, оскільки його пред’являтимемо під час проходження тестувань для проставлення відповідних відміток. Нам відомо, що відновлення втраченого чи зіпсованого Сертифіката можливе тільки у регіональному центрі (послуга платна).

(Нам відомий також телефонний номер ІФРЦОЯО 0342-75-09-75, за яким можемо отримати додаткову інформацію про ЗНО, та адреса сайту регіонального центру –  www.test.if.ua .

?Свідченням ознайомленості з даною інформацією та підтвердженням факту отримання листівки «ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ-2012» є підпис кожного з нас на цій листівці.

Прізвище, ім’я учня

 

 

 

Підпис

М.П.

Класний керівник

Директор НЗ

 

e-max.it: your social media marketing partner