Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

2-3 грудня ц. р. у м.Києві і відбудеться II Всеукраїнський фестиваль "АКАДЕМКОНЦЕРТ-2011", за участю виконавців з усіх регіонів України у академічному фольклорному і естрадному жанрах..
Інформаційне забезпечення Фестивалю здійснюють Національні теле - і радіокомпанії України, ДТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо (показ на 137 країн світу)ждруковані засоби масової інформації. Головним інформаційним спонсором Фестивалю є парламентська газета "Голос України".
Запрошуємо талановитих виконавців, колективи і солістів Вашого міста до участі у мистецькому святі. Надсилаємо «Положення» про Фестиваль.

 
Художній керівник Фестивалю,президент Асоціації діячів естрадного мистецтва України, ' заслужений діяч мистецтв України,
віце - президент Міжнародного союзу діячів естрадного мистецтва, президент Агентства охорони прав виконавців, член Національного музичного комітету України ЮНЕСКО, лауреат мистецьких премій ім. С. Гулака-Артемовського,А-Малишка, І.Козловського


контактний телефон: (050) 358-67-78 Герасимов Віктор Володимирович


 


ПОЛОЖЕННЯ
Про Всеукраїнський фестиваль - конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва
«АКАДЕМКОНЦЕРТ»
Щорічний Всеукраїнський фестиваль - конкурс дитячого і юнацького мистецтва «Академконцерт» є мистецьким заходом, покликаним сприянню піднесення рівня і популяризації кращих зразків сучасного мистецтва, репрезентуванню його мільйонам шанувальників шляхом публічного виконання, засобами телебачення і радіо в Україні і за її межами.
Засновником і організатором Фестивалю - конкурсу є Асоціація діячів естрадного мистецтва України.
Мета Фестивалю - конкурсу
Метою проведення Фестивалю - конкурсу є сприяння подальшому розвитку дитячого і юнацького мистецтва, виявлення обдарованих талановитих виконавців і авторів у різних жанрах, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.
Завдання Фестивалю - конкурсу
Основним завданням Фестивалю - конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення нових талановитих виконавців і авторів у різних жанрах мистецтва.
Порядок проведення Фестивалю - конкурсу
Фестиваль - конкурс проводиться щорічно у м. Києві, у третій декаді листопада.
У рамках Фестивалю - конкурсу проводиться заключний гала - концерт переможці», майстрів мистецтв і художніх колективів, гостей Конкурсу. Для здійснення організаційної роботи, пов'язаної з організацією та проведенням Фестивалю - конкурсу, створюється Організаційний комітет.'
Учасники Фестивалю - конкурсу
Для участі у Фестивалі - конкурсі запрошуються дитячі і юнацькі творчі колективи і окремі виконавці (солісти) у жанрах: академічному, фольклорному і естрадному з усіх регіонів України і зарубіжжя. Для оцінки виступів учасників Фестивалю - конкурсу створюється Журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо. Учасники Фестивалю - конкурсу представляють у конкурсній програмі 2 концертні номери у жанрах: вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному.
Фінансове забезпечення Фестивалю - конкурсу
Фінансове забезпечення Фестивалю - конкурсу здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у державному бюджеті України на відповідний рік, співзасновників, благодійних фондів, спонсорів, обов'язкових конкурсних внесків учасників, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Відзнаки Фестивалю - конкурсу
Переможці у Фестивалі - конкурсі нагороджуються дипломами лауреатів, призами Оргкомітету. Журі Фестивалю - конкурсу може присудити кращому із лауреатів Гран - прі.
Інформаційне забезпечення Фестивалю – конкурсу

Інформаційне забезпечення Фестивалю - конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, Державна ТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на понад 100 країн світу), друковані ТВОРЧА СПІЛКА
АСОЦІАЦІЯ ДІЯЧІВ ЕСТРАДНОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ
м. Київ, 01001, а/с В-393          email: estrada@estrada.org.ua                        
вул. Хрещатик, 22                                            тел. Факс: +38 (044) 239 69 51, (044) 419 81 71
_____________________________________________________________________________
р/р 26009000026015 в ПАТ Радянському відділенні "Укрсоцбанк" МФО 300023 код ЗКВД 03003944


30-31 жовтня  ц. р. у м.Моршині Львівської області  відбудеться  У Всеукраїнський фестиваль  мистцтв "ДЖЕРЕЛА  МОРШИНА", присвячений 20-літтю Незалежності України,  за участю виконавців з усіх регіонів України.
Інформаційне забезпечення Фестивалю здійснюють Національні теле - і радіокомпанії України, ДТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо (показ на 137 країн світу), друковані засоби масової інформації. Головним інформаційним спонсором Фестивалю є парламентська газета "Голос України".
Запрошуємо талановитих виконавців, колективи і солістів Вашого міста до участі у мистецькому святі. Надсилаємо «Положення» про Фестиваль.Художній керівник Фестивалю,президент Асоціації діячів естрадного мистецтва України, ' заслужений діяч мистецтв України,
віце - президент Міжнародного союзу діячів естрадного мистецтва, президент Агентства охорони прав виконавців, член Національного музичного комітету України ЮНЕСКО, лауреат мистецьких премій ім. С. Гулака-Артемовського,А-Малишка, І.Козловського


контактний телефон: (050) 358-67-78 Герасимов Віктор Володимирович„ЗАТВЕРДЖУЮ" Президент Твочої спілки" Асоціація діячів^естрадного мистецтва України"
В. В. Герасимов
ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "ДЖЕРЕЛА
МОРШИНА"
Співзасновниками Фестивалю-конкурсу є Міністерство культури і туризму України, Творча спілка "Асоціація діячів естрадного мистецтва України",Моршинська міська рада,Львівська обласна державна адміністрація,Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України,Львівське обласне відділення творчої спілки "Асоціації діячів естрадного мистецтв України" ,Львівський державний обласний центр народної творчості і культурно- освітньої роботи.
Мета фестивалю-конкурсу Метою проведення фестивалю-конкурсу є сприяння популяризації академічного,фольклорного і естрадного мистецтва, виявлення обдарованих виконавців і авторів у різних жанрах мистецтва, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.
Завдання фестивалю-конкурсу Основним завданням фестивалю-конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення нових талановитих виконавців і авторів у різних жанрах мистецтва.
Порядок проведення фестивалю-конкурсу Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв"ДЖЕРЕЛА МОРШИНА" проводиться щорічно у другій-третій декади червня у м.Моршині Львівської області. В межах фестивалю-конкурсу проводяться прослуховування і перегляди,гала-концерт за участю лауреатів майстрів мистецтв і художніх колективів, гостей фестивалю-конкурсу. Для здійснення роботи, пов'язаної з організацією та проведенням фестивалю-конкурсу, створюється Організаційний комітет.
Учасники фестивалю-конкурсу
Для участі    у фестивалі-конкурсі запрошуються хори і
оркестри, вокальні, хореографічні, інструментальні ансамблі,театри-сту дії, рок- групи,солісти: співаки, танцюристи, виконавці у інструментальному, розмовному, цирковому, оригінальному жанрах. Для оцінки виступів учасників створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо.
Вік учасників не обмежується.
Фінансове забезпечення фестивалю-конкурсу Фінансування Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв"ДЖЕРЕЛА МОРШИНА" здійснюється за рахунок співзасновників, творчих спілок, фірм, підприємств, громадських організацій та благодійних внесків учасників фестивалю.
Відзнаки фестивалю-конкурсу
Переможці фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів і дипломантів та спеціальними призами Оргкомітету. Журі може присудити кращому із лауреатів Гран-прі. Автори і постановники окремих номерів можуть бути відзначені спеціальними призами і дипломами.
Трансляція фестивалю-конкурсу на радіо та телебаченні Трансляція конкурсних заходів може проводитися на підставі окремих угод між організатором та телекомпаніями.
e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (академконцерт.doc)академконцерт.doc49 Kb