Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

У К Р А Ї Н А
Чернівецькаміська рада
У П Р А В Л I Н Н Я О С В I Т И
вул. Героїв Майдану, 176, м.Чернівці, 58029 тел./факс (0372) 53-30-87,
E-mail: osvitacv@gmail.com Код ЄДРПОУ №02147345
20.12.2016 №01-15/2234                                            Керівникам загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів
Щодо участі у Всеукраїнському
конкурсі «10х10» у 2017 році
 
Управління освіти Чернівецької міської ради повідомляє про проведення з 18 січня до 15 червня 2017 року Всеукраїнського другого заочного конкурсу «10х10» (розвиток еколого-натуралістичних центрів, кабінетів, клубів, гуртків та інших творчих учнівських об'єднань у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах). Організатором конкурсу є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (далі - НЕНЦ) спільно з Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія". Лист НЕНЦ про проведення конкурсу та Положення про конкурс додається. Додаткову інформація про конкурс можна знайти на сайті http://nenc.gov.ua/.
Конкурс проводиться з метою створення розвиненої всеукраїнської мережі закладів (або творчих учнівських/дитячих об'єднань) еколого- натуралістичного профілю, підвищення ролі та статусу творчих педагогічних колективів та закладів в суспільстві.
До участі у Конкурсі запрошуються педагогічні колективи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів усіх типів і форм власності, в яких проводиться робота з еколого-натуралістичної освіти. За підсумками конкурсу двадцять переможців в номінаціях (10 переможців в номінації «Дошкільний навчальний заклад», 10 переможців в номінації «Загальноосвітній навчальний заклад») будуть нагороджені Почесними дипломами НЕНЦ та цінними подарунками від організаторів.
Координаційна робота щодо залучення педагогічних колективів до участі в даному конкурсі на регіональному рівні покладається на позашкільні навчальні заклади еколого-натуралістичного напряму обласного рівня.
Конкурсні матеріали необхідно надіслати єдиною папкою чи файлом до 10 червня 2017 року на поштову адресу: 58029, м. Чернівці, вул. О. Кошового,57, КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» (з поміткою на конверті «Конкурс 10Х10») та на електронну пошту ЧОЦЕНТУМ kzchocentum@ukr.net (тема листа: «Конкурс 10Х10»). Детальна інформація − за телефонами: (0372) 52-18-01 або 050-726-59-07 (Тетяна Никодимівна Чебан, регіональний координатор). Після консультування з відповідними фахівцями педагоги зможуть надіслати конкурсні матеріали до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Заступник начальника,
начальник відділу дошкільної освіти
управління освіти Н.П.Вітковська
Марковська Д.В.,
53-41-20
e-max.it: your social media marketing partner