Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

29.09.2015 р. № 01-15/1635
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернівців

Про організацію і проведення приписки юнаків 1999 року народження до призовної дільниці

На виконання Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та листа військового комісара Чернівецького міського військового комісаріату від 28.09.2015 №2773 у січні–березні 2016 року буде проводитись приписка громадян 1999 року народження до призовної дільниці Чернівецького міського військового комісаріату.
З метою організованого та якісного проведення приписки управління освіти Чернівецької міської ради вимагає:
1. В термін до 15 жовтня 2015 року подати у міськвійськомат списки юнаків 1999 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці. Списки повинні бути надруковані в алфавітному порядку, при цьому дані: прізвище, імя, по-батькові, дата народження, місце проживання, телефон повинні бути уточнені та відповідати дійсності. В список включаються всі юнаки, яким в рік приписки виповнюється 17 років, які постійно, або тимчасово зареєстровані на території міста, крім осіб, що відбувають покарання за вироками суду в місцях позбавлення волі, іноземних громадян та осіб без громадянства. Списки підписуються керівниками закладів і засвідчуються гербовою печаткою. Якщо юнаків 1999 року народження в закладі не має – відповідь надається письмово. (Копію списків в електронному вигляді також надіслати на адресу управління освіти Чернівецької міської ради: fedyk-m@meta.ua).
2. В термін до 20 жовтня 2015 року необхідно подати на кожного юнака, що включений до списку, наступні документи, які повинні бути підшиті у справу:
- Ксерокопію свідоцтва про народження;
- Ксерокопію атестата (за 9 класів) та додатка до атестату;
- Довідку про сімейний стан, засвідчену підписом і печаткою ЖЕО;
- Довідку з місця навчання (Додаток №17 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.02 року №352);
- Характеристику з місця навчання;
- Автобіографію, написану власноруч;
- Фотокартки (3х4) – 4 шт. (підписані на звороті);
- Ксерокопію картки з ідентифікаційним номером.
Наголошуємо про особисту відповідальність керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернівців за своєчасність та якісне виконання цих заходів.

Начальник управління освіти
Чернівецької міської ради С.В. Мартинюк

Вик. Федик М.В.
Тел. 52-49-10

e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (1635.doc)1635.doc46 Kb