Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

УКРАЇНА
Чернівецька обласна державна адміністрація
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ
вул. Грушевського, 1; м. Чернівці, 158010; тел. (0380372) 55-29-66, факс (0380372) 57-32-84;
e-mail: uprosn.cv@ukrpost.ua

15.05.2015 № 01-31/1149
Керівникам органів управління освітою, сім'єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад

Про проведення ІІІ обласного
методичного фестивалю цікавих
ідей творчо обдарованих вчителів області,
які працюють з талановитою молоддю

На виконання плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації на 2015 рік та з метою підтримки обдарованих вчителів області Буковинська Мала академія наук учнівської молоді оголошує про проведення 16 червня 2015 року ІІІ обласного методичного фестивалю цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області, які працюють з талановитою молоддю «Однодумці у творчості».
Про місце проведення фестивалю учасників заходу буде повідомлено додатково.
Для організованого проведення методичного фестивалю просимо забезпечити участь вчителів. Умови проведення заходу додаються.
Додаток: на 5 арк.

Директор Департаменту О.М. Палійчук

Виконавець: Тріска М.К.

Додаток
до листа Департаменту
освіти і науки
облдержадміністрації
15.05.2015 № 01-31/1149

Умови проведення
ІІІ обласного методичного фестивалю цікавих ідей творчо
обдарованих вчителів області, які працюють з талановитою молоддю «Однодумці у творчості»

І. Загальні положення

1.1. Методичний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області проводиться з метою пропагування педагогічного досвіду щодо організації роботи з обдарованими дітьми та здійснення науково-дослідницької і експериментальної роботи серед учнівської молоді.
1.2. Основними завданнями фестивалю є:
стимулювання самовдосконалення вчителів;
оновлення змісту, форм і методів роботи з обдарованими учнями під час навчального процесу;
вдосконалення змісту індивідуальної роботи з обдарованими дітьми;
пошук нових форм, методів і моделей організації науково-дослідницької діяльності учнів.
1.4. Фестиваль проводиться на добровільних засадах і є відкритим для загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.
1.5. Організаційно-методичне забезпечення проведення фестивалю здійснюють Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (далі - ІППЧО) та Буковинська Мала академія наук учнівської молоді (далі – БМАНУМ).
1.6. Інформація про проведення методичного фестивалю розміщується на офіційних сайтах Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

ІІ. Порядок проведення методичного фестивалю
2.1. Фестиваль проходить у два етапи:
І етап – відбірковий (обласний, заочний) – проводиться до 05.06. 2015 року;
II етап – фінальний (очний) – проводиться 16 червня 2015 року.
2.2. Для участі в І етапі необхідно до 05 червня 2015 року подати заявку за формою згідно з додатком 1 та опис творчої ідеї щодо проведення індивідуальної роботи, пошуку обдарованих дітей та стимулювання їх роботи, вибору теми НДР, використання матеріалів для написання НДР та організації науково-дослідницької діяльності учнів за формою згідно з додатком 2. Матеріали надсилаються на електронну адресу БМАНУМ. Впродовж восьми днів проводиться оцінювання творчих ідей.
Творчі ідеї подаються за напрямами:
- Створення індивідуальної траєкторії обдарованого учня.
- Пошук обдарованих дітей та стимулювання їх роботи.
- Блог вчителя – нова форма взаємодії творчого вчителя з обдарованими дітьми.
- Участь у різноманітних конкурсах – один із шляхів самореалізації обдарованості.
- Рідний край – невичерпне джерело для дослідження та написання НДР.
2.3. Журі фестивалю розглядає подані творчі ідеї і визначає переможців І етапу у кожній номінації окремо. Переможці І етапу фестивалю запрошуються до участі в ІІ етапі фестивалю.
2.4. Програма ІІ етапу фестивалю включає презентацію творчих ідей.

ІІІ. Організаційний комітет фестивалю

3.1 Очолює організаційний комітет фестивалю голова.

3.2. Члени організаційного комітету:
здійснюють організаційну роботу та забезпечують порядок щодо проведення відповідного етапу фестивалю .

3.3. Секретар організаційного комітету фестивалю оформляє документи щодо проведення та підведення підсумків відповідного етапу фестивалю;
сприяє висвітленню результатів відповідного етапу фестивалю в засобах масової інформації.

ІV. Журі фестивалю
4.1. До складу журі входять педагогічні та науково-педагогічні працівники навчальних закладів, наукових установ та організацій (за згодою).

4.2. Члени журі фестивалю:
забезпечують об'єктивність оцінювання творчих ідей учасників та їх презентацій під час проведення відповідного етапу фестивалю; визначають переможців та призерів.

V. Учасники фестивалю
5.1. У фестивалі беруть участь творчо обдаровані вчителів області, які працюють з талановитою молоддю.
5.2. У ІІ етапі фестивалю беруть участь переможці І етапу фестивалю.

VI. Вимоги до матеріалів та критерії їх оцінювання

6.1. До оргкомітету фестивалю подаються на паперових і електронних носіях матеріали опису творчої ідеї щодо проведення індивідуальної роботи, пошуку обдарованих дітей та стимулювання їх роботи, складання завдань різного рівня для обдарованих дітей, вибору теми НДР, використання матеріалів для написання НДР та організації науково-дослідницької діяльності учнів тощо.

6.2. Творчі ідеї оцінюються за такими критеріями:

№ Критерії оцінювання Максимальна кількість балів
1 Актуальність, практичне значення творчої ідеї 30
2 Творчий підхід і самостійність у виконанні 30
3 Системність і повнота в розкритті творчої ідеї 25
4 Чіткість і логічність викладення матеріалу 10
5 Оформлення творчої ідеї 5
Максимальна сума балів 100

VII. Визначення та нагородження переможців фестивалю

7.1. Переможці та призери фестивалю визначаються журі в кожній номінації окремо за кількістю набраних ними балів.

7.2. Переможцем фестивалю в кожній номінації є учасник, який набрав найбільшу кількість балів.

7.3. У випадку рівної кількості балів переможцем (призером) у номінації визначається учасник, який набрав більше балів за критерій «Актуальність, практичне значення творчої ідеї».

7.4. Творчі ідеї учасників фестивалю публікуються в науково-методичному альманасі «Однодумці у творчості», за згодою автора.

Додаток 1
до Умов проведення методичного фестивалю цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області, які працюють з талановитою молоддю «Однодумці у творчості»

ЗАЯВКА
на участь у І етапі методичного фестивалю цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області, які працюють з талановитою молоддю

Творча ідея : ____________________________________________________________________________________________________________________________________

Напрям:__________________________________________________________

Прізвище: _______________________________________________________
Ім'я: _____________________________________________________________
По батькові: _____________________________________________________
Педагогічний досвід ______________________________________________
Найменування загальноосвітнього навчального закладу:
__________________________________________________________________
Учасники (призери) ІІ, ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських олімпіад, І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР, інших конкурсів, яких Ви підготовили (за останні 3 роки): __________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________Контактний телефон: ______________________, е-mail: __________________

Додаток 2
до Умов проведення методичного фестивалю цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області, які працюють з талановитою молоддю «Однодумці у творчості»

Вимоги
до оформлення творчої ідеї

Презентація повинна містити: заголовок, інформацію про автора (прізвище, ім'я, по батькові; найменування навчального закладу), короткий зміст творчої ідеї (мета і завдання), матеріали та методи її реалізації, результати й висновки, фото.
Кількість слайдів до 10.
Примітка. До матеріалів додається фото вчителя.

e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (9trewety.docx)9trewety.docx27 Kb